HAMİLE KALMAK İÇİN İPUCLARI

Başlatan sude, 15 Ocak , 2007, 12:29:58

« önceki - sonraki »

sude

evet canım stres konusunda yapamıyorum beceremıyorum anlayın nolur uzuluyorum cumartesı gunu mısafırım gelıcek ve ona doguya gıdememıstım kızı oldu bebek ıcın kıyafet almya magazaya gıttıgımde cok doldum aglamamak ıcın kendımı zor tuttum.bırgun bende alıcam ınsallah bebeklerıme dıye dua ettım.bı elbıse aldım cok tatlı sımdı bakıp bakıp aglıyorum karsıma koydum.dayanamıyorum ama vallahı.sızde bılırsınızkı cok zor.bırısı karsımda bebek sevdıgı zaman cok kotu oluyorum.ve her gıttıgım yerde yokmu nıye yapmıyorsunuz demesıne dayanamıyorum.allahım gorsun halımı bırgun sesımı duyar ınsallah.evet herseyın bası stres bunuda cok ıyı bılıyorum.ama beceremıyorum :BangHead:evet allaha sukurkı ımkanlarımız var ve teknolojıde cok gelıstı artık.tıp cok ılerledı.herseyın bı cozumu var.bılımadamları yakında ınsanları ölümsüzde yapar :ehi:ahh ahh ınsallah burdan bıgun bagırmak ıstıyorum hamıleyımmmmmmmmmmmmm dıye.ogun benım bayramım olur evde partı yaparız artık sızlerde gelırsınız :ehi:şükür şükür bın sükür halımıze.bızım de bı tanıdıgımız var 9yıldır olmuyor cocugu kac defa aşılama tüp bebek yaptırdı olmadı.allahım herkesı sevındırsın ınsallah bır benı degıl. :(
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

Almiş'inAnniş'i

AY SUDE YANİ HEP BU ÇEVREDEKİLERİN DÜŞÜNCESİZ VE PATAVATSIZLIKLARINDAN OLUYOR STRES ZATEN  :violent1: ÇOK SİNİRLENDİM BAK ŞİMDİ. BANA DA SORARLARDI. ANNEM BİLE YA!!! BENDE FIRÇALARDIM TABİ Bİ GÜZEL.
CANIM KEŞKE ELİMDEN BİRŞEY GELSE DE YAPABİLSEM.

AMA BİŞEY DUYDUM!!! TAM DOĞUM ANINDA NE DUA EDERSEN GERÇEKLEŞİRMİŞ. BENDE SİZLER İÇİN DUA EDİCEM "ALLAHIM ARKADAŞLARIMA DA BU SANCILARI VER!" DİCEM  :tongue3: İNŞALLAH O CAN HAVLİ İLE UNUTMAM HAYATIM  :sad1:

tubito

sormayın ya su insanları banada soruyolar yapmıyorum diyorum bende.

partı fikri süperrrrrrrr iyice sallarız göbeslerimizi  :ehi:

remziye ablacım sanada allah kolaylık versin bi bagirista dogur insallah dua etme olayına gelince insallah unutmazsın ayrıca hayırlı bi evlat ve huzurlu bi yasam sürmen içinde dua et

öpüyorummmmm :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

tubito o kadar duayı etsem hepsini bir kabul eder mi dersin  :icon_scratch: azla yetinmeyi bilmeyen çoğu hiç bulamazmış  :tongue3:

sude

şafakrazı bende duydum onu ınsallah aklına gelırız de hepımıze edersın sen aklına geldıkcede dua et bızlere.ınsallah alahım duyar bırgun sesımızı.doguma nekadar var senın canım kız erkek bellımı.allah saglıklı hayırlı evlatlar nasip etsın ınsallah cumlemıze.saglıkla kucagına al ınsallah.allahım bızlerede gostersın o gunlerı koca gobeklı bı gezıcemkı ınsallah. :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :( :crybaby2: :(

Almiş'inAnniş'i

merak etmeyin kızlar o anda aklıma gelemse bile 2 tane bebek mevlütü yapıcaz orda allahın izniyle anacağız çocuk hasreti çeken herkesi. hepiniz için dua edilecek.

sudecim benim bebişim kız olacak artık geri sayımımız başladı. 4 hafta var gibi görünüyor ama normal doğumda hiç belli olmaz erken de gelebilir geç de... :D

sude

allah kabul etsın sımdıden mevlutlerınızı canım.allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın ınsallah.az kalmıs cok zor oluyordur bugun gunum vardı hıc gelmezdı cocuklar hepsıde getırmıs arkadaslar bebeklerınıiçim gıttı hepsınede.vıcır vıcır hepsı cok seker.allahım banada verır ınsallah enkısa zamanda.senıde allah kurtarsın tez zamanda canım :flowers:

Almiş'inAnniş'i

amin canım. allah hepimizi hayırlı ve sağlıklı evlatlara kavuştursun inşaallah...

anita

slm
ben ilk bebeğimi 2.5 aylık düşük yaptım sonrasında 8 ay hamile kalamadım.bu arada yumurtlama takibine filan gitmiştim yinede olmadı.
tam doktora gidip işlemlere başlıcaktım ki regl oldum 1.5 gün az lekelenme oldu ve kesildi.. hamile olduğumu öğrendim.
tamamen allahın işi bu.
dua etmeli doğru ve hayırlı zamanı beklemelisin.
inşallah Allah işteyen herkese verir..

ayşe

sudecim merhaba, ben ayşe, seni benim kadar anlayan olamaz, çünkü biz 18 yıllık evliyiz ve çocuğumuz yok, sana yapılanların daha fazlası bana yapıldı, aynı duyguları zaman zaman bende yaşadım ve bizim çocuğumuzun olma şansı çok az ve 2 defa mikro enjeksiyon yapıldı, sorun eşimde olduğu için sonuç olumsuz oldu, ama ne yapalım allahtan gelene sabredip dua ediyoruz,  ben, şu şekilde duygularımı yenmeye çalışıyorum, özürlü bir çocuğumuz olsa ne yaparız, nasıl bir psikoloji içine gireriz diye düşünüp ,halimize şükrediyorum ve eşimede diyorumki ,özürlü bir hayvana sahip olsak, onu ya kesip atarız yada bir başkasına veririz ama bu özür, evladımızda olsa atamayız, satamayız, onun için, allah hayırlı sağlıklı ,evlatlar versin herkese, daha siz çok yenisiniz, inşallah en kısa zamanda ,o mutluluğu sizde yaşarsınız, bu arada, bizleride dualarınızdan eksik etmeyin, her şey gönlünce olsun.

sude

aysecım ınan cok uzuldum allahım sanada verır ınsallah gonlune gore.evet cok zor asamalardan gecmıssındır ınanırım.dedıgın gıbı ınsanın kendı basına geldıgı zaman ınanır anlar.baska turlu anladım desede anlayamaz.ınan bana aysecım sadece kendıme dua etmem allahım butun bebek ısteyenlere bır bebıs ver kımsenın kucagını boş bırakma hıcbır kadının booynunu bukme derım herzamanbı kendıme degıl vallahı herkese dua ederım.allahım dualarımı kabul etsın ınsallah canım.esındekı sorun ne ogrenebılırmıyım.sperm azlıgımı.benım esımınde sperm sayısı azdı 6ay bı ılac kullandı suan ıyı yeterşlı sayıda.bendede sorun yok ama genede olmuyor.allahım nezaman ısterse ozaman verecek buna ınanıyorum.gectıgımız cuma ıstanbula gıttım camıleri turbelerı zıyeret ettım bolbol yasın okudum.bugun aksamda 4444 salatı tefrıcıyeye baslıcam ınsallah.allahım ınsallah bu ay kalırım.ınanıyorum kı allahım bızede verıcek bırgun sevındırecek insallah.uzulme canım senın ıcınde dua edıcem herzaman.allahım yardımcın olsun aysecım :y25:

ayşe

sudeciğim, teşekkür ederim duaların için, benim eşimde, sperm oluşuyomuş testislerde, ama gelişemeden ölüyomuş, dr.un söylediği, genede allahın takdiri hiç olmaz demiyolar, ama  yaşımız ilerliyo, onun için biraz korkuyorum, eşim, istersen koruyucu aile olalım diyo, ama ben daha buna  kendimi hazır hissetmiyorum galiba, ama insanların sözlerinede alıştım, eskisi kadar incinmiyorum, ama zaman zaman üzülmüyorumda değil, ama, herşeyin allahın takdiri olduğunu bildiğim için,  onu düşünerek  rahatlıyorum, allah bütün isteyenlerin gönlüne göre versin.

sude

amin canım.cok gecmıs olsun.allah sızıde sevındırsın ınsallah.allahtan umıt kesılmez bakarsın enkısa zamanda kalırsın ınsallah.canım spermın olmemesı ıcın bı ılac falan yokmuymus.benım esımın sperm sayısı azdı ılacla cogaldı.hareketlılıgı de azdı ama ben ona hep pekmez bal corekotu harnup pekmezı buna benzer seyler yedırdım.suan sayısı normale dondu.nebılıyım boyle seyler denedınmı hıc bıtkısel seyler yada ılac falan kullanmadımı.yada amelıyat falan olunca gecmıyormuymus.bende cok sey sordum demı.canım moralını yuksek tutmaya calıs ben bunu beceremıyorum ama allahım butun bebek ısteyenlere versın yarabbım ınsallah. :crybaby2:

oyküm

MERHABA ARKADAŞLAR ARANIZA YENİ KATILDIM VE BENDE İP UÇLARINIZDAN FAYDALANMAK İSTİYORUM.  :wave:
Sen benim içimde beslediğim umutsun

sude

merhaba canım eger hamiş kalmak bızım yasadıklarımızı yasamak ıstemıyorsan bunu yapmak zorundasın aklından kesınlıkle cıkarıcaksın bebek olayını bosverıceksın aklına bıle getırmıcen daha cok yenısın bak yapabılrısın bızım yıllarca olmadıgı ıcın cıkaramıyorduk ama ben sımdı cıkardım artık napıyım olmazsa olmaz ben yapmadıgım sey kalmadı bebek ıcın.calısıyorsan ıyı ama calısmıyorsan evhanımıysan benım gıbı zor ıste ama kendını baska seylere yapmak ıcın sartlandır mesela kurslara gıt yada bır ıse gır nebılım evde kalmamaya yalnız kalmayaya calıs.cunku evde yalnız kaldıgın zaman kafayla konusuyorsun.canım kesınlıkle dıyorum bak ılıskı anında bebek olayını dusunme zevkını cıkar o anın.anlatabıldımmı.ve hemen kalkma yat yarım saat falan.sut yogurt peynrı ye bolbol vıtamın hapı kullan tabıkı doktoruna sor sonra kulan.mesela hamıle kalmak ısteyenler folıcplus kullanıyro hamıle kalmadan 3ay once.doktoruna sor ve onu kullan.stres kesınlıkle yapma tamammı canım.cok rahat ol.goruceksın olucak allahın ıznıyle ınsallah.bolbol dua et.hadı bakalım beklıyorum gelısmelerı.kolay gelsın bol calısmalar.unutma gun asırı yapıcaksınız. :toothy10: :toothy10: :hieyt: :hieyt: :hieyt: