2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

elif nisa

pisicik bence onlar insan deiller.bende kizimi cok merakediyorum galiba dogumdan sonra onu yere koymuycam hep kucagimda olsun yanimda dursun benim hayatim anlami o artik. :muzz: :hello2: :hieyt:

ygs

Alıntı yapılan: pisicik - 29 Aralık , 2010, 09:47:14
Alıntı yapılan: ygs - 28 Aralık , 2010, 17:59:48
kızlarr nasılsınız ...benim moralim bozuk biraz ya tam kesin bişey yok ama....bugün dr kontrolüne gittik...oğluşum 360 gr olmuşş koca bir irkek :nazar: ama dr inceledi bugün biraz bi böbreğinde bir damar öbürüne göre daha genişmiş şuan için bişey yok...10 sonra tekrar gidicem eğer belirli bi düzeyi varmış genişlerse doğum sonrası müdahele gerektiriyormuş...ama şuanki durumunda kalırsa kendi düzeliyomuş  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: kızlar kesin bişey yok ama benim çok moralim bozuldu...allahım işallah bişey çıkmaz yavrumda dua edin sizde kızlar :amin: :amin: :amin:

geçmiş olsun canım,sakın üzme ne kendini ne bebeğini..boşa strese sokma!! bebeğin daha çook küçük, gelişmeye devam ediyor.kendiliğinde düzelecek inşaallah.bizler dua edicez sen gönlünü freh tutacaksın tamam mı. :amin: :amin:
çok saol canım benim bakalım perşembeye belli olcak hayırlısı olsun canım :amin: :amin: :amin:  hiç sorma o izlediğini ya bende hayret ediyorum ya bu nasıl bi vicdandır....benim kızım canımdan bir parça ya hastalancak die ödüm kopar bebekkende şuanda 11 yaşında ama benim hala bebeğim allahım o insanları kahretsin canım ne diyebilirizki :caca: :caca:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

ipek_lab

1- Yeşil Zeytin                 58 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- Pelda                          64 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- eymen ecrin                67 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- ece su                         70 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
5- Ayni                             72 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6-pisicik                           72 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
7- sarı papatyam             73 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                     75 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem                75 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                         76 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                     77 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                         78 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                       80 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                         87 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-HaYaL83                     92 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                          93 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                       94 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak         100 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                            101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                      107 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                         108 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-gültanesi                    111 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
23- zeynepercan             111 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                      114 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                  115 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                 119 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
27-ygs                             127 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM       127 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
29-denizvemehtap          127 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
30-egüzel89                    133  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-elif nisa                       139 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-shekersheyler             147 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
33-Duygu-Masal               150 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
34-hale1903                    150 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:

AyNi

merhaba kızlar, yaaaa düne kadar hiiç çatlağım yoktuu, dün akşam kasıklarımda iki taraftada yaklaşık avuç içi kadar çatlaklar oluşmuş  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: olmaması için sürekli yağlıyordum ama bu aralar biraz ihmal ettim doğrusu...  :icon_pale:
göbüşümde bayağı büyüdü  :nazar: onunda etkisi var galiba..

önemli olan bebişin ii olması ama çatlakta istemiyodum been  :crybaby2: inşallah ilerlemez...  :amin:

sizde çatlaklar varmı?

dilengisk

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 10 Aralık , 2010, 19:28:34
bizde yarın kontrole gitcez inşallah... bende bebişimi çok özledim... bide doktor teyze herşey yolunda derse, iyice keyifleneceğiz inşallah...

WC olayı bizde de var ama geceleri daha çok oluyor... bazen gece 3 kere gittiğim oluyor  :cildir: :cildir:

ya bu akıntı işi benim aklıma takıldı, ben yarın bunu doktoruma sorayım...

bide kızlar uzandığım zaman kafamın içinde kocaman bir damar varmış da atıyomuş gibi oluyor... kulaklarım filan resmen zonkluyor... yüksek tansiyon olabilirmi?? yada kan dolaşımından mı oluyor anlamadım  :icon_scratch:

ben 34+ dayım kızlar gezinirken bi baktım sayfanıza bende o haftalarda 3 kez wc ye gidiyorum die sikayet ediodum ama guzel gunlermiş:D  su anda en az 7 8 kere kalkıorum saga sola donemiorum bi turlu uyuyamıorum ustune ustluk bide yalancı kasılmalar basladı 32. haftadan snra daha zor gunler beklio ki 36 dan snrası bundan daha sıkıntılıymıs

bebişler icin herseye deger bole uflamaya basladıgım anda guzelinden bi tekme atıo yada kıpırdıo varya dunyalar bnm oluo

allah hayırlısıyla kucagımıza almayı nasip etsin kızlar :amin: :amin: :amin:

AyNi

Alıntı yapılan: chilek - 30 Aralık , 2010, 13:27:00
Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 10 Aralık , 2010, 19:28:34
bizde yarın kontrole gitcez inşallah... bende bebişimi çok özledim... bide doktor teyze herşey yolunda derse, iyice keyifleneceğiz inşallah...

WC olayı bizde de var ama geceleri daha çok oluyor... bazen gece 3 kere gittiğim oluyor  :cildir: :cildir:

ya bu akıntı işi benim aklıma takıldı, ben yarın bunu doktoruma sorayım...

bide kızlar uzandığım zaman kafamın içinde kocaman bir damar varmış da atıyomuş gibi oluyor... kulaklarım filan resmen zonkluyor... yüksek tansiyon olabilirmi?? yada kan dolaşımından mı oluyor anlamadım  :icon_scratch:

ben 34+ dayım kızlar gezinirken bi baktım sayfanıza bende o haftalarda 3 kez wc ye gidiyorum die sikayet ediodum ama guzel gunlermiş:D  su anda en az 7 8 kere kalkıorum saga sola donemiorum bi turlu uyuyamıorum ustune ustluk bide yalancı kasılmalar basladı 32. haftadan snra daha zor gunler beklio ki 36 dan snrası bundan daha sıkıntılıymıs

bebişler icin herseye deger bole uflamaya basladıgım anda guzelinden bi tekme atıo yada kıpırdıo varya dunyalar bnm oluo

allah hayırlısıyla kucagımıza almayı nasip etsin kızlar :amin: :amin: :amin:

maşallah doğumuna az kalmış canım  :nazar: sağlıkla doğar inşallah bebişin... bizde bugün 31. haftaya başladık  :nazar: geceleri sürekli uyanmaya alıştım bende artık.. en ufacık seste uyanır oldum  :-\ 32. haftaya kadar bende bütün eksiklerimi tamamlamaya çalışcam, ki kafam rahat olsun... zaten ağırlaştım, çok gezemiyorum, hemen yoruluyorum... bakalım sona doğru nasıl olacak  ???

dilengisk

valla ben her gecen gun iyiki herseyimi halletmişim diorum su saatten snra mumkun degil 20 dakikadan fazla yuruyemiorum ben bırak alışverişi eşime kahvaltı bile zoraki hazırlıorum, bi an once hallet derim kesinlikle

ben cantaya koncak herseyi hazırladım bile sadece icine koymak kaldı susler vs hersey hazır... utuleri bozulmasın diye koymuorum bavula:D

ceylin eslem

merhabalar kızlar maşallah hazırlıkları bitirmek üzereymişsiniz.ben yaklaşık 1 buçuk aydır hiçbişey almadım 1 ay daha almayacağım ara tatilde herşeyini halletmeyi düşünüyorum çokmu zorlanırım acaba o zaman 8.ayı bitirmiş olacağım.şimdilik aldıklarım ufak tefek şeyler 2 hastane çıkışı,battaniye,1 kadıfe tulum,4 çıtçıtlı,alt açma,havlu o kadarcık şimdilik çeyizimiz.daha çok eksiğimiz var beşik,ana kucağı falan,bana gecelik vs..nebilim aklıma gelmiyor ama sanırım daha çokkkk şeyler gerekecek ,umarım geç kalmış olmam.30.haftam bitmek üzere ağırlaştığımı hissediyorum.okulda sabahtan  ikindiye kadar sürekli merdiven in çık, öğrencilerle uğraş falan biraz yoruluyorum ama genede çok çok iyiyim.enerjim yerinde şimdilik.böyle giderse 1 ay daha çalışırım diyorum.

dilengisk

cnm bence gec kalırsın kucuk detaylar ama cok ugrastırıo insanı ve insan agırlastıgı icin enerji kalmıo ya ben 35 haftadayım ve 32. haftadan itibaren baya agırlastım azcık fazla yurusem belim agrıo moralim bozuluo o zaman da hicbişi alamıo insan fırsat buldukca hallet derim. ben hergun sukrediorum iyiki bitirmişim alışverişi diye :basardim: :basardim:

HaYaL83

selam kızlar nasılsınız..
yeni yılda gönlünüzden geçen tümm güzellikler sizinle olsun..nasıl gidiyor hazırlıklar ben bugün kıyafetlerini yıkıyorum ama daha sonra ütüleyeceğim şubat tatilinde odası gelecek ozaman ütülemeyi düşünüyorum
[

ipek_lab

01 Ocak , 2011, 16:47:54 #925 Son düzenlenme: 01 Ocak , 2011, 16:49:34 ipek_lab
1- Yeşil Zeytin                 55 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- Pelda                          61 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- eymen ecrin                64 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- ece su                         67 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
5- Ayni                             69 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6-pisicik                           69 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
7- sarı papatyam             70 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                     72 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem                72 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                         73 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                     74 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                         75 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                       77 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                         84 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-HaYaL83                     89 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                          90 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                       91 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak           97 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                              98 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                      104 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                         105 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-gültanesi                    108 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
23- zeynepercan             108 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                      111 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                  112 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                 116 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
27-ygs                             124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM       124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
29-denizvemehtap          124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
30-egüzel89                    130  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-elif nisa                       136 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-shekersheyler             144 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
33-Duygu-Masal               147 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
34-hale1903                    147 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:

zubeyde22

[size=12pt] :muzz: :muzz: :k06: :k06: :k06: :k06:
selam kızlar okuyorumda herkez bişeyler hazırlıyor ben daha  ne hazırlamam gerekor  bilmiyorum hastane ye çantasına ne koyulcak onuda bilmiyorum valla magazaları geziyorum geziyoorum bişey almak içiden gelmiyor bilmedgim için gereksiz bişey almak istemiyorum bileniz varmı çantada ne olması gerek  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
[/size
] [/size]

zubeyde22

=12pt]     
selam kızlar okuyorumda herkez bişeyler hazırlıyor ben daha  ne hazırlamam gerekor  bilmiyorum hastane ye çantasına ne koyulcak onuda bilmiyorum valla magazaları geziyorum geziyoorum bişey almak içiden gelmiyor bilmedgim için gereksiz bişey almak istemiyorum bileniz varmı çantada ne olması gerek        [/size]
Gönderen: ipek_lab
« : 01 Ocak , 2011, 16:47:54 » Alıntı Yap

ygs

selam kızlar herşey iidir umarım biz bugün tetanoz aşımızın ilkini olduk :))) sağlık ocağında kalp atışlarını dinlemek için cihaz vardı dinledik ayyy çok güzeldiii  yaaaa  yavrum benim :binkybaby: :binkybaby: sıra geldi perşembe günü kontrolümüze en son böbrekte sorun demişti ya doktor bakalım netleşicek işallah bişey çıkmaz dua ediyorum...rabbim hepimizin yavrularımı korusun :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

zubeyde22

selam kızlar herşey iidir umarım biz bugün tetanoz aşımızın ilkini olduk :))) sağlık ocağında kalp atışlarını dinlemek için cihaz vardı dinledik ayyy çok güzeldiii  yaaaa  yavrum benim :binkybaby: :binkybaby: sıra geldi perşembe günü kontrolümüze en son böbrekte sorun demişti ya doktor bakalım netleşicek işallah bişey çıkmaz dua ediyorum...rabbim hepimizin yavrularımı korusun :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
[/quote]
selam ygs sana bişey sorcam ok kadar doktora gidiyorum sanırsam ben senden önceyim hafta olarak, ama bana tettonoz ignesi filan yapmadılar neden acaba anlayamadım ben saglık ocagına da gitmiyorum hep hastaneye gidiyorum ..yani bu işleri sadece saglık ocagımı yapıyor beni aydınlatırsan sevinirim saol :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: