2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

ırmak184

tekrardan gecmiş olsun gülfercim  :opucuk:
özlemcim sizinde ayınız hayırlı olsun  :flowers:

) SaMiRa (

gülfercim tekrar geçmiş olsun canım allah tamamına erdirsin sıkıntısız :amin: :amin:
dualarınada :amin: :amin: :amin:allah razı olsun

özelm yeni ayınız kutu olsunn

fudayl emzik delisi oldu gösteriyorum koşa koşa geliyo vermezsem kızıyo eşşek
dr da bıraktırın artık dedi şu ameliyat geçsin dneicem bakalım
geceleri emzikle uyuyo

tweety0555

SAGOLUN ARKADASLAR...
SAHRACIM BEN EMZIGI SEVIYORUM BEBEKTE MERTEDE VERIYORUM CUNKI BENCE EN BUYUK SUSTURUCU...AMA BEN SOYLE YAPIYORUM BEBEKLIKTEN BU YANA HEP 1 NUMARA EMZIK KULLANIYORUM COK BUYUYUNCE COCUK KENDILIGINDEN BIRAKIYOR ....

) SaMiRa (

bende mi küçük alsam hep ayına göre alıyorum geçen aklıma 1 nuara küçük alıyım dedim vazgeçtim
emer mi ki :dontknow:

ırmak184

bizede doktorumuz emzigi bırakalım artık dedi. ama ben bırakmayı düşünmüyorum.özleminde dedigi gibi tam bir susturucu.uyuturken cok rahat oluyor.

tweety0555

guanydın facıa gıbı bır gune basladım mubarek agzımdamıydı dun arkadas dıs cıkarırken mert ateslendımı dedı bende yok dedım nerden dedım gece bır ates... :y25:

dun okuldan geldıkten sonra mertte erken uyumak ıstedı neyse bır sekılde 830 u yaptık sonra hemen abımız 1 e gıdıyor onun performans odevını yaptık tam 12 ye kadar gece yattııımmm merte bır baktım ateslı o arada uyandı hemen ates dusurucu verdım soydum derken uykusu acıldı yada atesten rahatsılzdı gece boyu bır ustume yattı bır gogsumde yattı en son saat 4 ttu zıle uyandım...sımdı okuldayım.ve nobetcıyım ve evım okadar darma dumankı yarın mısafırım var hazılıklarımı yaptım buzlukta ama ev almıs basını gıdıyor temızlık lazım...offf offf allahım yardıcım olsun :amin:

bu arada emzık numarasını buyutmedım ben hıc sımdı buyuge alısınca kucugu ıstemez muhtemelen...ama deneyın bırakması daha kolay oluyor

) SaMiRa (

geçmiş olsun özlemcim
boşver misafiri ertele ne çok misafr geliyo sanada  :) yaparsın canım elin cabuktur senin
mrt nasıl şimdi iyimi

nesrin_beyza&berrin

Mrb Sahracım nasılsın? Oğluş nasıl?

Neden kimsecikler uğramıyor artık? :caca:

Kızım uyuyor uyansın AVMye gidecez.

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 05 Nisan , 2011, 13:22:32
Mrb Sahracım nasılsın? Oğluş nasıl?

Neden kimsecikler uğramıyor artık? :caca:

Kızım uyuyor uyansın AVMye gidecez.
mrb canım napim işte temizlik yaptım biraz bakınıyom oğluşum uyuyo iyi şükür siz naslsınz??
bizi ed alın giderkennn

evet herkes nerde yaaaa topa tutcam hepinizii :caca: :caca: :caca:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

tweety0555

Alıntı yapılan: ) SaMiRa ( - 05 Nisan , 2011, 13:14:32
geçmiş olsun özlemcim
boşver misafiri ertele ne çok misafr geliyo sanada  :) yaparsın canım elin cabuktur senin
mrt nasıl şimdi iyimi
sahra cım vallahı benı cok ıyı cozdun hemen helal vallahı okuldan 4 te geldım 6 ya kadar dıpkose temızlık yaptım neden mı persembe gunkı kadını yarın 1 saatlıgıne sabah gel dedım eee persembe senın gunun degıl haftaya senın deyınce bende yapım deyıverdım...ama motor gıbı...temızlık sonrası masamıda kurdum yarın sabah sadece salatalarım kaldı allaha sukur ama suan belım agrıyor...
mert allaha sukur ıyıymıs guın boyu ılk kez bu saate kadar kaldı annemde ve ılk kez bu saate kadar emmedı...az sonra getırecek annem...allah tuttugunu altın etsın anacımın ayyy ne cok faydası var bana...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

DER!N

GÜNAYDIN  :opucuk: :love9:
Tüm güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.  :opucuk:

Ezgi ile konuştum dün veya önceki gündü evle ilgili aksilikler yaşamışlar
elektrik  tesisatları yanmış, değiştirilmiş
mutfaktaki su borusu patlamış halılarım yıkanacak dedi
canı sıkkındı, inş. kolaylamıştır.

Fudayl'ın ameliyat günü bugündü di mi inş. herşey yolundadır kolaycacık biterde kurtulur yavrum sıkıntısından.  :amin:

DİLVİN

günaydın canımmm

wahh wahh yaaaaaaaaaaaaaa  :'(

geçmiş olsun ezgiii  :sad1:

fudalyımde ınş. ıyı gecer ameliyatı   :amin: :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Sarı pelem atlatsın kurtulsun inş :amin:
Günaydın

:love9: :love7: :love9: