08 Mayıs , 2024, 09:27:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yatağa Girerken Lütfen Pijama Giyme Kadınım!!!

Başlatan мiŁenα., 23 Haziran , 2010, 10:59:02

« önceki - sonraki »

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

bende hiç sewmem pijamayı..elini attıgında tenime degecek napsın adam banamı sarılsın çula çaputamı..tabi pijama war pijama war..mesela şortlu askılı olsun..

HASRET!M S@N@

VALLA BENDE GİYERİM EVİM BERABER OLDUGU HALDE ODAMDA GİYİP SÜSLENİYORDUM ESİM İÇERDE OTURURKEN Kİ AYRI EV OLSA HAFTADA HERHALDE EN AZ İKİ KERE GİYERİM YADA EVİN İÇİNDE BELLİ BİR SAATTEN SONRA ÖYLE DOLASIRIM BU GÜNLERİ BİDAHA MI BULACAM YARIN COCULK COCUK NERDEEEE O ZAMAN BEN COK SEVERİM ÖYLE GECELİKLERİ ÇESİT CESİT OLDUN GİYİM VALLA HERGÜN BİRİYLE DOLASIYIM EVİN İÇİNDE TABİ HEPSİNİN ZAMANI VAR DA YİNEDE GİYERİM HİÇ YOKTAN PİJAMA GİYSEM BİLE KISA OLUR BENİMKİ YADA ELBİSE TÜRÜ

esra18

annemle babamda hep bu konuda tartısırlardı :) ya seksı gecelık gıyınce zaten ustunde kalmıo kı enfazla 5 dakıka :)

ES_Cİ

slm bende genelde kışları giyerim yazın ikimizinde adeti yoktur

Balböceği

Alıntı yapılan: esra18 - 02 Eylül , 2010, 00:24:33
annemle babamda hep bu konuda tartısırlardı :) ya seksı gecelık gıyınce zaten ustunde kalmıo kı enfazla 5 dakıka :)
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

5 dk sonra çıkıyoda
sonra giymiyomusunuz öyle yatıyomusunuz üşütürsünüz valla  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 06 Eylül , 2010, 23:49:50
5 dk sonra çıkıyoda
sonra giymiyomusunuz öyle yatıyomusunuz üşütürsünüz valla  :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Kiz belki sonra yine cikiyodur haa  :ehi:

βαlκιz

dogrudur benim gibi eşi varsa insanın çıplak yatsana diyosa giymez  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ツgöçmen_54 ツ

benim eşim kesinlikle gecelikle falan yatağa girmeme karşı.allah korusun deprem falan olursa diye korkuyor..şuana kadar yatağa girerken giydiğim en açık şey penye şort takımı  :ehi: :ehi:

derbeder

kizlar ciplak yatmayin, fakirlige yol acar diye okumustum.

ben ciplak neyin yatamam dostlar, cok usuyorum yaaa  :honk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

valla bende hergün açık saçık giymem
paçalı don bile giyerim nolcak yani yataga girerken şunlar giyilir diye kanunmu var  :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

ayyyy kayınvalidem çok heves etmiş bizimde giymemize ilk evlediğim zaman giy diyordu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kadın iyice sapıtmıştı ne diyeceğini ne laf sokacağını şaşırmışş :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

°o.O євяυ O.o°

aynen ayşe bnmki de vaktinde yapamamış bnm yapmamı istiodu :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

мiŁenα.

Benim kayınvalidem aranıyordu canım birşeyler bulmaya çalışıyrodu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:durup durup birşeyler çıkarıyordu :ehi:

:love9: :love7: :love9:

°o.O євяυ O.o°

sanki biz blmioz giymeyi:ehi: :ehi: :ehi:ama bnmkinnn bayaa hevesi var ama geçtii artık gerçi geçmedi ama kayınpederde öle fantaziler kalmamış :k06: :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9: