2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

teşekkür ederim özleem,tülin :opucuk:
devam eder inşallah özlem :amin:

AککORTįє

Alıntı yapılan: tweety0555 - 10 Nisan , 2011, 08:06:46
gunaydın kızlar ogluma maasallh dıyorum  :nazar:ve dılımı ısırıyorum :laughing7:gece kalktı agladı bıraz uyudu ama yanında benı sıtıyor ...sonra derın uykuda ıken benım goguslerım cok sıstiği için emzırdım  ve farketmedı sonrada allaha sukur uyanmadıumarım hep boyle devam edr sabehta 7 de uyandık sımdı yumurta yedı az osnra uyutacagım...hala memeye saldııryor ama salçalı gorunce almıyor agzına...rabbım yardım et dıyorum hep sızlerde dua edın sabır versın ogluma..ASLINDA VICDANDA YAPIYORUM AMA INANIN EN AZ 10 KERE KALKIYORDU SUREKLI MEME...NEYSE 15 AY EMDI EN AZINDAN GECE UYANMADAN BELKI GENE DEVAM EDERIM AMA YANLIS ASLINDA HIC VERMEME LAZIM CUNKI GECE BESLENMESININ DOGRU OLMADIGINI BASLARSAM 7 YASINA KADAR DEVAM EDEBILECEGINI SOYMLEMISTI ILK OGLUMDA DR...
NEYSE HERKESE IYI PAZARLAR

ÖZLEMMMM ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM YA OKURKEN ÇOK ÜZÜLDÜM AMA İŞTE MEME Bİ ZAMANDAN SONRA İŞTAH KESİYORSA

NAPICAN MECBUR BIRAKTIRICAN

BENİM OĞLUM DA EMİYOR HALA 15. AYLIK AMA  MEME BAĞIMLISI DEĞİL YEMESİDE ÇOK ŞÜKÜR ÇOK İYİ  :nazar:

BAKALIM ALLAH İZİN VERİRSE İŞTAHI DA MEME YÜZÜNDEN KESİLMEZSE 2 YAŞINA KADAR EMZİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM

ALLAH HAYIRLISINI VERSİN

AککORTįє

Alıntı yapılan: ) SaMiRa ( - 09 Nisan , 2011, 22:40:42
hepinizi tek tek  :opucuk: dualarınıza binlerce  :amin: eksik etmeyin,eksik olmayın...
pipişimizde düzeliyor ama hala düğme gibi :k06: minicicik :k06:daha iyi olacak inşallah :amin:
yarın dra gidicez iyi şeyler söyler inşallah :amin: :amin:
bizimde gecg sıkıntımız oluyo 100 takla atıyo fudayl döne döne kafamız gözümüz eziliyo :D

gülom daim olsun inşallah pamuğumun uykusu :amin: :amin:
karanlık odaya mı bırakıyorsun tek başına?

İNŞ HEMEN İYİLEŞSİN KUZUMUN PİPİŞİ  :amin:

BİZDE GECE YATMADAN KURU FASULYE YEDİRMİŞTİM SABAHA KADAR UYUMADI AĞLADI SUSTU AĞLADI SUSTU AĞLADI

BABASININ KUCAĞINDA HOLDE DOLANDI DURDU ARKADAN DA PIRT PIRT  :k06:  :opucuk: 

Bİ DAHA KURU FASULYE VERMİCEM  :nono:

tweety0555

Alıntı yapılan: AککORTįє - 10 Nisan , 2011, 14:55:46
Alıntı yapılan: tweety0555 - 10 Nisan , 2011, 08:06:46
gunaydın kızlar ogluma maasallh dıyorum  :nazar:ve dılımı ısırıyorum :laughing7:gece kalktı agladı bıraz uyudu ama yanında benı sıtıyor ...sonra derın uykuda ıken benım goguslerım cok sıstiği için emzırdım  ve farketmedı sonrada allaha sukur uyanmadıumarım hep boyle devam edr sabehta 7 de uyandık sımdı yumurta yedı az osnra uyutacagım...hala memeye saldııryor ama salçalı gorunce almıyor agzına...rabbım yardım et dıyorum hep sızlerde dua edın sabır versın ogluma..ASLINDA VICDANDA YAPIYORUM AMA INANIN EN AZ 10 KERE KALKIYORDU SUREKLI MEME...NEYSE 15 AY EMDI EN AZINDAN GECE UYANMADAN BELKI GENE DEVAM EDERIM AMA YANLIS ASLINDA HIC VERMEME LAZIM CUNKI GECE BESLENMESININ DOGRU OLMADIGINI BASLARSAM 7 YASINA KADAR DEVAM EDEBILECEGINI SOYMLEMISTI ILK OGLUMDA DR...
NEYSE HERKESE IYI PAZARLAR

ÖZLEMMMM ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM YA OKURKEN ÇOK ÜZÜLDÜM AMA İŞTE MEME Bİ ZAMANDAN SONRA İŞTAH KESİYORSA

NAPICAN MECBUR BIRAKTIRICAN

BENİM OĞLUM DA EMİYOR HALA 15. AYLIK AMA  MEME BAĞIMLISI DEĞİL YEMESİDE ÇOK ŞÜKÜR ÇOK İYİ  :nazar:

BAKALIM ALLAH İZİN VERİRSE İŞTAHI DA MEME YÜZÜNDEN KESİLMEZSE 2 YAŞINA KADAR EMZİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM

ALLAH HAYIRLISINI VERSİN

canım benım sagol ama uzuluyorum hele aglarsa kahroluyorum...
benımkı cok bagımlı ıdı memeye ben yokkende cok az yıyordu...
bugun ama sabah 730 da 1 yumurta yedı 10 30da kahvaltı sırasında atıstırdı..ogleden sonra corba ıctı bır kase ekmeklı...uyuyor sımdı uyanıncada kofte yapmayı dusunuyorum yada yogurt...ayyy allahım yardım etsın

DER!N

Alıntı yapılan: ) SaMiRa ( - 09 Nisan , 2011, 22:40:42
hepinizi tek tek  :opucuk: dualarınıza binlerce  :amin: eksik etmeyin,eksik olmayın...
pipişimizde düzeliyor ama hala düğme gibi :k06: minicicik :k06:daha iyi olacak inşallah :amin:
yarın dra gidicez iyi şeyler söyler inşallah :amin: :amin:
bizimde gecg sıkıntımız oluyo 100 takla atıyo fudayl döne döne kafamız gözümüz eziliyo :D

gülom daim olsun inşallah pamuğumun uykusu :amin: :amin:
karanlık odaya mı bırakıyorsun tek başına?

:amin: canım.

Yok, karanlığa bırakmıyorum ışığı kısıp öyle koyuyorum uyuyunca tamamen kapatıyorum.
Büyüme hormonu gece 1 ve 3 arası tam karanlıkta salgılanıyormuş öyle okumuştum.  :dontknow:

:opucuk:

мiŁenα.

OFF EMME KONUSU A.ILINCA EN GERİLENİNİZ BENİM. :ehi: :cildir:

BENİM EŞŞEK MEME BAĞIMLISI :k06: 2 FIRT 2  FIRT EMİYOR.BEN MALAK GİBİ YATICAM :k06:

BUGÜN İLK KEZ GÜNBOYU 4 KEZ EMDİ :nazar: VE YÜRÜME OLAYI İYİCE GELİŞTİ. :nazar:

İNŞ EMMESİ BÖLE AZALIR GÜNDÜZLERİ YEMEĞE DÖNER :amin:

GECELERİ EMSİN ONDA SORUNUMUZ YOK.

SAHRACIM İNŞ GEÇECEK TAMAMEN KUZUM İYİ OLACAK ..TEYZESİ YESİN ONUN YANAKLARINI :binkybaby:

GÜLFER UYKULARINIZ DAİM OLSUN :amin:

BİZ  BUGÜN KUDURDUK KUZENLERİ BURDAYDI SABAH 9 AKŞAM 9 YAPTIK. :occasion14:

HİÇ BUNALTMADI BENİ.GELEN GİDENİZ EĞEY BİR FAZLAYDI TOTOM YER GÖRMEDİ.

VEE OĞLUM ÇİLEK  MANYAĞI OLDU ::)

:love9: :love7: :love9:

ırmak184

selam kızlar...

sahracım cok gecmiş olsun tekrardan  :opucuk:
gülfercim inşallah hep böyle mısıl mısıl uyur yavrun...
aysecim masallah oglusuna  :nazar: biizmkide cilegi cok seviyor  :D

DER!N

DİLVİN

günaydın gülfercım

nasılsın görüşmeyeli
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

DER!N

DİLVİN

Alıntı yapılan: DER!N - 11 Nisan , 2011, 13:04:43
İyiyim Selocan sen nasılsın

bende ıyıyımcanım bıldığın gibi aynı   :opucuk:

zelis

SELAM KIZLAR ...

AYY YORULDUMMMMM...

GULFERCIGIM , ABLAMIN OGLU OLUYORMUS , SENINLE AYNI DONEMDE INSALLAH ...