Çay Deyip de Geçmemek Lazım

Başlatan emosum, 03 Nisan , 2008, 00:25:18

« önceki - sonraki »

mavibiberon

ya benm babannemde öle anneme etmediği  işkence kalmadııı neden böle yapıolar anlamış değilim wallah şu ölümlü dünyada ediolar ediolar göçüolar öbür dünyaya nasıl vercekler bunların hesabınnı demi ama

Balböceği

aynen benim babannede anneme yapmis ama babannem uvey gerci normaldirrr

mavibiberon

benm kendi babannemdide nooldu annem astım bronşiti wardı ben bebekken çok ağır hastalanmış annem ağır hastayken babannem annimin baş ucunda kendi değilken babama kız aramışş çok acıı

Balböceği

k. bakma ama babnnende cok serefsiz kadinmissss  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

mavibiberon

aaa tek kusura bakmıcağım konu buu tatlımcım :icon_thumright:  aynen vefaat etti bazen annemle düşünüosda öbür dünyada naapıyooo annem ilk vefaat ettiği zamanlarda rüya görmüş hakkıını bana helal et çok perişanım diyee kıpkırmızı bi ortamdı dio annem ohh hakedioooo

Balböceği

anacim olmus kadinin arkadsindan serefsiz dedimm oldu hemi iyi bu dunyada yapacagini yapti
artik hesap zamani inanirim anneyin ruyasinaaa rabbim onuda bizide affetsinnn  :amin:

mavibiberon

walla babannemin yaptıklarınn cazasını çekmeden affedilmesini gönülden söyleyemm

Balböceği

mavibiberon

Böcüğüm

vefat edenin arkasından küfretmeyelim arkadaşlar nede olsa şuan ALLAHIN yanınıda ve o zaten hesaba çekilecek bunun çok günah olduğunu duymuştum annen adına çok üzüldüm çünkü ben kaynanamdan çektim ve hala çektirmeye çok müsait bi yapısı var ben artık takmamaya çalışıyorum başarırım işlh annen gibi ben de o kelimeyi duydum kaynanamdan daha 3 yılı bile olmadı evliliğimin oğluma kız çok gibi laflar çok zor bi durum ama vefat etmiş zaten.
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

mavibiberon

cnm oğluma kız çok demek farklı hasta ama iyileşme olasılığı yüksek birinide hiçe sayıp 2.gelin aramak farklı ben abllamıda babannem yüzünden kaybettm o yüzden öbür dünyada 2 elimde yakasında olcak asllaaa hakkımız helal değilllll

Balböceği

Alıntı yapılan: Böcüğüm - 14 Mart , 2010, 00:51:35
vefat edenin arkasından küfretmeyelim arkadaşlar nede olsa şuan ALLAHIN yanınıda ve o zaten hesaba çekilecek bunun çok günah olduğunu duymuştum annen adına çok üzüldüm çünkü ben kaynanamdan çektim ve hala çektirmeye çok müsait bi yapısı var ben artık takmamaya çalışıyorum başarırım işlh annen gibi ben de o kelimeyi duydum kaynanamdan daha 3 yılı bile olmadı evliliğimin oğluma kız çok gibi laflar çok zor bi durum ama vefat etmiş zaten.
haklisin bocugum zaten o kadinin arkadsin babannesiin oldugunu sonradan ogrendimmm

elif35

kızlar kaynana görümce derdi çekenlere Allah sabır versin ..çok şükür Allah'ıma benim öyle sorunum yok kaynanamda görümcemde dünyalar iyisi kaynanamla altlı üstlü oturuyoruz çok iyidir bir dediğimi iki etmez görümcem de kendine ne alsa akşamına bakarım bana da almış gelmiş Allah bir değil bin kere razı olsun ,eltimde yok eşim en büyükleri yani eltim olursa benden küçük olcak tavırlarına bakarım eğer iyi birisyse elimdden geldikçe yardımcı olurum herşeyine koşarım  yok fettanın biri olursa kapatırım kapımı hiçbişeyine karışmam Allah görümcemede hayırlı bir eş nasip eder inşallah çünkü kalbi çok iyi kendide harika birisi eşimin halası teyzesi bile deli olurlar bana düşük yaptığım zaman 1 hafta yemeğimi onlar pişirdi bu hamileliğimde risk vardı 1.5 ay yattım gene herşeyimi onlar yaptı gündüz annem geliyordu işlerimi yapıyorudu akşamda onlar yaptı hep hepsinin mekanlarını cennet etsin Rabbim inşallah  :amin:

@@@gözde@@@

Bir bardak çay deyip geçme...yin aslında birçok gerçeği gösterir hayatımızdan bir kesittir.

Çayın Alt Demliği
"KAYNANADIR"
Sürekli Kaynar Durur.
Hatta:
Dikkat edilmezse
TAŞABİLİR

Üst demlik
" GELİNDİR"
Alt demlik kaynadıkça
onunda
Hareketi artar.
Ama Zamanla da