Doğumdan sonra sarkan göbek

Başlatan Lă_Tăhzen!, 22 Haziran , 2010, 12:42:14

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Aყşҽ_ - 21 Temmuz , 2010, 10:34:47
bana dünki misafirlikte kadınlar hiç kilon yok dert etme dedi ilk inandım sonra şunu farkettim diyen kadın 39 kiloyla hamile kalmış 50 ile doğum agirmiş şuan 41 42 kiloyum dedi üflesem uççak gibi 3 yaşında kızı ...sanırsam o kilo almak için çaba sarfediyor onun için baana öle dedi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:
alemsin kiz  :ehi:  :ehi: benim kocada kilon yok uzulme hayatim diyo cok guzelsin diyo bende diyomki yalan soylñeme bak gobegim var gormuyonmu oda diyoki ya evet biraz var aslinda ama bende bak gordunmu beni begenmiyon bana sisko diyon  :y25:  :y25:  :y25: adamda aaaaaaaaaa ne dicegimi sasirdim ya ben sisko demedim biraz gobegin var dedim hem sen soylettin  :cildir: bende yaa bak beni kandiriyon beni begenmiyon yalan soyluyon  :caca: kocisimde offfffffffff allahim sabir ver diyo tabi beni artik kim tutar soyluyomda soyluyom  :ehi:  :ehi:  :ehi:
bizde durum bu canim hergun ayni terane adami evden kacirtmasam iyi bigun tamam siskosun iste dicek bende kiyameti koparacam bakalim nereye kadar sabredecek  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Tek kelimeyle'' deliriyoz ve delirtiyoz '':ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

benımde cok az göbüsüm kaldı ecıcık ama...

Lă_Tăhzen!

1 yıl içinde toparlanırmıs artık takmıyorum ben  cok yenıyım daha  :suclu:

мiŁenα.

benim normalde hiç yok yani ayaktayken düz oturunca kat oluyor oda olsun yaww :ehi: :ehi:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ASEL'İM - 21 Temmuz , 2010, 17:50:30
1 yıl içinde toparlanırmıs artık takmıyorum ben  cok yenıyım daha  :suclu:

demı yaa daha 2 ay oldu ...

Pınar86

ben doğum yapalı 19 gün oldu ilk bir kaç gün bağladım çarşafla falan ama benim bebek yoğun bakımda yattı emzirmek için 3 saatte bir hastaneye gidiyordum onu çıkardığımda felaket belim ağrıyordu benim doğumuma yardımcı ebe vardı ona söyledimde bence bağlama dedi çünkü zarar verirsin dedi bu sadece kanını keser dedi ve iyileşmeye çalışan bir yarayı kapatıyorsun dedi sen kendi haline bırak dedi zaten 6 ayda kendini toparlar dedi zaten içinde cok bunalıyordum koca koca sarıyordum bıraktım bende yavaş yavaş gitmeye başlıyor az biraz daha var :)

Ya kızlar bide ben doğumdan sonra hiç kilo vermedim desem yeridir 70 le doğuma gittim taburcu olurken tartıldım 64 üm moralim bozuldu herkes doğumda 10 kilo verdim falan diyordu hep, bende kaldı kilolar ben 54 le hamile kaldım yani vereceğim 10 kilom var şuan hiç bişey yapamıyorum hep evde olduğum için bebeğimle beraber malesef kilolarım benimle beraber,oğlum biraz kendine gelse koşulara yürüyüşlere kondisyonlara başlıycam inşallah eski formuma kavuşurum :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Lă_Tăhzen!

canım bismillah cok yenısın daha dur hele 40 falan cıksın nasıl gıdıyor kıloların takma kafana kıloları falan simdi

SiRiNe

Alıntı yapılan: vadi= muge & melis - 21 Temmuz , 2010, 10:30:15
sana da maşallh yaa hem ikiz dogur hem her biri 3 kg olsun hem kilo alma hem de gobegın olmasın  :nazar:

sag ol canim ya dum duz degil tabikiide zaten yapi olarak topluyum. :ehi:

Pınar86

Yok ama benim arkadaş 14 kilo almıştı doğumda 10 kilo vermiş çoğu arkadaşımda aynı şeyi söylüyor benim merakım benim niye gitmedi 3,4 kilo zaten bebiş e vücuttakı su, kan falan derken ne bilim cok az geldi bana :) ama bebişimin büyümesini bekliyorum o gelince hızlı yaşantıya devam o zaman kesin veririm kendime güveniyorum :)

мiŁenα.

benimde doğumda 10 kilom gitti...

ama 40ın çıkana kadar verdiğinde gözükmğyor ıozman kadar vücuttaki şilik herşey geçiyor ozmana kadar sabret pınar ::)

Pınar86

мiŁenα.

gidiyor baka bana 23 kilocuktan 5-6 kilocuk kaldı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Pınar86

Maşallah nasıl 23 kilocuk olduki :)

мiŁenα.

oldu işte orayı kurçalma :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

tamamen istek dışı ;D ;D ;D