Doğumdan sonra sarkan göbek

Başlatan Lă_Tăhzen!, 22 Haziran , 2010, 12:42:14

« önceki - sonraki »

Pınar86

:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

zelis

benimde 16 kilodan 4 kilocuk kaldi ....
....
zamanla gider kizlar dert etmeyin....

Pınar86

iki hafta önce hastanede tartıldım 2 kilo daha vermişim haftaya kontrolum var yine bakarım ama kilo verdiğimi fark ediyorum üzerime olmayan kotlarım olmaya başladı ama hala sarkan bir göbek var :D 62 kiloyum hedef 54 53 olmak :)

tubali

bnde sezeryanle dogum yaptımm neyazıkki bnmde gobegim sarkıyorrr... 1 yıl gecmesine ragmenn...
bnm gorumcemde arkadasımda gobek sarkması yokk hatta gobek bile yoookkk... usteliik dogum yapalı 6 ay olduuu...
kilolu olmak bnm hamurumda vaarrr maalesefff... kendimi bildim bileli hep balık etlıydimmm...
gerci dogumdan sonra balina olddumm amaa :ehi: :ehi: :toothy10:

**yeliz**

tubalii  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: allah iiliğini versin , bu konuda şanslı olanlardan biride bnm ben bile bu halime şaşırıyorum arkdşlr eski halimden hiçbir farkım yok  fıstık fındık :ehi: :ehi: :ehi: sezeryanlıyım ne göbk ne sarkma nede 1 gram yağ var 52 kiloyum  darısı başınıza :amin: :amin: :amin: :amin:

tubali

yelizcimmm amin cnmm..
bn 55 yada 60 istiorumm...
tekrar eski gunlerime donmek ıstıyorumm kilo konusundaa...
:director:

Lă_Tăhzen!

BENIMDE GÖBEGIMI SIKILASTIRMAM LAZIM 6 AYDAN ÖNCEDE OLMAZ DIYOLAR MEKİK ÇEKMEYİ HİÇ BECEREMIYORUM NASIL SIKLASTIRCAM BILMIYORUM :(

**yeliz**

Alıntı yapılan: tubali - 13 Ağustos , 2010, 22:26:29
yelizcimmm amin cnmm..
bn 55 yada 60 istiorumm...
tekrar eski gunlerime donmek ıstıyorumm kilo konusundaa...
:director:
inşallah canım yazarsın arada gram gram postaladım die bakarım bn ama hareket öncelik biliyosunuz dimi eve kapanmayın pc başındayken bir yandan bişeyler atıştırmayın ama bazen yemek diil su içsen yarıyo farkındayım  herşey zamanla

vadi= muge & melis

2 kg kaldı ama 2 sı de karnımda  :k06: bugun gobek korsesı aldım napayım pantolonlara gıremıyorum  :dontknow:

βαlκιz

bende dogumdan sonra hastanede hemen sardım göbegimi sıkı sıkı şal gibi bişeyle
şuan sarkma yok göbek var ama o yimekten sanırsam  :ehi: :ehi:
ama oturunca kat kat olma durumu varr  :-\ :-\ onuda halletcem
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Pınar86

Kızlar şükür kilo verdim 45 günlükken doktoruma kontrole gittim 10 kilo vermişim cok sevindim kilo falan vermeyede çalışmadım kendiliğinden gitti :) şimdi gebelikten önce kilom için bekliyorum 5 6 kilo daha vermek istiyorum :)

seda...

sezaryenden sonra sarkan bi göbeğim kaldı.doğum yapalı 43 gun oldu.cok çirkin bi görüntü oldu.tavsıyelerınızı beklıyorum

hakime89

öncellikle bebeğin hayırlı olsun rabbim bizlerede nasip etsin..korse takabilirsin öyle duymuştum

seda...

tesekkur ederım canım Allah herkese nasip etsın İnşallah.korseye baslıcam ama dikişimin bıraz daha düzelmesini beklıyorum yanı henuz korkuyorum:(