27 Nisan , 2024, 22:17:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Annelerin komik halleri:))))))

Başlatan fıstık, 27 Haziran , 2010, 03:48:45

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Ay kızlar hepinizin ki o kadar komik ki gülmekten yarıldım çok iyi geldi valla, ömrünüz uzun olsun
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

**Gül**

Henuz 1 haftalik anne olmama ragmen bende yazayim bi tane.  ;D
hastaneden ciktiktan 1 gun sonra Sercan Beyin ilk banyosu. Tabi ben cesaret edemiyorum annem yaptirdi bende suyunu doktum  :tongue3:
Bittikten sonra annem havlusuna sardi yatirdi uzerini giydirecek. bende yaninda bekliyorum. Bizimki acik bulunca ortaligi basladi attirmaya  :k06: :k06: Cis yapiyor soytari. Ne yapacagimi sasirdim Iki avcumu kase gibi bukup uzerine tutuyorum  :ehi: :ehi: :ehi: Oysaki o anda yanimizda bir suru malzeme var. Alt bezi havlu battaniye vs. Tutsana birini. Yok en garantisi avuc iciyle engellemek  :k06: :k06: :k06: Kendime geldikten sonraki ilk cumlem. Bir cise avuc acacagim hic aklima gelmezdi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Lă_Tăhzen!

fıstık

buluncaya kadar göbeğim çatladı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

koptumm yaa hele senin kızınnn babanların yanında getirdikelri şeyeee  :-ooo :-ooo :-ooo ne etnişş sıpacannn ayy öldüümmmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

kelebegimm

Haha super yaaaaa
Bende Bitane anlatiyimmm
Kayinvalidemlere gittik gorumcemlerde orda neyse biz kalkicaz her gittigimizdede biberon ya da bişeyi ben mutlaka unuturum neyse kendi kendime diyorum biberonu koydum onu koydum bunu koydum telefonummmm
Telefonum yok nerde herkes başladı aramaya deli gibi arıyoz kiziyom yine sakladınız demi felan herkez kalktı ariyo sonra gorumcem dediki elindeki neyy :-ooo :-ooo
Telefon elimdeymis hicfarkinda bile deilim bütün milleti bosuna ugrastirdim :k06: :k06:

Bi gunde efe agliyo bende mutfakta uğraşıyorum geliyorum oglum geliyorum derken çöp kovasını buzdolabına yerleştirmeye calisiyom sigmiyo sonra dank etti yuhhh dedim kendi kendime

]

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

resmen püskürdüm yaaa okurken hepsi komik ayşenur senin çöp kovasıda iyiymiş

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıkra gibi yaşanmış gerçek olaylar işte  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

benimkini de dinleyin  :ehi: :ehi:

yiğit daha 1 aylık bile değil, gaz sancısı tuttu kendini sıka sıka ağlıyor yavrucak
o arada baktım bezi bayağı dolmuş dur dedim şunu değiştireyim
odada loş ışık var eşim de bana yardım edecek
tut dedim sen ayaklarından kaldır ben poposunu silicem
eğildim güzelce temizliyorum
o esnada bacaklar karna dayandı diye herhalde rahatladı benim oğlan
zort diye bi fışkırttı bana  :ehi: :ehi: :ehi:
ama ne fışkırtmak üstüm başım suratım her yer b.k oldu  :ehi: :ehi: :ehi:
ben dumur tabi, eşim bi koptu
insanın suratına s.çmak böyle oluyo demek ki diye  :ehi: :ehi: :ehi:
biz ikimiz de deli gibi gülüyoruz haliyle  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

:ehi: :ehi: ayşenur süpersin canım

bide ben anlatayım geçenlerde hangi akla hizmetse sir ağda aldım hazır bantta olanlardandı,bi deneyeyim dedim başladım alperende uyuyo,dua ediyorum uyanmadan bitsin

tam finale yakın uyandı,tamda iç baldır kısımları kaldı

bitiversinde toplayım derken bi baktım alperene kullanılmamış bi bandı almış öyle bacak arasına yapıştırayım diye uğraşıyor sıpa  :ehi: :ehi: :ehi:

koptum o an  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: çok tatlıydı ya kız olsa neyse bide erkek,

Allahım inşallah başka şeyleri benzetip başkalarının yanında yapmaz

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

betüşüm buna benzer benimde oldu

bezini açınca nasıl bir atışsa tam ondan benim bacak arama püskürttü

tam isabet maşallah keskin nişancı olacak benimkisi

yiğitte nasıl rahatlamıştır yumalak :ehi: :ehi:

muhribe

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

:ehi: bende koptum ama korktumda

maşallah kopyala yapıştır hızında oğln ya :ehi: :ehi:

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Kızlar geçen sene ben ped elimdeyken Işıl gördü

O sıralarda bezini bıraktırmaya çalışıyorum

AAaaaa anne senindemi bezin var bana niye kullanma diyosun dedi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Allahımm didim nerden gördü

Yok kızım bu ağrıbandı bacağım ağrıyoda oraya yapıştırcam dedim

İlla görücem nasıl diyo Hey Allahımmmmmmm  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

Yapışkanlı tarafı bacağıma yapıştırdım  :-ooo :-ooo

Üstünede eşofmanımı çektim işte böyle dedim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Sonra bigün düştü diyoki anne bacağım acıyo senin banttan yapıştıralım mı  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

Dedim olmaaaaaaazzzzz annelerin oooo  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Çok zor kızlar ya çok zor valla  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ışılı yirim ben akıllı kaçarmı ondan sıkıştırmış seni fırsatını bulunca  :hieyt:  :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: benimkide almış çekmeceden orkidi açmış bandını altına yapıştırıyor

Allahım çok dikkat ediyorum nerden gördü bu çocuk

bilinç altı bulanacak ya :ehi: hadi kız olsa sorun değil ağda ped tanışacakta

oğlanın  durumu vahim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

fıstık

Bencede sakla sen onlarııı kafası karışmasın  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: