2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

ay inşallah önemli bişey yoktur ayşecim çok geçmiş olsun
ya biz koruyucu ilaç kullanıyoruz sende kullansna
hm faydalı

kızlarr :opucuk:

) SaMiRa (

DİLVİN

ben burdayımmmmmm

her ne kadar çalışıyor olsamdaaa    :occasion5: :occasion5: :occasion5:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Pardon Selmacım ancak okudum tabağa vurmasında ne sakınca var sert plastikten yapılmış çatal bıçak kaşık ve tabak al ona, sizin kullandıklarınıza benzer olsun dökecek elbette 'sen yiyemiyorsun' deme çocuğa bir süre sonra taklit etmeye başlar zaten bıçak tutmaya bile başlar ama sabretmen lazım öyle çooook uzun bir süre değil emin ol ara sıra değil, artık hep sizinle oturmalı masaya karnı tok olsa bile izlesin huysuzluk yapsın ama gözlemlesin.

Sen yiyemiyorsun yerine ayy ne güzel tutuyor benim oğlum çatalı de mutlu olur çatala bir şey taktığında bile ödüllendir deli gibi sevinin alkışlayın sevsin. Öyle öyle alışır.

Kendisine zarar vereceği bir şey olduğunda hayır de, mimiksiz kesin bir tavırla ağlasın bırak tavrından vazgeçme ağlamaya devam ederse sen dahil yanındakiler de ilgilenmeyin anlar o, herşeyi anlıyorlar.

DER!N

DİLVİN

hımmm doğru dıyosun gülfercımmm

ona farklı tabak çatal alayım ben o zaman

doğru taktıkkkkkkk sağolasınnnn  :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

мiŁenα.

Geldik ...

Oğluşumun kulagında hafif enfeksiyon varmış.Daha başlangıç kokrulcak birşey değil dedi.

Boğazlarıda kızarmış.

Antibiyotik şurup ve fitil verdi.

Çok ağladı oğlum.İlk kez yıktı hastaneyi :-\

Yemek yedirdim şurubu içirim dedim kustu :-\

Antibiyotiği içsin iyi olur inş. :amin:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

AککORTįє

geçmiş olsun canım ya ant. iyi gelir 1/2 gün içinde düzelir merak etme

nesrin_beyza&berrin

geçmiş olsun Ayşecim. Tez günde iyileşir endişelenme canım.

< ESLAL >

selam kızlar nasılsınız umarım herkesin keyfi sağlığı yerindedir  :amin:

Rabbim hasta bebeişlerimize şifa versin tez vakitte inş.  :amin:

benim kızışımda nezle oldu benden geçti malesef ben atlattım onun burnu akmaya başladı çok şükür ateşi halsizliği yok burun akıntısı ve hapşuruğu var Aferin şurup verdim uyudu şimdi yarında aktifed e başlayacağım inş. hemen toparlanır  :amin:

< ESLAL >

amaannn küstüm size koca gün lak lak yapıyorsunuz benim girdiğim saatte kimse yok  :-\  :k06:

Gülom ecişim nasıl uyumuyormu hala  ???

ben bu sabah Nisa yı hava ablaya bırakıp dışarı çıktım sabah 10.30 da bıraktım 11 de uyutmuş 1.30 da döndüm hala uyuyordu anladım ki bu kızın garezi bana  :caca:
:laughing7:

nesrin_beyza&berrin

Mrb Ezgicim
Geçmiş olsun canım. Aman ilerlemesin inş. Ya benim kızda evde güzel uyuyor. Dışarda çok az uyuyor. Seninkide tam tersiymiş. Sen hergün Hava teyzeye bırak. :k06:

< ESLAL >

merhaba canım .

Ayy inş. ilerlemez tatlım biz neysede onlar hasta olmasın  :amin:

:) sanırım öyle yapıcam artık çalışmayı düşünüyorum Nesrincim inş. olursa Havva teyzesi bakacak zaten kızıma  ;)