2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

zelis

hafta sonu ya kimseler yok....
biz evdeyiz  , simdilik tabi :p az sonra Merve uyansin Kayinvalideme gidecez , tabi oncesinde festival var bizim burda
oraya ugrariz , esimde orde gorevli , bakariz birazcik , sonra gideriz....

herkesleri optuk.. :opucuk:

nesrin_beyza&berrin

Başın sağolsun Ayşecim. Allah geride kalanlara hayırlı uzun ömürler versin. :amin: Eymen nasıl?

Ezgicim bugün Liloş nasıl? Benimkide gece hep huzursuzdu. Bir keresinde öyle sinirden kalkmışım ki. Hem gece kaç kez kalkıyor hemde 7 de hortluyor. :-ooo sinir oluyorum. Ben sanırım 3. bebişten vazgeçiyorum. :sad1: 

Birazdan bizde çıkacaz gezmeye. Herkese iyi pazarlar.

Lă_Tăhzen!

3.çocukmu nesrin masallah
bende asel'in hep zor zamanlarında diyporum 3.çocuk benım neyıme 1 tane yeter ama guzel zamanlarında kesin 2.de olmalı  :k06:
Allah saglık sıhhat versin
bugun burda hava cok guzel esim çalısıyor benımde
bir arkadasımla cıktım gezdık avm falan
yorgunluk kaldı gerıye asel çok huysuz dısarda hiç durmuyor eve gelınce rahatlıyor
şu emzirme olayı bazen emzırmeyı bırakasım gelıyor cok zor oluyor dısarda vermıyorumda
size iyi gezmeler canım  :wave:

tweety0555

nerden baslım bılemedım ama cuma gunu bugun kı mısafırım ıcın hazırlık yapıyordum mert merdane ıcın aglayınca verdım...ay vermez olaydım yerde yatan abısıne fırlatınca kemık bbrı sıstı korktum hemen acıle allahtan bırsey cıkmadı ama yıgıt hem aglıyor hem soylenıyor
ANNE SENIN IKI SUCUN VAR BIR NIYE VERDIN ELINE IKI ADINI MERT KOYMA DEDILER INATLA MERT KOYDUN :k06:  :k06:
SONRA CUMARTESI BIRAZ CARSIYA CIKTIK bugunde mısafır agırladım suan ayakta zor duruyorum masa ortusunu asım yatacagım vallahı...

nesrin_beyza&berrin

Özlemcim geçmiş olsun oğluşuna. MErtte fenaymış haaa. Sende oğluşunun sözünü niye dinlemedin ki? O isminin ne olmasını istiyordu.

Nurcum ordaki Avm lerde bebek bakım odası yokmu? Rusyadan bir arkadaşım var diyordu ama erkeklerde giriyorlarmış hanımlarının yanında. Burası çok rahat her AVM de bebek bakım odası oluyor hiç sorun yaşamadım emzirme konusunda.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

aysecim basiniz sagolsun mekani cennet olur ins. :amin:

ırmak184

Alıntı yapılan: DER!N - 26 Mart , 2011, 13:39:42
Geçmiş olsun ezom, kızıma bir şey olmaz Allahın izniyle burnu aksın iyidir halsizliği falan da yokmuş maşallah ilerletmezsin zaten sen.  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Minecim çok şükür  temiz çıkmış, gözünaydın olsun. Neden kokuluymuş ki peki? :opucuk:

Yarını biz hastaneye programladık. Kararlıyız alıcaz bu kez idrarı Selen'e de bir baktırayım yaşından beri bakamadık idrarına inş. bizimki de temiz çıkar.  :amin:

tesekkür ederim kızlar hepinizi öptüm  :opucuk:
gülfercim yedikleriyle alakalıdır dedi birde dedigin gibi su içmesi gerekiyormuş  ??? siz ne yaptınız alabildinizmi ecişin idrarınını  :D
basınız sagolsun aysecim..mekanı cenet olsun  :amin:
hasta olan bebişlerede allah sifa versin  :amin:

DİLVİN

günaydınnn kızlarrr

ıyı haftalarrrrrrr

hastalara geçmişşş olsunnnnnn :amin: :amin:

ayşecım başınız sağolsunnnn  :sad1:

özlemcım sizde ucuz atlatmışınızzzzzz :honk:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun
Mekanı cennet olsun, başınız sağ olsun.  :amin: :opucuk:

Zelihacım size de geçmiş olsun.  :amin:  :opucuk:

Dün 11 gibi hastanedeydik 6'da alabildik selenin idrarını nöbetçi doktor kültürde yapalım çok zor aldık idrar temiz çıkmazsa tekrar uğraşmayın dedi sonucu 3 gün sonra çıkıyormuş. Benim kontrolüm 29'uydu selenin tiş sonucunu da gösterelim doktoruna diye erteledik yine perşembeye bu kez hayırlısıyla.
Bizden haberler kısmen böyle.

:opucuk:

GÜNAYDIN  :love9:

DİLVİN

nesi vardıkı selenınnnnn

geçmişş olsunnnn bu arada  :dontknow:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Çok şükür bir şeyi yok canım, ctesi günü gezelim diye eşimle çıktık evden şirkette takılıp biraz işlerimizi halledelim gezelim falan diyorduk. Selen turuncu turuncu kusmaya başladı ki normalde kusan bir çocuk değil ve rengi bir garip böyle bildiğin portakal turuncusu bir kaç gündür de dışkılamamıştı çok korktum bağırsak düğümlenmesi falan geldi aklıma  :'( böyle zamanlarda nedense hep enn kötüsü gelir aklıma zaten  :( muayene ettirdik yine dişten dedi doktor yemiyor içmiyor dedim diştenmiş hay ebesini idrar yolları enf.olabilir dedi tahlil istedi işte pazar gününü de ona ayırdık öyle.

tweety0555

gecmıs olsun dıleklerınız ıcın tesekkurler...nesrın cım mert cok yaramaz...yıgıt ın ıstedıgı bır ısım yoktu ama ben hep mert nıye koydumkı  dıye konusurken aklında kalmıs...
selene gecmıs olsun...

DİLVİN

off bu dişlerrrr

bızımkının 6 tane oldu

seneye kadar 12 olur heraldee

DER!N

duraklama dönemine giriyor bazı bebekler Selen bayağı bir ara vermişti şimdi hepsi geliyor ve böylesi çok zor
alt arka azı kocaman şişmişti bembeyazdı ertesi gün baktım ön dişler kadar büyük yüzeye çıkmış 4 parçası birden o en sonki çok ateşlendiğinden beri 4 diş çıkarttı, sanırım 2 hafta falan oldu ya da bu 2. hafta şimdi o azının karşısı aynen öyle kabarmış çıksa da bitseler daha var bitmesine  :'(

ctesi günü dönerken yine kustu hanım, koltuğu falan battı kucağıma aldım kalkmasıyla karnıma hızla oturması bir oldu aklımı yitirecektim o kadar ağrı acı çekmiş biriyim böylesini görmedim gözümden yaşlar aktı, döndük yine hastaneye rahim içi kılcal kanamam olmuş progestana başladım yine fil gibi olucam  ::)

DİLVİN

ayyyy tühhh yaaaaaaa  :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

ayyyyy  ayyyyyyyyy  ee şimdi nasılsınnnnn