20 Mayıs , 2024, 10:11:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

efsane arkadaşımız hamile yaşasın

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 28 Haziran , 2010, 13:57:09

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım çok sevindim konunuda ben açmak istedim,rabbim gönlüne göre hayırlı bir evlat eylesin inşallah
:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: gülgüzelii - 28 Haziran , 2010, 13:57:09
canım çok sevindim konunuda ben açmak istedim,rabbim gönlüne göre hayırlı bir evlat eylesin inşallah
:amin: :amin: :amin: :amin:

<<AyBüKe>>

Tebrik ederim   :opucuk:   :love9:  Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş. :amin: :nazar:

Efsane89

Alıntı yapılan: gülgüzelii - 28 Haziran , 2010, 13:57:09
cok tsk ederim canim :love7:

Efsane89

Alıntı yapılan: Aybuke_74 - 28 Haziran , 2010, 14:09:20
Tebrik ederim   :opucuk:   :love9:  Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş. :amin: :nazar:
cok sagolun amin insallahdarisi isteyenlerin basina insallah :amin: :amin: :amin:

dileKKK:)

canıımm çok tebrik ederim allahım sağlığıyla sıhatıyla kucağına da almayı nasip etsin... :amin:

Dilara Ebrar

canım tekrar tebrikler.Allah kucağına almayı nasip etsin hayırlı bi ömrü olsun inşallah :nazar: :nazar: :nazar:

darısı biseeeeeeeeeeeee :cildir: :cildir:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Efsane89

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 28 Haziran , 2010, 14:40:19
canım tekrar tebrikler.Allah kucağına almayı nasip etsin hayırlı bi ömrü olsun inşallah :nazar: :nazar: :nazar:

min insallah dari´si butun isteyenlerin basina :amin: :amin: :amin: :amin:

dileKKK:)

Alıntı yapılan: Efsane89 - 28 Haziran , 2010, 14:42:44

12 , günüm bugün yani gecikeli.. kasıkağrılarım var bakalım hyırlısı test yapmaya korkuyorum.2 ay önce kürtajım olmıştu 2 adetimden sonra koorunmadık hayacanla bebişimi bekliyorum. tabi içimde endişe ve kuşkular da cabası allahıma sığınıyorum.. kimseye yaşatmasın.  seninkaç gün gecikti canım.

Efsane89

Alıntı yapılan: dileKKK:) - 28 Haziran , 2010, 14:44:58
Alıntı yapılan: Efsane89 - 28 Haziran , 2010, 14:42:44

12 , günüm bugün yani gecikeli.. kasıkağrılarım var bakalım hyırlısı test yapmaya korkuyorum.2 ay önce kürtajım olmıştu 2 adetimden sonra koorunmadık hayacanla bebişimi bekliyorum. tabi içimde endişe ve kuşkular da cabası allahıma sığınıyorum.. kimseye yaşatmasın.  seninkaç gün gecikti canım.
amin benimde 6 gün gecti canim :)

Balböceği

Selam cnm ben eda Cok sevindim tebrik ederim darisi tum istiyenlere  :hello2: :hello2: :hello2:

Lă_Tăhzen!

Shadowqueen

Tebrik ederim sağlıkla doğsun bebişin. Olmayanlarada nasip olur inş. :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

tebrık edıyorum  :flowers: :flowers: :flowers:
allah sagıkla kucagına almayı nasıp etsın  :amin: :amin: :amin:

__nil__

hayırlısı olsun cnm sağlıklı bi hamilelik geçirmen dileğiyle  :nazar: :nazar: