2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: DER!N - 06 Nisan , 2011, 12:50:16
Alıntı yapılan: ) SaMiRa ( - 06 Nisan , 2011, 11:14:10
günaydın :'(
yarın ameliyat olacak fudayl dualarınızı eksik etmeyin lütfen
bizi düşünenlerede teşekkür ederimmm eksik olmayın
hastaneden geldik yatış yapıldı yarın 8 de gidicez  :y25: :y25:gece 12 den sonra birşey yemicek :-\ bide orda bekliyoz 3/5 saat  :-ooo

ayşe sanırım genelde o şekilde oluyor çocuklar fudayl da öyle oluyor bazen...

ezgi geçmiş olsun allah yardımcınız olsun canım aksi gibi hava da kötü

gülfer kızının ismi HİRANUR olsun istersen BEREN i de ekle HİRANUR BEREN güzel oldu bak :tongue3:
yada PERİN değil de SELİN BEREN daha uyumlu sankimm
engel olamıyormusun selen e canım dikkat etsen azcık üzülüyorum valla bişey olcak diye allah korusun
bişey sorcam sana selen e hiç bağırdın veya kızdın mı?

:amin: Engel olamıyorum ama daha çok kendime gidip bulaşıyorum kıza, çok tatlı sinirleniyor el havada falan  :laughing7:
oyun oynarken oluyor bunlar yoksa çocuğum öyle haşin erkek modunda değil.
Eciş'e isim düşünürken eşim Selin koyalım demişti benim sevmediğim bir arkadaşım vardı Selin Selen olsun bari dedim ondan Selin olmaz. Hiranur da çok yakın bir arkadaşımın kızı Ecişle yaşıt.  :dontknow:

Selen'e bağırmadım 7 aylıkken bir kere sarsmıştım çocuğu uyumadığı dönemdi  :(
Bir kere de ısırdım çok kaçırmışım içli içli ağladı.

Kızmak derken, Hayırlarım kızma işte. Ruhsuz bir tonla söylüyorum.

Neden sordun? Tekme attı dedim diye mi?

sakin ve sabırlı bi kişişliğin var anladığım kadarıyla ve konuşırken hiç selene karsı şunu yaptım bunu yaptım dediğini görmedim yani kızdım bağırdım...

) SaMiRa (

08 Nisan , 2011, 16:09:34 #11567 Son düzenlenme: 08 Nisan , 2011, 16:11:52 ) SaMiRa (
hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlarrr
dün sabah ameliyat oldu oğlum akşam eve geldik şükür iyi geçmiş bi sıkıntısı yok ameliyatıyla ilgili
sünnetini de yaptırdık fakat o  çok sıkıntı yaptı sabah feci bir ağlamayla uyandık ve kanaması var hafif hafif dru aradım sordum normalmiş...pipisi içerde masajla çıkarmaya çalışıyorz krem sürüyoruz ama elletmiyor zorla yapabildiğğim kadar... ağrı kesici şurubumuz var iyi geliyor...pazar kontrolümüz sargıyı acacak dr pipiside düzelir inşallah düzelmazse tekrar müdahale gerekirmiş :sad1:öyle işteee
oğlumun keyfi süper tesr dönüyor oynuyor çok neşeli maşallahh

) SaMiRa (

ecişimin yeni ayı hayırlı olsun inşallah
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

nesrin_beyza&berrin

Canım iyi geçmesine sevindim. Umarım düzelir de kuzucuğumun bir daha canı yanmaz. Ohh ohhh onların keyfi yerinde olunca bizimde keyfimiz yerinde oluyor. Onların bir gülüşlerine paha biçilemez.Rabbim esirgesin tüm yavrularımızı. :amin: :nazar:

DER!N

Alıntı yapılan: ) SaMiRa ( - 08 Nisan , 2011, 16:09:34
hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlarrr
dün sabah ameliyat oldu oğlum akşam eve geldik şükür iyi geçmiş bi sıkıntısı yok ameliyatıyla ilgili
sünnetini de yaptırdık fakat o  çok sıkıntı yaptı sabah feci bir ağlamayla uyandık ve kanaması var hafif hafif dru aradım sordum normalmiş...pipisi içerde masajla çıkarmaya çalışıyorz krem sürüyoruz ama elletmiyor zorla yapabildiğğim kadar... ağrı kesici şurubumuz var iyi geliyor...pazar kontrolümüz sargıyı acacak dr pipiside düzelir inşallah düzelmazse tekrar müdahale gerekirmiş :sad1:öyle işteee
oğlumun keyfi süper tesr dönüyor oynuyor çok neşeli maşallahh

Elhamdülillah
Tekrar geçmiş olsun, paşamın sünneti hayırlı olsun askerliğini de görelim inşallah hayırlısıyla. :amin:
Pipiş geçer yakın zamanda, müdahale falan gerekmez biiznillah.
Sünnetten sonra bakalım daha çabuk uzayıp gelişimi hızlanacak mı?
Öyle derler çünkü.

AککORTįє

DER!N

Günaydın  :hello2: :hieyt:

:love9: :love9: :love9:

15 gündür ilk defa uyuduk kızlar Selen bir kez uyandı daim olsun inşallah.
Akşam ağlatarak uyutma yöntemine geri döndüm,
25dk. ağladı ama çok şükür uyudu.
Dinlendiği için sanırım gribi de geçmiş  :nazar:

:flowers: :flowers: :flowers:

zelis

GUNAYDINNNN

Saharacigim cok gecmi olsun canim ...
Sari pelemin pipisi de cabuk iyilesir merak etme canim...

gülay t.

Sahracım tekrar geçmiş olsun ve çabucak iyileşsin tüm yaraları inş.

Gülfercim Allah yardımcın olsun, düzen bozulunca ne zor oluyor ya hadi şimdi sil baştan yeniden kurmaya çalışacaksın. İnşallah çabuk atlatırsınız bu dönemi.

DER!N

) SaMiRa (

hepinizi tek tek  :opucuk: dualarınıza binlerce  :amin: eksik etmeyin,eksik olmayın...
pipişimizde düzeliyor ama hala düğme gibi :k06: minicicik :k06:daha iyi olacak inşallah :amin:
yarın dra gidicez iyi şeyler söyler inşallah :amin: :amin:
bizimde gecg sıkıntımız oluyo 100 takla atıyo fudayl döne döne kafamız gözümüz eziliyo :D

gülom daim olsun inşallah pamuğumun uykusu :amin: :amin:
karanlık odaya mı bırakıyorsun tek başına?

tweety0555

kızlar ıyı geceler bızde  cok haber var dun okuldan geldıkten sonra mert e salca surdugum mememı gosterdım emmedı bende devam ettırdım bugunde vermedım...ama yavrum aklına geldıkce aglayıp durdu :crybaby2:bende cok kotuyum :y25:goguslerım taş oldu resmen ...tulbentle gerıye bagladım...
gece 930 gıbı uyudu 230da kalktı yarımsaat agladı uyudu sonrada 530 da gene agladı busefer kalktık 730 a kadar oyalandı gerı yattı 1030 da kalktı ..ama cok az yıyor...emme ıstedıkce gogsumu gosterıyorum ama almıyor aglıyor gogsume yaslanıp bakalım gecemız nasıl olacak...rabbım yardım et bıze...

bu arada sahra cok gecmıs olsun...herkese ıyı geceelr

tweety0555

gunaydın kızlar ogluma maasallh dıyorum  :nazar:ve dılımı ısırıyorum :laughing7:gece kalktı agladı bıraz uyudu ama yanında benı sıtıyor ...sonra derın uykuda ıken benım goguslerım cok sıstiği için emzırdım  ve farketmedı sonrada allaha sukur uyanmadıumarım hep boyle devam edr sabehta 7 de uyandık sımdı yumurta yedı az osnra uyutacagım...hala memeye saldııryor ama salçalı gorunce almıyor agzına...rabbım yardım et dıyorum hep sızlerde dua edın sabır versın ogluma..ASLINDA VICDANDA YAPIYORUM AMA INANIN EN AZ 10 KERE KALKIYORDU SUREKLI MEME...NEYSE 15 AY EMDI EN AZINDAN GECE UYANMADAN BELKI GENE DEVAM EDERIM AMA YANLIS ASLINDA HIC VERMEME LAZIM CUNKI GECE BESLENMESININ DOGRU OLMADIGINI BASLARSAM 7 YASINA KADAR DEVAM EDEBILECEGINI SOYMLEMISTI ILK OGLUMDA DR...
NEYSE HERKESE IYI PAZARLAR

Angel

sahracim cok gecmis olsun kuzuma insallah hemen iyilesir pipisidee yavrumunn  :amin: