27 Nisan , 2024, 17:31:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2008 Anneler günü çekilişi

Başlatan ponçik, 01 Nisan , 2008, 12:12:41

« önceki - sonraki »

ponçik

01 Nisan , 2008, 12:12:41 Son düzenlenme: 09 Ocak , 2009, 17:37:10 Emine
:director: HANIMLAAAAAAR

MALUMUNUZ ÜZERE ANNELER GÜNÜ YAKLAŞIYOR  :hello2:
GERÇİ DAHA ÇOK ZAMAN VAR AMA KATILIM AÇISINDAN
ŞİMDİDEN KONU BAŞLIĞINI AÇALIM DİYE DÜŞÜNDÜM  :hello:
SONRA "BEN DUYMADIM , BEN GÖRMEDİM " OLMASIN  :icon_thumright:

DAHA ÖNCE YILBAŞI ÇEKİLİNDE OLDUĞU GİBİ KATILMAK İSTEYENLER BU SAYFADAN BİLGİLENDİRME YAPACAK
DAHA SONRA ÇEKİLİŞLE HEPİMİZ BİRBİRİMİZE ,
BELİRLEYECEĞİMİZ LİMİT DOĞRULTUSUNDA HEDİYE ALACAĞIZ  :hieyt:

KATILIMLARINIZI BEKLİYORUM DÜNYANIN VE FORUMUN EN GÜZEL ANNELERİ  :flowers:

burcu-emir

goncacım bizi unutmadığın için teşekkür ederim  :opucuk: ben katılmak isterim.bu benim 2.anneler günüm.birincisinden zaten pek bişey anlamamıştım ,lohusaydım çünkü....yani,bu anneler gününün benim için önemi büyük .  :D

mavili

hamişlerde katılabilirmi    nasıl olacak bu ayrı ayrı şehirlerdeyiz ben daha öncekine katılmamıştım bu konuda yeniyim bilgilendirirseniz çok sevinirim :k06:

burcu-emir

bebişin karnında sana minik minik tekmeler atıp ben burdayıııım annecim diyorsa sende annesin demektir  :k06: benim fikrim katılır yolunda,tabii,diğer arkadaşların fikrini de almak lazım  :wave:

emosum

01 Nisan , 2008, 16:16:12 #4 Son düzenlenme: 01 Nisan , 2008, 18:58:06 emos
bende sorcaktım hamişler katılabilirmi mavili sormuş zaten benimki tekme atıyo ben burdayım diyo bizide alın bizide tabi sorun önce bi diğer arkadaslarınızaa ;)

ponçik

aaaaa  aşkolsun  :sad1:
ne demek hamileler de katılabilir mi
tabi ki katılabilirsiniz , sonuçtaaaa anne ADAYIsınız ve
sizlerde hayırlısıyla anne olacaksınız  :hello2:

KATILANLAR :
1-g10ca
2-burcu-emir
3-mavili
4-emos

mavili

emosum

goncacım teşekkürler  cok tesekkür ederim bizide aranıza aldıgınız için :opucuk: :opucuk:

şerife Berat

selam kızlar

gonca hedıyelesmek fıkrı benımde aklıma gelmıstı .benden önce davranmışşın  :caca: bende varım arkadaşım  :icon_thumright: :icon_thumright:

emosum

sevda

Yaa benide ekleyinnn bananeee bende istiyorummmm .....kızlarrr süperr düşünmüşsünüzz aferin sizee sevdacığıda ekle goncacım.... ;) :opucuk:

ponçik

02 Nisan , 2008, 13:21:56 #11 Son düzenlenme: 03 Nisan , 2008, 00:39:11 g10c@
 :hello2: süper süpeeeeer

iyiki şimdiden başlatmışız konuyu
giderek çoğalıyoruz  :hieyt:

:love9:  :love9:  :love9:  
KATILANLAR :
1-g10ca
2-burcu-emir
3-mavili
4-emos
5-şerife Berat
6-sevda
7-Armağan
8-nihalim

ARMAĞAN

nihalim

bende varımk benıde katın...ama nasıl olacak bu konuda da bılgı verırsenız cok memnun olurum optum bye...

mavili

evet nasıl olack bende bilgi istiyorum ilk defa katılıyorum ve hepimiz başka başka yerlerdeyiz hem kim kime alacak nasıl olacak limiti belirli olacak demişsiniz bellimi şuan limit ayrıca sayımızın artması çok hoşuma gidiyorrrrrrrrrrr