2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Maşallah bebiklerimize  :nazar: :nazar:

Haluj bizim mantı :) Çerkez mantısı hatunlar.
Çerkez yapımından tadılması tavsiye edilir ;)

Gel ezom gel odadan bol ne var babamın çalışma odasını kızlara karıştırma odası yaparız çocukları antreye yatırdık mı tamamdır zaten kocaman her tişe kalkan üstlerini örter işimize gelir, size de bir yatak odası veririz bizim evde zamanın çoğu mutfakta geçiyor zaten 4+ 1 burası, çift banyolu

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 28 Şubat , 2011, 17:24:30
Alıntı yapılan: ) SaMiRa ( - 28 Şubat , 2011, 16:02:02
evet canım bizde istiyoruz bakalım da imkanlar el vermiyo biraz malesef
ne kadar veryorsunuz kirA

Oturduğumuz yerin piyasasından düşük oturuyoruz. 600 tl. Ev sahibi tanıdık olduğundan. Siz ne kadara oturuyorsunuz?

Sonunda ütü bitti.  :muzz: :muzz: :occasion5: Fazla sevinmeyeyim bir makine dolusu berrininkiler var. Ama onunkileri ütülemeyi seviyorum.

Gülfercim mamaları götürüyon herhal. :k06:

bekledim bekledim gelmediniz sizin payınızı da yedim, sindirdim bile  :k06: :k06:  :hungry:

nesrin_beyza&berrin

DER!N

sağol tatlım ona mı bana mı yarayacak bekleyelim bakalım

sen de bitirmişsin ütünü hadi gözün aydın  :)

nesrin_beyza&berrin

Sağol canım. Geçen haftanın ütüleriydi bu haftaya sarktı. Üzerimden bir yük kalktı.

Ütü öncesi berrişi uyutayım dedim. Uyumadı. Ütü bitene kadar kendi bir yerde kıvrılır dedim ama olmadı. Biraz önce ütü bittikten sonra emerek uyudu. Ohhhh. Bende cappucino yaptım.

DER!N

Afiyet olsun tatlım. İyi gelir yorgunluğuna şimdi.

Eşim gelsin de dışarı çıkacağız ablamın çocuklarının haftasonu doğum günü var kısmetse, düşündüm düşündüm düşündüm alacak bir şey bulamadım sadece spor ayakkabı geldi aklıma. Biri 1 diğeri 2.sınıfa gidiyor 3 hafta önce eşofman takım alıp göndermiştim İstanbuldan yollaya yollaya bunu mu göndermiş teyzem demişler telefonda da ayy teyze çok güzeller demişlerdi haytalar.
Eşşek kadar oldular oyuncak da istemiyorlar başka ne alınabilir?

nesrin_beyza&berrin

Nerede oturuyorlar?

Şimdiki nesili memnun etmekte zor. Laptopları yoksa laptop isterler genelde. :k06: Başka da bilmem ki .  :dontknow:

DER!N

İzmitteler canımcım.

Laptop bana pahalıya gelir iki tane birden bir de  :laughing7:
Teşekkür ederim.
Beğenmeseler de giyecekler mecburen ayakkabı alayım bitsin kasığıma ağrı giriyor düşündükçe.

Bir de müzik aleti düşünüyorum ama ablama yazık zaten migreni var. İstediğim ayakkabıları bulamazsam ablama kıyacağım.  :k06:

nesrin_beyza&berrin

:k06: :k06: İnş. gönlüne göre ayakkabı bulursun o zaman. Eşinin iş yeri nerdeydi? Gidiş geliş zor oluyor mu? Hoş Göztepe nerededir onuda bilmem de.

DER!N

Eşim Başakşehirde çalışıyor canım İkitellide organizenin içine girmeden.
Hemen hemen aynı sürede gidip geliyor Göztepe Kadıköye 10dk. mesafe.
Göztepe Devlet hastanesinin bahçesine bakıyor bizim balkon  :k06:

nesrin_beyza&berrin

DER!N

nesrin_beyza&berrin

DER!N

Öğretmen olduğunu bilmiyordum Moskova mıydı sen neredeydin? Orada bulunma amacınız hizmet miydi?
Benim eşim Lojistik Koordinatörü tatlımcım.

nesrin_beyza&berrin

Eşim Ünv. St.Petersburgda okumuş. Rus Dilini. Evlendikten sonrada birlikte gittik. 5 yıl kaldım. Beyza orda doğdu. Sebep malum mesele... ;)