2008 Anneler günü çekilişi

Başlatan ponçik, 01 Nisan , 2008, 12:12:41

« önceki - sonraki »

sevda

sEDACIM ÇOK SEVİNDİM YAA BEĞENDİĞİNE İNAN ÇOK TEDİRGİN OLMUŞTUM ACABA OLURMU OLMAZMI DİYEE DEMEK KZUM GİYDİ CİCİSİNİİİ NE GÜZELLL...6 CI HİSSİNDE ÇOK KUVVETLİYMİŞ DOĞRUSUU... ;) :opucuk:

ponçik

:occasion16: :occasion16: :occasion16:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

sevda

BURDAKİ BÜTÜN ANNELERİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLUYORUZZ

SEVGİLERLEEE

SEVDA & ARHAN.....

yeşil

KELIMELERLE ANLATILAMAYAN FEDAKARLIK VE KARSILIKSIZ SEVGIYI, TARIF ET DESEN BANA HERHALDE SADECE "ANNE" DERDIM..ANNELER GUNUMÜZ KUTLU OLSUN... :flowers: :love9: :love7:

emosum

herkesin anneler günü kutlu olsunnn
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

yürek
:love9: :love9:
dolusu
sevgilerle

elvan

emelcim beden uygunmuydu merak ettim lütfen yazar mısısn

-Butterfly-

ANNELLER GUNUNUZ KUTLU OLSUN. DUNYANIN EN GUZEL ANNELERI  :love9: :love9:

mavili

tüm annelerinin ve anne adaylarının anneler günü kutlu olsun  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

emel efe

cok saol elvancım oldu canım cok saol cok tesekkur ederım

Aslı & Eren

Benim hediyem daha gelmedi ama bugün gelir heralde...

nihalim

benım hedıyemde gelmedı gelır heralde bugun yada yarın benım yolladıgımda gıtmedı heralde..

ponçik

BENDE PERŞEMBE GÜNÜ GÖNDERDİM HALA GİTMEDİ Mİ ACABA
:dontknow:

Aslı & Eren

Bizim hediyemizde şimdi geldi çok teşekkür ederim emelciğim, tahmin etmiştim senden geliceğini  ;)  ;)

emel efe

gule gule kullanın aslıcım ınsallah bedenı olur erenın kı bıraz buyuk ama yaza olur galıba ıkınızde gule gule kullanın

tubis

KIZLARR HEPİNİZİN ANNELER GÜNÜ GÜNÜ KUTLU OLSUN...   AYRICA  ANNE ADAY ADAYLARININDA (benim gibi) BU MUTLU GÜNLERİ KUTLU OLSUN.  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: İNŞ. BİZİMDE ANNELER GÜNÜMÜZÜ KUTLAYAN YAVRULARIMIZ OLUR. :amin: :amin:

HEPİNİZİ KOCCAMAN ÖPÜYORUMM. :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: