2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

мiŁenα.

Aynen..Benim oğlan  babacı değil bebekken görünce gülüyorud seviniyordu ama şimdi  yeni yeni görünce gülüyor.

Yoksa tın..

Bunaldım oyuncaklarıyla 2dk oynamıyor hep yakamda su içmeye gidemiyorum basıyor çığlığı :crybaby2:

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

DER!N

Sağol tatlım.

Selen babacı normalde gün boyu telefondalar geç gelmese artık iyi olacak çok özlüyor kuzucum, ben de özlüyorum.  :'(

мiŁenα.

Ne güzel biizimkide az babacı olsa bende rahat edicem.

Çokmu geç geliyor eşin,Benim eşim 4-5 sularında geliyor :k06:

Ben o saate kadar pertim..Ölü gibi karşılıyorum eşimibir okadarda sinirli :'(

Of yaz gelse dışarı çıkarız oğlum az yorulur.evimize çıkarıztüm kapılar açık girsinçıksın ben  işimi yaparım.

Kendimi bunaltmam bu kadar :-\

DER!N

Yılbaşından beri hatta Aralık dahil inanılmaz yoğun çalışıyor zor bela pazar günlerini gasp ediyoruz onda da hastanedir doktordur onları hallediyoruz.
Bir kaç gece iş yerinde sabahladı.
Diğer akşamlar 22de çıkıyor karşıya geçmesi 23ü buluyor tok geliyor namaz falan derken saat yarım oluyor sonra da oturuyor pc başına kaybettiği o 2-3 saati telafi ediyor.
Sabah görmüyorum akşamdan pert olduğum için 7de gitmiş oluyor. Güya bu hafta sonmuş bu yoğunluk.  :dontknow:

мiŁenα.

:icon_pale:
İyi can varmış eşinde.Okaadar koşuşturmaya..İş olsunda nasıl olursa olsun.Bu devirde zor.
Olsun bu yogunlukta biter,Sağlık olsun.

DER!N

Hakikaten öyle maşallahı var yine de kapris yapıyorum adama yorgun işte belli ama yok yüzün asık geldin yok bugün benimle az konuştun  :BangHead: terkedip gidecek en sonunda  :laughing7:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: Erkeklerin bünyesi kadın çan çanına dayanıklı :ehi: :ehi: Hemen bırakıp gitmiyorlar yoksa ilk benim eşim giderdi :toothy10:

DER!N

nesrin_beyza&berrin

yok yok benimki giderdi :k06:

Gülfercim geçmiş olsun ecişe. Ben artık ateş olmadıkça götürmüyorum dra. Hatta hiç ilaç bile kullanmıyorum. Bitki çaylarıyla geçiyor Allahın izniyle...

Yeni ayınız hayırlı olsun. :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:wav: :wav: :wav: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

tweety0555

guanydın dun mısafırlerımı agırladım aksam ben gezmeye gıttım sımdı gene caya arkadaslar gelecek ayyyy fenalık geldı vallahı ama olsun bunlar yabancı degıl:))))

kzılar mert benı cıldırtıyor yaaa offf gece artık zıvanadan cıktı bır kac gundur dıs mı acaba uc gece oncede ateslenmıstı alttan kopek dısı patlamıs amaaa cıkarken boyle yaprmıkı...ayy gece uyanıyor sureklı meme dun artık camasır bıle takmadım bunalttı benı  :laughing7: :laughing7:
ama sabah tum sınırım alınmıs kalkıyorum cok sevdırıypor kendını yahu...velletlerın sevgısı olmasa zaten  demı ama:)))

--elif--

ecrin selenin 16. ayı kutlu olsun abla oldu maşallah  :nazar:

hiç öyle evde olsa demeyin kızlar bende size özeniyorum ne güzel sabah git akşam gel
keşke bizimkide öyle olsa
bütün gün evde olunca hergün tantana  :cildir:  :cildir:

мiŁenα.

Eşin çalışmıyormu??

Yok ya evdede olmasn gün  boyu   :k06:

Aytii

:hello:

naber cicişler  :laughing7:

siz şimcik doğum yapan annelersiniz ya bilginiz olur belkimmm  ;)

ssk lı olanlar memur olmayanlar süt parası aldınızmı doğumda ssk dan? ve aldıysanız nasıl müracaat ettiniz?