25 Nisan , 2024, 23:44:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğumdan sonra sarkan göbek

Başlatan Lă_Tăhzen!, 22 Haziran , 2010, 12:42:14

« önceki - sonraki »

laracroftt

valla ben kullandım nıspeten faydası oldu ama tamamen kaybetmedı tabı hala var gobegım neyazıkkı :sad1:

balkız2

daha yeni dogum yapmışsın dur bekle bikaç ay geçsin düzelir korse giyebilirsin

~ERVA~

canım bende sezeryan yapalı 2,5 ay oldu ama hala göbeğim var :sad1:bende ilklerde korse taktım ama pek faydasını görmedim

asya81

DAHA ERKEN KIZLAR KARIN OKADAR GERİLİYORKİ 1 YILDA TOPLANIRMIŞ

seda...

ooo bır yıl daha bu sarkık göbekle mı yaşicammm:(

iklima

Kızlar doğumdan sonra göbeğini saran varmı varsa kaçıncı gün sardiniz.
Karın kaslarını tembelleştiriyormuş tamam da doğumdan sonra karnınimı sıkmaya popomu sıkmaya vaktim ve istegim olacagini sanmıyorum
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ben hic sarmadim korse var giycektim onuda yapmadi ameliyat yerim agirir diye cesaret edemedim zaten sarkma yada yirtilma olmadi bende sadece 5aylik hamile gibi duruyom okadar  :cildir: :cildir: :cildir: adetde olmadim karnim cok fena sislik var napcam bilmiyom  :violent1: :violent1: :violent1:
:nazar: :nazar:

iklima

Ben sarmak istiyorum korseyi hemen giyemem ama sarabilirim diye düşünüyorum
Ama kaç gün sonra sarmalıyim normal de olsa hemen saramam heralde

Hepsi Bu..!

nelss

Ameliyattan sonra ilk defa yürüteceklernde hemşireler karnını tut dediler bana iki elimle gobegimi tuttum onlar da koluma girp yürüttüler ozaman sarkma oldu ve göbegm baya büyüktü annem de yazmasini bagladi gobegime cok skmadi tabi eve gelincede carsaf sardi dus icn cikardm sadece doktor bir hafta sonra muayene icn cagrmsti kontrol etti artk korse takablrsn dedi arada sirada takiyorm onuda göbek cok az kaldi bnde bol kıyafetlerde belli olmuyor ble

Lă_Tăhzen!

bende sardim annemi kirmamak icin ama 1 gun dayanabildim korse kullandim kullanmayada devam ediyorum  simdilik takinti yapmiyorum 6.ayi dolduruym baslicam mekige spora

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende sarmaya basliyim yada korse filan alayim ya cok fena dar giyemem hep genis giyiyom pantolonlar kapanmiyo  :sad1: :sad1: ben kizimda 6haftadan sonra korse giymistim ama diyette yaptigimdan hemen kilo vermistim simdi yapamiom emziriom diye

iklima

Alıntı yapılan: nelss - 15 Kasım , 2013, 15:32:24
Ameliyattan sonra ilk defa yürüteceklernde hemşireler karnını tut dediler bana iki elimle gobegimi tuttum onlar da koluma girp yürüttüler ozaman sarkma oldu ve göbegm baya büyüktü annem de yazmasini bagladi gobegime cok skmadi tabi eve gelincede carsaf sardi dus icn cikardm sadece doktor bir hafta sonra muayene icn cagrmsti kontrol etti artk korse takablrsn dedi arada sirada takiyorm onuda göbek cok az kaldi bnde bol kıyafetlerde belli olmuyor ble

Ne güzel darısı benim başıma ben normalde de göbek takıntili bi insanim benden gitmiycek klicak gibi geliyor çok büyüdü ya

Hepsi Bu..!

iklima

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 17 Kasım , 2013, 00:15:59
bende sarmaya basliyim yada korse filan alayim ya cok fena dar giyemem hep genis giyiyom pantolonlar kapanmiyo  :sad1: :sad1: ben kizimda 6haftadan sonra korse giymistim ama diyette yaptigimdan hemen kilo vermistim simdi yapamiom emziriom diye

Diyetle göbeğin çok alakası yok bence hareket yapmak lazım
Ilk aylarda zaten olmaz da sonra da herkesin yapabilecegi şey değil yani şu spor bana çok zor geliyor hergün düzenli bir hareket yapamadim şu güne kadar

Hepsi Bu..!

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: iklima - 17 Kasım , 2013, 14:16:18
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 17 Kasım , 2013, 00:15:59

Diyetle göbeğin çok alakası yok bence hareket yapmak lazım
Ilk aylarda zaten olmaz da sonra da herkesin yapabilecegi şey değil yani şu spor bana çok zor geliyor hergün düzenli bir hareket yapamadim şu güne kadar
bende bi düzenli spor yapamadim simdiye kadar  :ehi: dogum sonra icin özel korse var onu takiyorum arada göbegim az gitti gibi ama genede var  ::)