2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

EYUU SEN NASIL OLDUN

SAKIN OĞLUŞA BULAŞTIRMA HASTALIĞNI MASKE TAK
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Nasıl olayım canım aynıyım salya sümük oturuyorum.Boğazlarım şişmedi :icon_pale: İyikii..!
Oğluşun zaten burnu akıyor arada  hapşuruyor ondan geçti bana. :-[
Burnum akmıyor su geliyor ya sinüzitlerimmi akıyor anlamadım :-\
Dün akşam erkenden uyumuşum.
Şuandada çilekleri götürüyorum.Bu sene çilek satanlar oğlumla bana çalışıyor. :k06:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Iykk nane limon içemem.Ihlamur içemem.
Ben onun yerine hap atıyom. :k06:
Ne yapim miğdem kaldırmıyor :-[

DİLVİN

KIZZ IÇ NE OLCAKKK BEN SEVERIM

O ZAMAN AYVA YAPRAĞINI KAYNAT İÇ

ODA IYI GELIYORMUŞ

мiŁenα.

:icon_pale: Kayınvalidem yapar ıhlamura elma ayva yaprağı kabuğu koyar.Ev buram buram kokar.
Ama ben  içemem :k06:
Atlatıcam bir şekilde eymene yapıyorum o içiyor .

nesrin_beyza&berrin

GÜNAYDIN

Ayşecim geçmiş olsun canım. Selma sen nasılsın Paşa nasıl?

DİLVİN

günaydın nesrincım   :opucuk:

ıyım çok şükür bı yaramazlık yokkkk

senın kızlar nasıl berriş rahat duruyormu

мiŁenα.

Günaydın nesrin.Teşekkür ederim.

Sen nasılsın?Fıstıklar nasıl?

nesrin_beyza&berrin

İyiyiz şükür. Berriş aynı. Karıştırmacılığa devam. Evde sessiz ortamda iyi uyuyor ama misafirlikte hiç uyumuyor. :cildir: iki köpek dişin ucu göründü diğerleri şiş. onlarda çıkarsa biraz ara verecez inş.

мiŁenα.

İnş. Çıkarsın kurtulsun berriş.Diş olayı bitiriyor yavrularımızı ve bizi.Atlatsınlar kurtulsunlar.

zelis

Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 13 Nisan , 2011, 10:09:46
Günaydın kızlar.

Maşallah bizim 9.dişteyiz ::) Duraklama dönemine girdik :k06: Gelmiyor ne zamandır.
Yürüme işini iyice kaptık 3-4 adım atıyor oturuyor ama devamlı yapmaya çalışıyor ..

masallah Eymene :nazar: bi bu gudislen 1,5 yasinda anca yuruyecez,,,,
masallah disler tam gaz devam ediyor ama , simdi sira kopek dislerinde bi haftaya kadar onlarda cikar gibi , kabarmislar ....

çağınım

günaydın kızlarrrrr nasılsınızzz

minikler nasıl

zeliş maşallah canım baya çıkarmış diş yürür canım eğer gayret etmeye başladıysa arkası gelir artık allahın izniyle 

AککORTįє

14 Nisan , 2011, 11:07:51 #11624 Son düzenlenme: 14 Nisan , 2011, 11:48:11 AککORTįє
AYYY BİZDE DURAKLAM DÖNEMİNDEYİZZ 8 DİŞTE KALDIK KAÇ AYDIR  BEKLEMEDEYİZ ;D

ZELİHA OLURUNA BIRAK O ZAMANI GELİNCE KENDİLİĞİNDEN YÜRÜR SAKIN  KENDİNİ STRESE SOKMA