2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım bende seni merak ettim
niye yüzde 5 anlamadım 3 gün var pazartesiyede

ipek_lab

bebeğim tam çatıya inmemiş ve pazartesiye kadar çatıya inip normal doğumun başlamasına yüzde 5 şans verdi ve doktora göre pazartesiye kadar olmıcak yani gününü geçicek ve bende daha fazla beklemek istemiyorum ne yapıcağımıda bilmiyorum

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ipek_lab - 10 Mart , 2011, 15:55:36
bebeğim tam çatıya inmemiş ve pazartesiye kadar çatıya inip normal doğumun başlamasına yüzde 5 şans verdi ve doktora göre pazartesiye kadar olmıcak yani gününü geçicek ve bende daha fazla beklemek istemiyorum ne yapıcağımıda bilmiyorum

CANIM HERŞEY YOLUNDAYSA SUYUN FALAN İYİYSE BEKLEMEDE FAYDA VAR SUNİ SANCI ÇOK PİS BİŞEYMİŞ SEZERYANDA SONUCTA AMELİYAT EGERKİ İNER DİYORSA DOKTORUN SANCILARINI BEKLE DERİM ZATEN SANCILARIN GELİNCE BEKTE İNMEYE BASLAR BİLDİGİM KADARIYLA 9 AY SABRETTİN BİRAZ DAHA SABRET :D

ipek_lab

canım bunu söyleyen kendi doktorum değil dün acile gitmek zorunda kaldım acil doktoru bunları söyledi kendi doktorum resmen beni oyalıyo 36. haftada erken doğum riski var diye beni korkuttu yatak istirahati falan verdi bebek çok aşağıda dedi günümün dolmasına yakında bebek daha çatıya inmemiş ayın 14üne kadar olmazsa sezeryan yapıcaz dedi 36. haftadan beri doğumu beklediğim için artık psikolojimde bozuldu bende daha fazla beklemek istemiyorum ama ne yapıcağımıda bilmiyorum

Lă_Tăhzen!

ANLADIM CANIM EVET BEKLEMEK ZOR ÖZELLİKLE SON GUNLER DAHA BİR ZOR  BASKA BİR DOKTORA GİT MADEM  HATA BİR KAÇ DOKTORA GİT   :dontknow:

ipek_lab

dün acildeki doktor bunu söyledi yarın başka bi doktorla daha randevum var bakalım o ne dicek

Lă_Tăhzen!

HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN İNSALLAH CANIM İNSALLAH SAG SALİM HAYIRLARLA ALIRSIN BEBİŞİNİ  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ipekcim çıkmam gerekiyodu yazamadım
hakkında hayırlısı olsun canım
ama herşey yolundayken normal doğumu bekle sancılar zaten indiriyo bildiğim kadarıyla bebişi

AyNi

Alıntı yapılan: ipek_lab - 10 Mart , 2011, 15:41:41
kızlar yardım doktor günün dolasıya kadar doğum yapma şansın yüzde 5 dedi pazartesi günüm doluyo ve ben sonrasında ne yapıcağıma karar veremedim doktor suni sancı deneyebiliriz dedi yada sezeryan kafam çok karışık

banada bir hafta daha beklicez, olmazsa suni sancıyla deneyeceğiz dedi... gerçi benim bebeğim aşağıya inmiş, rahimde açılmada var ama yinede olmuyor  :sad1:

ipek_lab

Alıntı yapılan: ^^^^gültanesi tontik annesi^^^^ - 10 Mart , 2011, 17:27:21
ipekcim çıkmam gerekiyodu yazamadım
hakkında hayırlısı olsun canım
ama herşey yolundayken normal doğumu bekle sancılar zaten indiriyo bildiğim kadarıyla bebişi

canım yalancı sancılar bende yaklaşık 1 haftadır var doğumdan en az 15 gün 1 ay önce başlarmış bu sancılar ebe öyle söyledi ama genede hayırlısı tabi

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

allahım en yakın zamanda hayırlısıyla ikinizide kurtarsın
beklemek çok zor canlarım

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ^^^^gültanesi tontik annesi^^^^ - 10 Mart , 2011, 15:06:22

pisicik                         0gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
ece su                        0 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
                                              haber bekliyoruz

2-almra                          6gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3-ipek_lab         5gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
4-elif su                       6gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5-Medine                     6gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6-yes                          8gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) ASYA BEBEK
7-Vuslat                       15gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-HaYaL83                   21gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
9-ES_Cİ                       21gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
10-Wunsch                    23gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
11Yağmur&Toprak        28gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
12-IşIL                           33 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Aşkitom                    34 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: (kız)
14-aysev                        36gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
15-gültanesi           38gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)(canımdan öte cansın oğlum)
16- zeynepercan             40gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-gamzeli                      42gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
18-Ayfer_Can                  39gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
19-zübeyde22                 47gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)    ELİF SENAM     
20-ygs                          56gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-BONCUK GÖZLÜM      56gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
22-denizvemehtap     56gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)arel bebek
23-egüzel89                   61gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-elif nisa                   63gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
25-shekersheyler        75gün sonra bebeğin kucağında    :love9:   (erkek)
26-Duygu-Masal          78gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
27-hale1903                 78gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:

Allahım hepimize kolay,sağlıklı ve rahat bir doğum nasip et. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayni dün normal doğumla kızını kucağına almış arkadaşlar darısı başımıza

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ^^^^gültanesi tontik annesi^^^^ - 10 Mart , 2011, 15:08:50
pisicik  :director:
ecesu  :director:
almira   :director:
ipeklab :director:
elifsu   :director:

haber veriiiiiiiiiiiiin,nasılsınız geldimi bebişler

çok şükür bebeğim kucağımda arkadaşlar.çok çok çok güzel bi duygu.
bebeğime bakıp hala bu benim mi diye düşünüyorum bazen
benim hiç sancım falan olmadı son günlerde.aşağıda inmemişti kızım.kilosu da  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: iyi normal doğuramazsın sen bunu dedi doktorum ve 3 martta 3500gr 50cm boyunda güzel  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: bi kızımız oldu.çok şükür allahıma.
allah (cc) bu duyguyu herkese yaşatsın inş.
ameliyat masasında bile herkese bu güzel duyguları yaşat allahım diye dua ettim yani.....

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım çok mutlu oldum  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Allah analı babalı büyütsün
iyileşince doğum hikayeni bekliyoruz
ikinizede geçmiş olsun  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

almra

Alıntı yapılan: ^^^^gültanesi tontik annesi^^^^ - 10 Mart , 2011, 15:08:50
pisicik  :director:
ecesu  :director:
almira   :director:
ipeklab :director:
elifsu   :director:

haber veriiiiiiiiiiiiin,nasılsınız geldimi bebişler

güzel anneler 8 mart salı günü kızımı kollarıma aldım müsait olup haber veremedim.doğumum ilk normal olarak suni sancıyla başlatıldı ama 7 saat hiç açılma olmayınca sezaryanla doğumumu gerçekleştirdim bekleyen herkesi Allah kurtarsın:))) :nazar: