2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

shekersheyler

Alıntı yapılan: pisicik - 01 Aralık , 2010, 12:04:03
günaydınnn kızlar...ohh çok şükür bebeğimin kalbini dinledimde rahatladım.dün onca şeker çikolataya rağmen anneye naz yaptı sıpam,bende sabah ilk işim doğru sağlık ocağına gitmek oldu.ebemizle kalbini dinledik.herşey yolunda dedi.bazen böyle olabilirmiş.anne çok yorgunsa özellikle..
ve hızla kilo almaya devam ediyormuşum onuda gördümm :sad1: :sad1: 12 kilo almışım şimdiye kadar..6,5 ayda 12 kilo :cildir: :cildir:
sizler nasılsınız kızlar??
aman bebeğim iyi olsunda diyorum önemli değil artık.vericez bir şekilde.. :dontknow: :dontknow: :dontknow:

bak canım gördün mü endişelenecek bir durum yokmuş, ben dün söylemiştim sana sen yorgun olunca onlar da hareketsiz olur çoğu zaman uyurlarmış. Neyseki minnoş iyiymiş,aman maşallah diyelim  :nazar:

ygs

kızlar bende dün gece uyurken bi ses duydum ani harakette buludum uykulu sabaha kadar başımı yastığa koyamadım sürekli başım döndü çok kötü oldum...sabaha kadar oturdum...evimin yakınnıda sağlık ocağı var tansiyonmu die ölçtürdüm gidip normal çıktı...hemşireye durumumu anlatınca ani  refleksten dolayı endişelenme dedi...akşam  oldu valla uykusuzluktanmı neyse ben hala  dönüyom sanki :icon_pale: :icon_pale: :sleepy1:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

günaydınnn kızlar...ohh çok şükür bebeğimin kalbini dinledimde rahatladım.dün onca şeker çikolataya rağmen anneye naz yaptı sıpam,bende sabah ilk işim doğru sağlık ocağına gitmek oldu.ebemizle kalbini dinledik.herşey yolunda dedi.bazen böyle olabilirmiş.anne çok yorgunsa özellikle..
ve hızla kilo almaya devam ediyormuşum onuda gördümm :sad1: :sad1: 12 kilo almışım şimdiye kadar..6,5 ayda 12 kilo :cildir: :cildir:
aman bebeğim iyi olsunda diyorum önemli değil artık.vericez bir şekilde.. :dontknow: :dontknow: :dontknow:

bende 7. aya yeni girdim. (çok şükür) 7kg gibi bişe aldım.son bi haftada 1 kg almışım.ben dikkat etmeye çalışıyorum ama.....artık fazla yemek istiyor canım, özellikle çikolataya dayanamıyorum.fazla  kilo ile hamile kaldım zaten,daha fazlası ne olursa.evet meleklerimiz iyi olsun da....

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

1- Yeşil Zeytin                 85 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- Pelda                          91 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- eymen ecrin                94 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- ece su                        97 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
5- Ayni                            99 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6-pisicik                          99 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
7- sarı papatyam            101 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                    102 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem               102 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                        103 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                    104 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                        105 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                      106 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                        114 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-HaYaL83                    119 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                        120 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                     121 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak         127 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                            128 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                      134 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                         135 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
22-gültanesi                    138 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
23- zeynepercan             138 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                      141 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                  142 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                 146 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
27-ygs                             154 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM       154 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
29-denizvemehtap          154 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
30-egüzel89                    160  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-elif nisa                       166 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-shekersheyler             174 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
33-Duygu-Masal               177 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
34-hale1903                    177 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:

ygs

Alıntı yapılan: dortmevsım - 19 Kasım , 2010, 13:50:20
SELAM YGS.BENIM IKINCI OLACAK.YANİ 11 YAŞINDA BIR OGLUM VAR.AMA BEN 6 KASIMDA AMNIYOSENTEZ YAPTIRDIM.IKILI TESTIM YUKSEK RISKLI CIKTI.AMNIYOSENTEZI YAPTIRMAK HIC ZOR DEGIL AMA SONUCU BEKLEMEK OYLE ZORKİ.ANCAK BUNU YAŞAYAN ANLAR.INSALLAH SONUCLARIM IYI CIKARDA BENDE DERİN BIR OH CEKERIM.İNANKI DAHA HAMILELIGIMI YAŞAYAMADIM BILE.RABBIM YARDIMCIMIZOLSUN.İNŞALLAH HEPIMIZE BEBEKLERIMIZI SAGLIKLA HUZURLA KUCAKLARIMIZA ALMAYI NASIP ETSIN.HEYECANDAN ÖLMEK UZEREYIM.SONUCLARI ALMAMA COK AZ KALDI.NE OLUR SIZDE BANA DUA EDIN. :amin: :amin: :amin: :amin:
canım ne yaptınn yazmadın sonuçların nasıl çıktı işaallah bi sorun yoktur canım :amin: :amin:

derya55

slm hepınıze bende martın 22de dogum yapıcam allah ızın ederse
herşeyin hayırlısı olsun şu hayatta

Balböceği

iyi olmaniza cok sevindim canim  :nazar: :nazar:

Kilo onemli degil verirsin ilerde  :opucuk:

dortmevsım

Alıntı yapılan: derya55 - 02 Aralık , 2010, 09:45:07
slm hepınıze bende martın 22de dogum yapıcam allah ızın ederse
SAGOL CANIM SEN NASILSIN SENIN NEYIN OLACAKTI KIZMI ERKEKMI.BEN SANA OZEL MESAJ YOLLADIM.SONUCUMUDA YAZDIM CANIM

ygs

ygs

ygs

bizim sayfa bu gidişle 100 bile gelemicek ben biraz doldurimde en azından allah kısmet ederse seneye girer bakarım bir  anı olur :k06:

ipek_lab

1- Yeşil Zeytin                 83 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- Pelda                          89 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- eymen ecrin                92 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- ece su                        95 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
5- Ayni                            97 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6-pisicik                          97 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
7- sarı papatyam            99 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                    100 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem               100 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                        101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                    102 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                        103 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                      104 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                        112 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-HaYaL83                    117 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                        118 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                     119 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak         125 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                            126 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                      132 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                         133 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
22-gültanesi                    136 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
23- zeynepercan             136 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                      139 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                  140 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                 144 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
27-ygs                             152 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM       152 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
29-denizvemehtap          152 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
30-egüzel89                    158  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-elif nisa                       164 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-shekersheyler             172 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
33-Duygu-Masal               175 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
34-hale1903                    175 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

zubeyde22

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
selam hamişşşler nasılsınız ben 20 hafta dayım ama bni görğn fazla karnım yok ,ben kilo aldıgımda bu kadar göbek çıkıyordu varya artık karnım çıksın dua ediyorum herkez karnı burnuda beni gören sadece lilo almışsın diyorlar sinir oluyorum yaaaaaaa :BangHead: :BangHead: :BangHead: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

ipek_lab

1- Yeşil Zeytin                 82 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- Pelda                          88 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- eymen ecrin                91 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- ece su                         94 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
5- Ayni                             96 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6-pisicik                           96 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
7- sarı papatyam             98 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-dilek_224                     99 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9 -ceylin eslem                99 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-almra                        100 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
11-ipek_lab                    101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
12-elif su                        102 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Medine                      103 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
14-Vuslat                        111 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-HaYaL83                    116 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
16-ES_Cİ                        117 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Wunsch                     118 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
18-Yağmur&Toprak         124 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-IşIL                            125 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Aşkitom                      131 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-aysev                         132 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
22-gültanesi                    135 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
23- zeynepercan             135 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-gamzeli                      138 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-Ayfer_Can                  139 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
26-zübeyde22                 143 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)       
27-ygs                             151 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
28-BONCUK GÖZLÜM       151 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
29-denizvemehtap          151 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
30-egüzel89                    157  gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
31-elif nisa                       163 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
32-shekersheyler             171 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
33-Duygu-Masal               174 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
34-hale1903                    174 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

AyNi

merhaba kızlar nasılsınız?? nasıl gidiyor hamilelik?? bende çok şükür güzel gidiyor, haftaya cumartesi doktorda randevumuz var, kontrol için... bebişimi çok merak ediyorum, ne kadar büyüdü nasıl oldu aceba  ::)

beni sıkan bu aralar eşim... çoook aşırı üstüme titriyor, bugün mesela hava soğudu diye dışarı çıkmamı istemedi... yanlız çıkmamı zaten istemiyor artık, başım döner, yolda bişey olur diye... yediklerime çok karışıyor, onu yeme, bu ye filan... aslında hepsini benim ve bebeğimizin iyiliği için yapıyor ama ben çoook sıkıldıım  :cildir: :cildir: :cildir: bu kadar üstüme titreme, beni biraz rahat bırak diyorum, bu seferde yanlış anlıyor.. napcamı şaşırdım  :cildir: doğumada daha üç ay var... oooff oooff  :BangHead: