28 Nisan , 2024, 02:40:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2008 Anneler günü çekilişi

Başlatan ponçik, 01 Nisan , 2008, 12:12:41

« önceki - sonraki »

emosum

ben şöyle sandım çekilişi herkes herkese hediye alıcak kargoyla yollucak yani böyle tahmin ettim  gonca gelsede anlatsa :k06:

mavili

yani burdaki tüm katılanlara herkes alıp yollayacak bence kura ile belirlenip bir kişi bir kişiye alıyordur emin degilim ama kargo ile gönderme evet bana da mantıklı geldi

emosum

vallahi bilmiyom öyle tahmin ediyom ama merak ettim valla nasıl ilk defa katılıyom böle bişeye ???

mavili

işyerinde bizde yapıyoruz yılbaşlarında hemşireler günüde felan kura ile kim kime alacak belirliyoruz limit koyup herkes o limiti aşmayacak ve altına geçmeyecek şekilde alıyor ve günüde veriyor   sanırım bu da öyle olur

emosum

evet bizde öyle yapıyoruz hep yılbasında evde ;)

mavili

goncacım gelde anlat şunu meraktan öldüm

emosum

elvan

emosum

ponçik

KATILANLAR :
1-g10ca
2-burcu-emir
3-mavili
4-emos
5-şerife Berat
6-sevda
7-Armağan
8-nihalim

geldim geldim , sabredin ayol daha mayısa çoooook vaaar  :ehi:
katılım tamamlandıktan sonra kura çekilip herkes birbirine alıp kargo veya posta ile yollayacak
Yılbaşı çekilişini ve daha önce bizim sayfada yaptığımız çekiliş şeklini anlatayım
herkese sıra no vereceğim (yani konuyu ben açtığım için ben yaparım diye düşünüyorum ama başka gönüllü varsa o da yapabilir)
sonra sayfaya gelen sıradaki kişi benim olsun diyerek kendi hediye alacağı kişiyi sececek
ama tabiki bu kişiler sürpriz olacak ve hediye alacağı kişiyi açıklamayacak, kargo ulaşınca sürpriz olacak  :hello2:
okey mi dir  :icon_thumright:

emosum

:muzz: :muzz: :muzz:

evet ya cok güzel düşünmüşşün teşekkürler bizde ne meraklıyız mavişle sabredemedik sorduk hemen sagol canım :hello2:

ponçik

:toothy10: Sabreden derviş muradına ermiş   :basardim:

emosum

emel efe

sevda

BİZ BUNU DAHA ÖNCE YILBAŞI ÇEKİLİŞİ OLARAK YAPMIŞTIK BİRAZ GEÇ GELDİ HEDİYELERİMİZ AMA OLSUN GELMİŞTİ NİHAYETİNDE O NEDENLE UMARIM BUDA GÜZEL OLUR... ;)