2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

zelis

neyse millet ben kacar ,
merveye corbasini yedireyim , guzelce bi yikayim kizimi , ondan sonrada uykuuuu :sleepy1: :sleepy1:

Haydin iyi bakin kendinize , sonrada bebislere optum herkesleri :opucuk: :opucuk:

nesrin_beyza&berrin

Zelişcim benim büyük kızın maşallah hiç yeme problemi yok. 8 yaşında 31 kilo. :nazar:

özlemcim bende bıçakları falan yukarlara kaldırdım. Kaşıklarla çok oynuyor yerlere atıyor. Bıkkınlık geliyor. Bende tüm çekmecelere birden oklava koydum. açamıyor. :k06: Diğer yerler serbest. Tava tencere oynasın bakalım.

< ESLAL >

çok şükür yok zelihacım birde mızmız olsa hiç çekilmez  :icon_scratch:

sanada iyigeceler tatlım kocaman öptük sizi  :opucuk:

Özlemcim bıraktırman hem senin hem onun için iyi olacak canım  ;)

h.g nesrincim  :opucuk:

hakket Gülommmm nerelerdesin gezmelerdemisiniz  ??? herşey yolundadır umarım  :love9:

nesrin_beyza&berrin

DER!N

Selamlar

Evdeyim eciş uyuyor yine bir banyo savaşının ardından sızdı bugün uyutmadık onu zor bela dayandı en son bebeğini almış koltukta sızmak üzereydi aldık coşturduk dayansın diye
erken yatınca sabaha karşı uyanıyor 4te falan daha da uyumuyor kendi kendine konuşa konuşa beynimi yiyor aynı odadayız malum o öyle yapınca da ben uyuyamıyorum babiş zaten duymaz  :k06:

Çok zorladım kendimi galiba belime sancı gelip gidiyor doprucam mı ne  :ehi:

Sahracım geçmiş olsun, inş. kuzum da hastalanmaz. Dışarı çıkarken yarım saatlik çıksak bile yedekliyorum ben kusması falan yok ama çocuk bu yapmz yapmaz o an yapar.

Selende iyiki öyle bir durum yok Rabbime hamd olsun, benim midem çok fenadır Selene hamileyken bir kaç kez öyle bir şey yaşadım akşam eşim gelene kadar giremedim banyoya Allah razı olsun eşimden o olmasa ben ne yapardım hiç bilmiyorum. Aynı şeyi o yaşasa ben göremem bile keşke böyle olmasam. Dün gece şaka yaptı banyodayız ışığı açmamıştım benim diş fırçamı almışsın dedi dünya başıma yıkıldı hemen etkiye tepki  :icon_pale:

nesrin_beyza&berrin

Benim de midem çok bulanıyor ama mecbur başa gelince ne yapacaksın. En sevmediğim hastalık çocuklarda. Yine beyza bilinçli geldimi koşuyor lavaboya. Gece uyurken yetişememiş. Gülfercim inş. Selende hiç yaşamazsın.  :amin:

Berrişde ayağımda Kayahanın ninnisiyle sallanıyor. Uyuyacak gibi bakalım. Bende nefes alayım yaaa.

DER!N

< ESLAL >

hoşgeldin balım  :opucuk:

şanslısın kuzum çok şanslı yat kalk şükret kocişine  ;)

benimki asla dokunmaz görmez bilmez ben yada liloş çıkarsın  :caca:

bende 10 dklığına markete bile çıksam çantama koyarım bir kat cici çocukların ne edeceği belli olmuyor

buarada benim ziltoş hala ayağımda şarkı söylüyor elini yanağına koymuş kederli bir şarkı sanırım  :k06: :k06:

bende ayakta uyuyorum yine sırtım ağrıdı ilaç aldım uyku yaptı  :sleepy1:

ya bu kız akşam bizle yemek yiyor birdaha taa sabah acıkmıyormudur sizce  ???

nesrin_beyza&berrin

10 kereden fazla dinledi ninni şarkısını veeee sonunda uyudu. :muzz: :muzz: çok şükür.  Hadi lilooşş geç oldu sende uyu bakimm

Ben beyzadan beri yaşamışımdır ne zaman ki unuturum koyamam yedek çamaşır o zaman kesin bir aksilik olur. O yüzden hep bir kat çantamda bulundurmaya çalışırım.

DER!N

Kaçta yemek yiyorsunuz balım? hoş buldum bu arada  :opucuk: :opucuk:

ama acıkıyordur, doyasıya yiyeceğini zannetmiyorum  :dontknow:

Ben de unuturum diye selenin çantasında sabit tutuyorum eşyalarını bez, ıslak mendil, alt üst, iç çamaşır, külotlu çorap ve tabiii çubuk kraker  :laughing7: :laughing7:

ırmak184

iyi geceler kızlar...

nasılsınız bebişleriniz nasıl iyimi???sayfalar cok ilerlemiş okuyamadım umarım herkes iyidir...
bizi sorarsanız iyiyiz cok şükür.kıızm hala yürüme cabasında ama daha adım atamadı..
hava cok soguk kar yagdı ama tvde abarttıgı kadar degil..bahar gelse hava ısınsa ne güzel olacak..bu hafta halamın oglunun nisanı vardı uzaktan akrabalar geldi yogun bir hafta gecirdim  :honk:
öpüyoruz sizi güzel anneler :opucuk:
sevgiler  :love9:

< ESLAL >

veeee uyudu  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

Gülom bugün akşam 6.30 gibi büyük bir kase yoğurt yedi içinde bir muz,birkaç cicibebe ve bir kaşık kuşburnu pekmezi karışımı

sonra 7,30 gibi bir kase koyu kıvamlı tarhana çorbası yedi şimdi yatmadan muhallebi yedireyim dedim köşe bucak kaçtı su içti uyudu ta sabah kahvaltı eder artık  :dontknow: :'(

hoşgeldin Minecim  :opucuk:

DER!N

yeter o zaman maşallah güzel yemiş canım

ve gözünüz aydın ikinizin cadılar da uyumuş  :nazar:

Selen zor günler geçiriyor alttaki ön dişin çiziği oluşmuş bugün yarın çıkar iki yandakiler de fena kabarık geçenlerde çıkan azıların iki yanından birer azının uçları da çıkmış Rabbim kolaylasın inşallah
2 gündür kahvaltı etmiyor 3-4 dilim kaşar peynir yiyor sadece, çorba içmedi yoğurt ekmek yedi devam sütü içiyor arada akşam da bir tane kıymalı pide yedi sonra yoğurt ekmek yine, ağzı yanıyor yoğurdu ondan yiyor galiba
ya da yoğurt yemeye başladı diye dişler ard arda geliyor anlamadım çıksalar bitseler de kurtulsa yavrum

< ESLAL >

çok şükür uyudu canım  :amin: :nazar:

nebilim azcıkta muhallebi yeseydi içim rahat edecekti  ::)

Bizde dişten çok huzursuzuz hiçbirşey yemek istemiyor zorla hep yoğurdu pepee izlerken yedi tabağın bittiğini farkedince kendide şaşırdı  :k06: aaaaa bıtmiş annee diyor  :ehi:
çorbayıda babası veriyor diye yedi  ::)

inş. hayırlısıyla çıkarırla daha fazla canları yanmadan  :amin: :amin:

zelis

bizde ayni dertten muzdaribiz canlar..
3 tani azimiz cikti 4.de cikmak uzere..hayirlisiylan bi ciksa hepsi....
uyku orunumuz yok cok sukur  :nazar: :nazar:
yeme sorunmuz da iki gundur fena degil....
mervis daha cok baharatli,eksi seyleri seviyor...aci cips yiyor resmen.
bu gun elma,armut,muz ve 4 adet cicibebeli meyve karisimi yedi,uzun zamandir yemiyordu.
bakalim 5. ayda doktor kontrolumuz var...ins. o zaman biraz toplariz eski kilolari.. ;D