2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

tweety0555

gunaydın kızlar...

gulfer cım kupelerınız hayırlı olsun ıyı yapmıssın canım ufakken deldırmekle...

bızde ıse haberler ıyı yemekte yıyor maasallh keyfıde cok ıyı...yarın sabah yola cıkacagız nasıpse bır hafta kendınıze ıyı bakın

DER!N

Sağol teyzesi  :opucuk:

Hayırlı yollarınız olsun inş. kazasız belasız.  :amin:
Hava da şansınıza işte berbat, kış gidemedi bu yıl bir türlü fena bir soğuk var rüzgar da cabası.
İnşallah güzel vakit geçirirsiniz.

DER!N

GÜNAYDIN HERKESLERE  :hello2: :hello2:

Hayırlı haftabaşları olsun, kimler nasıl dökülün bakalım.  :opucuk: :opucuk:

nesrin_beyza&berrin

Günaydın  :love9:

Biz iyiyiz şükür. Bir sorunumuz var Berrin emmeye başlayınca bırakmak bilmiyor önce attta gidiyoruz deyince bırakırdı şimdi kanmıyor cadı. :k06: Babişimiz yok yurt dışında. Fırsattan istifade bende geziyorum. Bugünde şirinevler civarına gidecem inş.  Gülfer sen burda olsaydın sana da gelirdim birlikte gezerdik.

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

selam millet naberisniz bakim ???

gülfer göbüs ciktimi kizzz resim istiyozzzz :k06: :k06:

) SaMiRa (

tünaydınn
üzerimde ağırlık var havdan mıdır nedir kalkasım yok hiç beynim uyuşuk sanki :sad1:
dün sabah oğlum koltuktan düştü feci aklım karıştı annemde kalmıştık sabah fudaylın üzerini örtüp çevireyim demiş uyandı tabi annemi görünede peşine gitti aldı annemde üzerne bişey getireyim dedi koydu koltuğun üstüne :-ooo uyku sersemi zaten çocuk hemen kalktım almak için düşer ordan derken attı kendini yere kafa üstü küüüttttttttttttt :y25: :y25: halıfleks vardı ince yerlerde tahta ama balkondan düşmüş gibi oldu yavrum alnını sağ tarafı balon oldu burnunun kenarı sıyrılmış yara oldu :y25: :y25:şimdi iyi şükür buz koymak aklıma gelmedi annem ekmek çiğnedi tutmadı tabi viks sürdük bi kaç kere atlattık öyle işte...eşimde işteydi kızdı tabi bi çocuğa sahip çıkamıyonuz diye..
abimede bi kızdım yatıyodu kapısıda açık o feryat figana kalkıp bakmadı ya :violent1: :caca: noluyo diye 

DER!N

Geçmiş olsun balım, buz koydurmuyorlar zaten de buzluğa maydonoz dereotu falan atıyorum poşette ezip poşetle kompres yapıyorum yumuşak geliyor galiba, buza nispeten değdirtiyor aklında olsun. Gerçi o telaşla gelmez aklına Allah beterinden korusun.  :amin:   :opucuk: :love9:

Hemşom göbüş çıktı tabii, 5 aylık olduk hayırlısıyla.
Çeker eklerim aklımda, tabii facebook'a ;)
  :opucuk: :love9:

Allah kolaylık versin Nesrin iyi bulmuş seni Berriş oyun yapıyor desene yesin teyzesi oyun yapan yerlerini  :laughing7:
Allah kavuştursun eşinle de hayırlısıyla inş.
Aynen Sahraya olduğu gibiyim, kanına girer evde oturturdum seni  :k06:  :opucuk: :love9:

Selocan  :opucuk: :love9: :opucuk:

DER!N

Eciş'in küpeli haliyle bu sabahki çektiklerimi ekledim hemşom kendi albümünde facebokta.

Yeni göbüşümünküleri de ekleyeceğim bir kaç tane ama gizli bir albüme, aklıma gelenlere açacağım albümü bakarsın Selma görmek istemişti onun için çekmiştim.

мiŁenα.

Merhaba  hanımlar :hello:

Gülfer göbegin çıkmış  :nazar:Eciş farkediyormu ona sölüyormusunuz kardeş gelcek bebek var gibi yoksa doğuncamı anlatcaksınız
?

:love9: :love7: :love9:

gülay t.

Sahracım çok geçmiş olsyn

Gülfercim heveslendirdin iyice beni , özledim hamile günlerimi. Az kalmış  hadi bakalım sağlıkla ve hayırla tamamlanır inşallah kalan aylarınız. :amin:

DER!N

Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 18 Nisan , 2011, 16:34:47
Merhaba  hanımlar :hello:

Gülfer göbegin çıkmış  :nazar:Eciş farkediyormu ona sölüyormusunuz kardeş gelcek bebek var gibi yoksa doğuncamı anlatcaksınız
?

Göbeğimi farketmiyor henüz  :k06: üstüne oturduğunda alttan tekmeyi yiyince şaşkın şaşkın bakıyor.  :laughing7:
Kardeşin seni özlemiş, ablam beni çok sevsin diyor falan diyoruz ne kadar anlıyorsa  :dontknow: bebeklerine vurmamasını anlatıyorum yerde görünce alıp öpüyor kucağına alıp pıt pıt sırtına vuruyor şimdilik bu seviyedeyiz bakalım.

DER!N

Alıntı yapılan: gülay t. - 18 Nisan , 2011, 20:20:22

Gülfercim heveslendirdin iyice beni , özledim hamile günlerimi. Az kalmış  hadi bakalım sağlıkla ve hayırla tamamlanır inşallah kalan aylarınız. :amin:

Amin canım Allah razı olsun. Açma arayı düş peşime  :opucuk:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ) SaMiRa ( - 18 Nisan , 2011, 13:53:01
tünaydınn
üzerimde ağırlık var havdan mıdır nedir kalkasım yok hiç beynim uyuşuk sanki :sad1:
dün sabah oğlum koltuktan düştü feci aklım karıştı annemde kalmıştık sabah fudaylın üzerini örtüp çevireyim demiş uyandı tabi annemi görünede peşine gitti aldı annemde üzerne bişey getireyim dedi koydu koltuğun üstüne :-ooo uyku sersemi zaten çocuk hemen kalktım almak için düşer ordan derken attı kendini yere kafa üstü küüüttttttttttttt :y25: :y25: halıfleks vardı ince yerlerde tahta ama balkondan düşmüş gibi oldu yavrum alnını sağ tarafı balon oldu burnunun kenarı sıyrılmış yara oldu :y25: :y25:şimdi iyi şükür buz koymak aklıma gelmedi annem ekmek çiğnedi tutmadı tabi viks sürdük bi kaç kere atlattık öyle işte...eşimde işteydi kızdı tabi bi çocuğa sahip çıkamıyonuz diye..
abimede bi kızdım yatıyodu kapısıda açık o feryat figana kalkıp bakmadı ya :violent1: :caca: noluyo diye

cnm gecmis olsun yaa rabbim korusun evlatlarimizi....

senin oglusunda nazar var ya sari paleme ha bire biseyler oluyor okutunsana bi pasami nazar var nazarr...

gülay t.

Alıntı yapılan: DER!N - 18 Nisan , 2011, 21:02:26
Alıntı yapılan: gülay t. - 18 Nisan , 2011, 20:20:22

Amin canım Allah razı olsun. Açma arayı düş peşime  :opucuk:

Ben de öyle düşnüyorum ama ben adet olalı daha 3 ay oldu :k06: Bu ay biraz gecikti hemen test yaptım biraz heyecanlı biraz da telaşlı bir vaziyette. Ya hamileysem ihtimali bir an korkuttu Sanki 2 çocukla başedemem gibi geliyor. Ama hamilelik çok cazip geliyor gerçi hamileyken de doğuma kadar hep bir endişe  yaşamıştım insan her türlü olumsuzluğu düşünüyor.

Biraz da zor  hamile kalınca. Erken doğumdan, gebelik zehirlenmesine kadar akla gelecek her olumsuzluğu düşünüyordum ve hamileliğin çoğu gününü kendime zehir ettim. 2. de inşallah daha rahat olurum ve büyük ihtimal bunları düşünecek vaktim olmayacak kızımdan dolayı.