2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

kendını silseydın daha az yorulurdun  :ehi: :ehi: :ehi:

ablanın bebişide hayırlı olsun canım  :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Alıntı yapılan: zelis - 11 Nisan , 2011, 15:11:47
SELAM KIZLAR ...

AYY YORULDUMMMMM...

GULFERCIGIM , ABLAMIN OGLU OLUYORMUS , SENINLE AYNI DONEMDE INSALLAH ...

Aleykum selam canım, hayırlı olsun.
Sağlıkla doğmalarını nasib etsin Mevlam.
:amin:

40ımız karışacak desene :)

< ESLAL >

selam kızlar ....

nasılsınız cümleten  ???

Sahracm paşam nasıl oldu umarım herşey yolundadır  :amin:

Gülomm kızışımın uykuları nasıl inş. pamuğumda uyuyordur artık  :amin:

Nesrin,selma,ilknur,zeliş,sevil,mine,özlem......... sizler nasılsınız kuzularınız  nasıl  ???

hepinizi kocaman öpüyoruz kara kızımla  :opucuk: :love9:

özledik sizi ama pc ye girmeye fırsatım olmuyor Hilalim bir saniye durmuyor kapıyı açtık artık hava serin ama sobayı yakıyorum küt küt sıkı giydiriyorum koca gün evi karıştırıyor zilli bende peşinde koşuyorum biryandanda temizlik yapmaya uğraşıyorum işte eyle iyiyiz yani çok şükür  :amin:

nesrin_beyza&berrin

Canım teşekkür ederim. Bizde seni özledik. Nerelerde diyordum Ezgi? Bizde iyiyiz çok şükür. Son gaz hareketliliğe devam ediyoruz. Patlamayan dişler var. Yemek yemede daha düzenimiz oluşmadı.

Allah kolaylık ve sabır versin canım hepimize. :amin:

ırmak184

tesekkür ederiz ezgicim bende kızımda iyi cok şükür..kolay gelsin sana..bahar temizliginide aradan cıkarmış oluyorsun  :D

DİLVİN

hoş geldın ezgi  :opucuk:

bızdı ıyıyız çok şükür bi problem yok

aynı koştumaca bızdede devam edıyor

sıpalar 5 dakıka durmak bılmıyorlar  8)
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

sağol ezom hoşgeldin  :opucuk:
oğlum hızla iyileşiyor ameliyat çok iyi geçti şükür 1 ay sonra kontrole gidicez

kızlarrr fudayl hala yürümüyor yaaa cesareti yok bırakıyo hemen kendini eşimle karşılıklı kucak kucak yapıyoruz bırakıyoruz ancak öyle bi kaç adım adıyor :(
ve halaaa 4 dişimiz var gelcek olanda yok :(
kime çekti bilmem babası 9 aylıkken yürümüş ona çekseymiş ya :)

--elif--

Alıntı yapılan: ) SaMiRa ( - 12 Nisan , 2011, 12:38:01
sağol ezom hoşgeldin  :opucuk:
oğlum hızla iyileşiyor ameliyat çok iyi geçti şükür 1 ay sonra kontrole gidicez

kızlarrr fudayl hala yürümüyor yaaa cesareti yok bırakıyo hemen kendini eşimle karşılıklı kucak kucak yapıyoruz bırakıyoruz ancak öyle bi kaç adım adıyor :(
ve halaaa 4 dişimiz var gelcek olanda yok :(
kime çekti bilmem babası 9 aylıkken yürümüş ona çekseymiş ya :)
ne güzel sahra bi sorun olmamasına sevindim hemencik iyileşsin inş  :amin:
benm yiğenmde 1 yaş 3 aylıken yürüdü  :-\
ve kızım 16 aylık oldu bizdede hala 4 diş var  :dontknow: 

DER!N

Günaydın kızlar

Maşallah kuzucuklara  :nazar:

Herkesin iyi olmasına sevindim  :opucuk:

Biz de iyiyiz çok şükür Ezom  :opucuk: :opucuk: :love9:, tekrar düzene girdi çok şükür.
Daha çabuk oldu bu kez maşallah.
Gece uykusunu 10a öteledik 7,5 gibi de uyanıyoruz ona da bana da yetiyor elhamdülillah.

Dişlerde duraklama normal kızlar Selen de duraklamıştı bizim sonrası zorlu oldu hepsini birden bir kabarttı o dönemki kabaranlardan bazıları kocaman oldu bazıları iğne ucu kadar da olsa çıktı. 2 alt köpek dişimiz kaldı şuan diğerleri işte tamamlanma safhasında azılar falan kenar kenar çıkmış halde.
İnşallah sizinkiler peyderpey çıkar.

Öptüm hepinizi, Allaha emanet olun.

) SaMiRa (

iyi hadi maşallah gülfer ecişe bozulmasın düzeninz :amin:

aman sıkıntı çıkarmsında çıksınlar artık eline bişey veremiyorum yemesi için

ayy diyodum bi benim oğlummu acaba sizdede varmış 4 diş
sevinsem mi üzülsem mi

DER!N

Amin canım  :opucuk: darısı başınıza inşallah.

zelis

Selam Hatunlar ...

Ezgicigim bizden iyilik guzellik canim , ugrasiyoruz coluk cocuk evde iset , Canim sanada gecmis olsun , artik temizlik icinde Rabbim yardimcin olsun...

zelis

Sahracigim Mervede hala yurumeyenlerden canim , bizimkiler accik tembel cikti sanirim  ;D arada elllerini birakiyor , bakiyor kendine hemen geri tutuyor bi yerlerden , ama adim atmiyor ellerini biraktigi zaman , tam olarak dengesini saglayamiyor sanirim , ... hayirlisi olsun  , zamani gelince yururler  canim...

Bizimde 12 disimiz var , sanirim yine dis geliyor , iki gundur cok huysuz ve elleri hep agzinda ,kasiniyor belli ...

мiŁenα.

Günaydın kızlar.

Maşallah bizim 9.dişteyiz ::) Duraklama dönemine girdik :k06: Gelmiyor ne zamandır.
Yürüme işini iyice kaptık 3-4 adım atıyor oturuyor ama devamlı yapmaya çalışıyor ..

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN