2011 Mart-Nisan-Mayıs Bebekleri ve Anneleri

Başlatan ponçik, 25 Haziran , 2010, 11:46:04

« önceki - sonraki »

hanzadem

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us hamiş anneler bu battaniyelerden örüyorum isterseniz bana özelden yazabilirsiniz her bebeğin çeyizine lazım..satıyorumda sayfamda var beklerim..

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çok güzelmiş ellerine sağlık
örgü bilen olmasa yaptırırdım ama annişim sağolsun doldurdu

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

pisicik                         0gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
ece su                        0 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
                                              haber bekliyoruz

1- Ayni                           4gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2-almra                          11gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3-ipek_lab          10gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
4-elif su                       11gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5-Medine                     13gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6-yes                          13gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) ASYA BEBEK
7-Vuslat                       20gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-HaYaL83                   26gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
9-ES_Cİ                       26gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
10-Wunsch                    28gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
11Yağmur&Toprak        33gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
12-IşIL                           38 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Aşkitom                    39 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: (kız)
14-aysev                        41gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
15-gültanesi           44gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)(canımdan öte cansın oğlum)
16- zeynepercan             45gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-gamzeli                      47gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
18-Ayfer_Can                  44gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
19-zübeyde22                 52gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)    ELİF SENAM     
20-ygs                          61gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-BONCUK GÖZLÜM      61gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
22-denizvemehtap     61gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
23-egüzel89                   66gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-elif nisa                   68gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
25-shekersheyler         80gün sonra bebeğin kucağında    :love9:   (erkek)
26-Duygu-Masal          83 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
27-hale1903                 83gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:

Allahım hepimize kolay,sağlıklı ve rahat bir doğum nasip et. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

medine

pisicik                         0gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
ece su                        0 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) sağlıkla gel canım kızım
                                              haber bekliyoruz

1- Ayni                           4gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2-almra                          11gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3-ipek_lab          10gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) sabırsızlıkla seni bekliyoruz bebeğim
4-elif su                       11gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5-Medine                     11gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6-yes                          13gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız) ASYA BEBEK
7-Vuslat                       20gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
8-HaYaL83                   26gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (erkek)
9-ES_Cİ                       26gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
10-Wunsch                    28gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
11Yağmur&Toprak        33gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
12-IşIL                           38 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-Aşkitom                    39 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: (kız)
14-aysev                        41gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
15-gültanesi           44gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)(canımdan öte cansın oğlum)
16- zeynepercan             45gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-gamzeli                      47gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
18-Ayfer_Can                  44gun sonra bebegin kucaginda   :love9: 
19-zübeyde22                 52gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)    ELİF SENAM     
20-ygs                          61gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-BONCUK GÖZLÜM      61gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
22-denizvemehtap     61gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
23-egüzel89                   66gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-elif nisa                   68gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
25-shekersheyler         80gün sonra bebeğin kucağında    :love9:   (erkek)
26-Duygu-Masal          83 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (kız)
27-hale1903                 83gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :nazar: :nazar:

Allahım hepimize kolay,sağlıklı ve rahat bir doğum nasip et. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

benim safak 2 gun yanlis olmuss:)
sen benim herseyimsinn:)

medine

son 11 gun Allahim hepimizin yardimcisi olsun kizlar.ben cok zorlaniyorum artik kasik agrilarim cok fazla napicami bilemiyorum doktora soyledik yapacak biseyimiz yok buna karsi dediler artik idare edicez zaten cokta bisey kalmadi :cildir: :cildir: :cildir:
sen benim herseyimsinn:)

zubeyde22

07 Mart , 2011, 12:09:58 #1341 Son düzenlenme: 07 Mart , 2011, 12:12:01 zubeyde22
  :y25: :: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: selam kızlar nasıl gidiyor hayat  :tongue3:ben baya zorlanıyorum gecceleri uyamıyorum dokturum sır üsttü yatma dedi zaten yüz üsttü yatmıyoruz....akşaları karnım çok geriliyor kasık agrıları ise aldı başını gidiyor  geceleri bide bacakalrıma agrılar giriyor kemik lerim çok agrıyor hele diz kapaklarım çok kötü oluyor ve ay rı yeten şiştim bacaklar eller ayaklar hep şişdi....allah yardımcımız olsun bilmiyorum herkez aynımıdır...

denizvemehtap

SELAM ARKADAŞIM,ARAMIZDA 10 GÜN VAR,DİZ AĞRILARI HARİÇ AYNI ŞİKAYETLER BENDE DE VAR.MİDEM BURKULUP DURUYOR,YATAMIYORUM,YATSAM UYUYAMIYORUM,GECE YARISI BİRDEN UYANIP SABAHA KADAR NÖBET TUTUYORUM,HALSİZİM,EVDEKİLER HABİRE ATRAKSİYON YAŞAMAK İSTİYORLAR ONLARA UYAMIYORUM,SIKICI BİR KİŞİLİK OLDUM ÇIKTIM AMA BEN BU HALİMLE ALAY EDİP SONSUZ MUTLU OLUYORUM NEYSEKİ AZ KALDI. BEKLEMEK GÜZEL VE HEYECANLI,ANIN TADINI ÇIKARMAK LAZIM....

ceylin eslem

selam arkadaşlar ben geldimmm....
   oğlum sonunda kucağımda.öyle müthiş biş duyguki ,yok bunun üstüne başka bir duygu.alllahım sizede bunu yaşatsın.bebeklerinizi kucağınıza alıp onun missss kokusunu doya doya  içinize çekmeyi nasip etsin.rüyada gibiyim hala inanamıyorum anne olduğuma.11 gün oldu doğum yapalı,söylediğim gibi sezeryanla doğum yaptım.sezeryan sonrası o kadarda korkulacak bişey değilmiş arkadaşlar.biraz dikişleriniz acıyor sonuçta ameliyat.biraz uzun sürüyor.1 hafta falan.şu an çok iyiyim temizlik bile yapabilecek durumdayım ama nolur nolmaz yapmıyorum.müsait bir zamanda resminide koyarım.kulağım seste her an uyanabilir memmeee diye yaygarayı koparabilir  :ehi: .bu günlerinizin tadını çıkarın uyuyabildiğiniz kadar uyuyun uykuya hasret kalacaksınız.ben şarhoş gibiyim şu anda.ama herşeye değer.annelik çok güzel birşey yaşayıp göreceksiniz.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 07 Mart , 2011, 16:25:16
   oğlum sonunda kucağımda.öyle müthiş biş duyguki ,yok bunun üstüne başka bir duygu.alllahım sizede bunu yaşatsın.bebeklerinizi kucağınıza alıp onun missss kokusunu doya doya  içinize çekmeyi nasip etsin.rüyada gibiyim hala inanamıyorum anne olduğuma.11 gün oldu doğum yapalı,söylediğim gibi sezeryanla doğum yaptım.sezeryan sonrası o kadarda korkulacak bişey değilmiş arkadaşlar.biraz dikişleriniz acıyor sonuçta ameliyat.biraz uzun sürüyor.1 hafta falan.şu an çok iyiyim temizlik bile yapabilecek durumdayım ama nolur nolmaz yapmıyorum.müsait bir zamanda resminide koyarım.kulağım seste her an uyanabilir memmeee diye yaygarayı koparabilir  :ehi: .bu günlerinizin tadını çıkarın uyuyabildiğiniz kadar uyuyun uykuya hasret kalacaksınız.ben şarhoş gibiyim şu anda.ama herşeye değer.annelik çok güzel birşey yaşayıp göreceksiniz.

Canım ne mutlu senin adına anneliğin o kutsal duygusuna eriştin sende tadını çıkar büyüyünce zorlaşıyor uyku durumu hariç tabi  :ehi: Allah analı babalı büyütsün tatlım resimlerini bekliyoruz  :k06:

AyNi

ayy ne kadar güzel, Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah... darısı bize  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ceylincim çok duygulamdım  :love9:
hamile olduğunu daha dün gibi hatırladığım biçok arkadaşım artık kuzusu kollarında
bunlardan biride sensin ceylincim
inşallah herşey yolunda gider  :amin:
bir ömür evladının hep güzel günlerini görürsün  :opucuk:
darısı önce ayşeye,sonra başımıza inşallah  :amin:

AyNi

Alıntı yapılan: ^^^^tontik annesi^^^^ - 07 Mart , 2011, 17:16:45
ceylincim çok duygulamdım  :love9:
hamile olduğunu daha dün gibi hatırladığım biçok arkadaşım artık kuzusu kollarında
bunlardan biride sensin ceylincim
inşallah herşey yolunda gider  :amin:
bir ömür evladının hep güzel günlerini görürsün  :opucuk:
darısı önce ayşeye,sonra başımıza inşallah  :amin:

:k06: :k06: :k06: :k06: AMMİİİİİİNNN  :amin: :amin:

zubeyde22

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
çok güzel ceylinci alllah analı babalı büyütsün bebegini  darısı bizim başımıza ,ay gerçekden göre bilcekmiyiz bizde içimde gayet belli hissediyorumda kucagııza ala bilcekmiyiz inş  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:[/color][/size][/font]

shekersheyler

ceylincim hoşgeldin,Allah analı babalı büyütsün inşallah, :amin: biz de görebilsek o günleri hayırlısıyla :nazar: :amin: