24 Nisan , 2024, 03:44:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğumdan sonra sarkan göbek

Başlatan Lă_Tăhzen!, 22 Haziran , 2010, 12:42:14

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

vadi= muge & melis

ben zati kilo almadıydım  :k06: tam kılo alacakken dogurdum hanı mankenler yapıyormus ya 7-8 aylıkken sezeryan oluyorlarmıs ben 7. ayda koyverdım gıttı ne kilo var ne çatlak  :toothy10: erken dogumun faydaları  :toothy10:

мiŁenα.

vadi= muge & melis

GELDİN Mİ GEZMEKTEN KIZ AYŞEEEEEEEE  :director:

мiŁenα.

eşim 5/30 da almaya geldi ....
:ehi: :ehi:

gitmesem iyiydi yedim yine pastaları börekleri ;D ;D ;D

vadi= muge & melis

YE YE ONDAN SONRA GOBEK VAR NE YAPALIM  :toothy10:

мiŁenα.

benim abartılı göbek kalmadı azıcık oda gider dha 3 bucuk ay oldu doğum yapalı olsun oakadar :ehi:

DİLVİN

benım göbeğim sarkmadı

çünkü hala duruyor  :sad1: :sad1:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

SiRiNe

bendede sarkma olmadi catlaklikta olmadi sadece kahverengi bir cizgi var uzunca oda zamanla duzeliyor

vadi= muge & melis

sana da maşallh yaa hem ikiz dogur hem her biri 3 kg olsun hem kilo alma hem de gobegın olmasın  :nazar:

мiŁenα.

bana dünki misafirlikte kadınlar hiç kilon yok dert etme dedi ilk inandım sonra şunu farkettim diyen kadın 39 kiloyla hamile kalmış 50 ile doğum agirmiş şuan 41 42 kiloyum dedi üflesem uççak gibi 3 yaşında kızı ...sanırsam o kilo almak için çaba sarfediyor onun için baana öle dedi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

vadi= muge & melis

:toothy10: :toothy10: :toothy10: kanma bu oyunlara şişkosun işteeee  :toothy10:

мiŁenα.

can yine cannnn

ilkinde sarkmadan toparlamıştım ama bunda nasıl olacak bilemiyorum gerçi bunda daha az kilo aldım
can dediklerim....