Annelerin komik halleri:))))))

Başlatan fıstık, 27 Haziran , 2010, 03:48:45

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

benim heralde komik bi anım olmadı aklıma gelmiyor hiç hatırlamıyorum yaa :icon_scratch: :icon_scratch:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: fıstık - 27 Haziran , 2010, 03:48:45
Kızlar hadi başımızdan geçen komik şeyleri anlatalım önce ben başlayayım

Kızım 4 aylık falan gece ağladı tabi acıkmış bende bir güzel emzirip yatırdım aradan 10 dakika geçmedi tekrar uyandı ağlayarak

bende tekrar emzirdim tabi ama uyumuyo mızırdanıp duruyo baktım altına kakasını yapmış neyse bezini değiştirdim

bezide balkona bir çöp torbası yaptım oraya atıyorum işte bezini attım ellerimi yıkadım yatak odasına geldim eşimde uyanmış bu arada

nerden geliyosun dedi lavabodan geliyorum bezini attımda dedim eeee bu ne hal dedi önümü göstererek

benim göğsümün bitanesi dışarıda öylece çıkmışım balkona :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: gecenin bi vakti kimse görmemiştir umarım :toothy10: :toothy10:

aynisi benim basimada geldi ama ben aceleyle kizimi emdirip hemen camasir asmaya kostum gunduzun koru ve benim iki memede oldugu gibi acik rezil kepaze oldum ya balkona cikamaz oldum  :igrenc: ya ben nasil farkedemedim hala hayret icindeyim Allahtan o evden hemen tasindik cok sukur :ehi:  :hello2:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Ay benim yok böle komik anılarım nadir oda bukadar komik değil  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

benim ev mustakil bigun salon kapisini actim arkasinda tel kapi var neyse basladimm bebek icin sut cekmeyee.. benim yan evdeki komsuda calisir izinliymis o gunde.. kurabiye yapmiss.. kadin kapiya gelmiss bagiriyoo diyo iste ben geldimm bugun kurabiye yaptim sana getirdimm.. tabi ben kapi tarafina gecemiyomm kadin iceride oldugumu biliyor.. :D bende bagiriyorumm su anda mesgulum diyee.. kadin kafayi soktu iceri beni mememi pompalarken gorduu..  :ehi: :ehi: :ehi: dedi sonra ugrucamm tabi pek caktirmadi:D aksama dogru ugrayacani unutmusum.. altimda ic camasirim vardi soylemesi ayiptiir..  kapi yine acikk...  bu seferde kadin ic camasiriyla yakaladi beni.. :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

esime anlattim diyoki giysene altina duzgun birseyy falan filan diyoo kim ugrascakk zaten uykusuzum  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: he olur giyerim bida dedimm ama ayni hizla devamm ediyorumm :toothy10: :toothy10:

Lă_Tăhzen!

kadın bırdaha size gelmeye korkmustur  :ehi:

✿sweet_sweet✿

мiŁenα.

kadın niye korksun akraba olmuşlar artık herşey normal :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yakında sırtını keselemeye gelir :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: Ayşe'Eymen Çağan'ıyla.:) - 05 Temmuz , 2010, 07:23:17
kadın niye korksun akraba olmuşlar artık herşey normal :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yakında sırtını keselemeye gelir :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

puhahahaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

tubali

BNMDE OGLUM  YENİ DOGDU 20GUNLUK FALAN UYKUSUZLUKTAN SERSEM GİBİYİM...GECE UYUTTUM UYANDI UYUTTUM UYANDI...GALİBA TAM DALMIŞKEN TEKRAR AGLAMASIN MI BENDE BESİGİNİ SALLIORUM DİYE BAZANIN BASINI TUTMUSUM SALLAMAYA CALISIORUMMMM.. :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
AMA COOOKK KOMİKTİİİ... GÖZLERİMİ BİR ACTIMM  BAZANIN BASLIGINI TUTMUSUM

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: tubali - 05 Temmuz , 2010, 21:38:13
BNMDE OGLUM  YENİ DOGDU 20GUNLUK FALAN UYKUSUZLUKTAN SERSEM GİBİYİM...GECE UYUTTUM UYANDI UYUTTUM UYANDI...GALİBA TAM DALMIŞKEN TEKRAR AGLAMASIN MI BENDE BESİGİNİ SALLIORUM DİYE BAZANIN BASINI TUTMUSUM SALLAMAYA CALISIORUMMMM.. :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:ehi:  :ehi:  :laughing7:  ;D  :toothy10:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

nesrin_beyza&berrin

:k06: :k06: :D ahhhhh bu uykusuzluk yok mu?

ırmak184

:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:
cok komik ya benim basımdan gecmedi böyle seyler,birtek avmde kızım gaz cıkarırken bayagıda yüksek sesliydi,etraftakiler dönüp bakmıştı,bende altınamı yapıyormuş benim kızım dedim yanlış anlamasınlar diye  :k06:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Heya bak buda var şimdi eymen gaz  çıkarıyor aynı büyük adam gibi benim içimden geçiyor acep yanlış anlarlarmı diye :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

vadi= muge & melis

hadi hadi yapın yapın cocuklarınızın ustune atın  :k06: