29 Nisan , 2024, 13:39:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşiniz ne sıklıkla dışarı çıkar yalnız kalırmısınız

Başlatan azra35, 23 Haziran , 2010, 14:10:36

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: ☆☆PARİSS☆☆ - 23 Haziran , 2010, 21:36:37
Alıntı yapılan: BaLboceqim - 23 Haziran , 2010, 21:34:20
ne guzelmis sibosum keske benimkide evde otursa  :k06: :k06:
INSALLAH CANIM BEBK OLSUN INSALLAH DAHA ÇOK VAKIT AYIRIR SANA..  :amin: :amin: ODA NE YAPSIN MECBUR İŞTE
insallah benim en kizdigim nokta kendisi icin seven insan sevdigini dusunmek zorunda

iste calisiyor yoruluyor eve gelip dinlenmek yerine onun bunun isini goruyor veya tamirat tadilat cikariyor habire
ya diyorumki yazik gunah sen niye kndiine bakmiyon diyorum gel eve yat diyorum dinlen saat 2 de geliyor 6 ya kadar bi yemek molasi 6 dan sonra gidiyor gece 12 1 de geliyor  :cildir: :cildir: :cildir: yine saat 3 kadar otuyorr  :sad1:

✿گสЯเ_ќĮż✿

çok şükür eşim iş haricinde yalnız bırakmaz.utanmasam onunla işede gitcem :ehi:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Demet_dk

BENSİZ Bİ YERE GİTMEZ SAOLSUN
15 GÜNDE BİR YADA AYDA 1 MAHALLEMİZİN GENÇLERİNİN KURDUĞU DERNEK VAR ORAYA GİDER
İŞTEN ÇIKAR HEMEN EVE GELİR BAZEN OYUN OYNAR
GENELDE DIŞARDA OLURUZ ZATEN HAFTANIN 4-5 GÜNÜ
GERİ KALANLARDA EVDE OYUN OYNAR

✿sweet_sweet✿

herseyi beraber yapariz genellikle esim spor yapmaya gider isten cikinca,, onuda benim zorumla gidiyorr ;D ;D

tweety0555

ayyyyyyyyy yazdıklarınızı okuyunca ılk yıllarımız geldı sımdı ıse gozunun ıcıne bakıyorum evden dısarı cıksada soyle evde kendım kalsam dıye...halbukı bana yaptıgı bırsey yok ama gende kendıme dısarıda da olsa evdee olsa yanlızlık ıstıyorum ara...bana araba almadan once heryere mecbur benıde goturuyordu sımdı benım arabam olunc herkes ozgur...helede aksamları bıraz gec gelsın ıstıyorum komsularla ıkı lafın belını kıralım dıye :toothy10: :toothy10: :toothy10:
vallhı benımkıde ev kusudur  :honk:cıksın dıye sureklı bahaneler uydururum :k06:

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: tweety0555 - 24 Haziran , 2010, 15:57:31
ayyyyyyyyy yazdıklarınızı okuyunca ılk yıllarımız geldı sımdı ıse gozunun ıcıne bakıyorum evden dısarı cıksada soyle evde kendım kalsam dıye...halbukı bana yaptıgı bırsey yok ama gende kendıme dısarıda da olsa evdee olsa yanlızlık ıstıyorum ara...bana araba almadan once heryere mecbur benıde goturuyordu sımdı benım arabam olunc herkes ozgur...helede aksamları bıraz gec gelsın ıstıyorum komsularla ıkı lafın belını kıralım dıye :toothy10: :toothy10: :toothy10:
vallhı benımkıde ev kusudur  :honk:cıksın dıye sureklı bahaneler uydururum :k06:

:k06: :k06:

) SaMiRa (

bizimkide bensiz biryere gitmez heryere beraber gideriz bulaşık yıkarke bile yanımda olur  :ehi:

tweety0555

ayyyy hıc ıstemem ne oyle yapısık gıbı azcık ayrı olacksın kı tadı olsun ozlem olsun ...hatta burada hep asker eslerı var eslerı goreve gıdıyorlar cok ıyı oluyor bende dıyorum her evlılıge arada molalar saglanmalı vs dıye guluyoruz :ehi: :ehi:

мiŁenα.

Benim eşim benden hariç hiç dışarı çıkmaz düğün vs arkadaşlarının olursa ben gitmesem bir ona gider başka çıkmaz..
Bende onsuz pek çarşıya inmem..
biz siyam ikizi  gib, hep beraberiz ;D ;D

:love9: :love7: :love9:

___kıymık___

benım esımde 8 yıldır tek olarak hıc dışarı ckmadı :nazar:
acaba sıkılıyomudur :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Dilara Ebrar

aaaaaaaaaay benimkide çıkmas hiç dışarı.bis ayrı yaşıyorus ama ole çıkayım geseyim 2 arkadaşla buluşayım yanımda karım yok ascık dolanayım demes hiç.ben eve gidincede beraber gideris.bensiz gitmes hiç biyere. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

AŞKIMCIM SCS

serra_emine

benım eşim iş dolayısı ıle pek gezemıyor yazık ama benım gezmeme musade edıyor.kardeşime dır kayınvalıdeme dır falan hanı oyle gıtmek ıstesem yollar.ama bende onsuz gıtmek ıstemıyorum bır yere.oda dıyor milletın kocası bıyere salmaz otur evınde der ben sana gez dıyorum gıt dıyorum sende bensız gıtmıyorsun der guler :k06: haftada bırgun hafta içi ızın gunu oluyor eşimın o gun bız sankı alışkanlıkmı oldu noldu bılmıyorum evde duramıyoruz ıllakı dışarı gezmeye çıkacagız bı yerlere gıdecegız.annemler kızım bırazda evınızde oturun keyfınıze bakın der . yok ılla çıkıp gezecegız bıde gece yatmaya gelırız sadece :k06: bayaa dolanırız..otururuz bı yerlerde yenı aşıklar gıbı yaa :k06: tabı çocuk olalı çok ta geç kalamıyoruz eve. gecen 12de bı arkadaştan oturmadan geldık serra uyku saatı gelıgı için huysuzlanıyordu.onuda koydum arabasına hadı tatlım parka dogru gıdelım yuruyelım dedım.çıktık gıttık serra yolda uyudu sonra parkta arabayı çektık yanımıza oturduk 2 ye kadar sonra eve geldık :k06: :k06: bız bıraz delıyız ya annemler gulup duruyor bıze :k06:
      onun dışında benı pek yanlız bıraktıgı soylenemez vaktı yok çünki.arkadaşlarıylada oyle çok takılmaz dışarda.evlı arkadaşlarına aılece gıderız bazen.onlar gelır falan. bırde bazılarınızın eşlerı gıbı benımkıde bensız pazara markete gıdemez vallaha :ehi: :ehi: :ehi: hadı gel gıdelım der.
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..