27 Nisan , 2024, 23:15:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2008 Anneler günü çekilişi

Başlatan ponçik, 01 Nisan , 2008, 12:12:41

« önceki - sonraki »

yeşil

ben hala merakla bekliyorum kimden ne gilicek diye  :hieyt:

helalim

bende aldım ama kargoya vermeyi unuttum :( yarın verecem İnşallah annemiz bakalım begenecekmi ben bize gelen hediyeyi aldım resmi eklerimde kızım üstünden hic cıkarmıyo teyzemize cok teşekkür ediyor ve öpüyor :opucuk:

onun üstünde cekip yollucam şimdi :)
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

sevda

Sağol bitanem teşekkür ederimmm....arhanda teyzoşunu öpüyorrr... :opucuk: :opucuk: senin doğ gününde bu sayfada resimler  gifler eklemiştim görmedin sanırım yeşilcim...

Kıslarrr bende bugün gönderdimmm hediyemizi sanırım cuma günü elinde olucak annemizin adam en geç ozaman olur dedi oda olmazsa pazartesi olur sanırım umarım beğenir annemizz hediyesini yanlız ben limitimizi aştım özür dilerim şimdiden... :suclu:

sevda

Ben hem annemize hemde bebeğimize aldım al alma gönül alma ....küçük bişey ama umarım beğenilir...

elvan

cici bi hediye aldım yarın göndericem inşallah iyi günlerde kullansın sürpriz anne.

şerife Berat

SELAM KIZLAR BENDE HEDİYEMİ ALDIM YARIN GONDERICEM BUGUN ŞİRKETE GETİRMEYİ UNUTMUŞUM  :honk:

emosum

bende limiti aşmıstım sevdacım düşündüm bebişe almassam olmasss
eee  anneyede almassam olmas ne de olsa anneler günü :k06: :k06: :k06:

emosum

eeee kızlar hadi merak ettik yaaaa  niye kimse yazmıyooo :suclu: :suclu: :suclu:

emel efe

bende bu sabah gonderdım hedıyemı

emel efe

sevgılı anne ve bebegı ıı gunlerde kullanması dılegıyle yarın tam gununde elınde olur sanırım ya pekı kımse almadımı heıyesını neden yazmıyosunuz merak edıyorum

sevda

Benimkisi gelmedi daha gelince hemen ekleycemm...

emel efe

benım hedıyem geldı bayanlar elvandan geldı cok tesekkur edıyorum elvancım cok saol

şerife Berat

emel resimde ekle bacım görelim güzel hediyenizi merak ettim şimdi,benim hediyemde pazartesi günü sevgili arkadasımın elıne gecer inş. iyi günlerde kullanmaları dileğiyle.

şerife Berat

bakalım benim hediyem ne zaman gelecek çoooook merak ediyorum

emel efe