Hamişler Bebişleriniz Kaç Aylık,Anne Karnında Boy Kilo Ölçümleri Nasıl

Başlatan °o.O євяυ O.o°, 19 Haziran , 2010, 19:33:34

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

35. haftamızdayız bebişim 2200 kg olmuş geçen hafta gittim dr çok iyi dedi..benimkininde yeri daraldı iyice artık tekme atmıyo resmen dolanıyo karnım şekilden şekile giriyo bazen :k06:

Aytii

masallah canim ya sen normal dogum yapsan seni hiç zorlamaz tosuncuk  :nazar: :love9:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Mayıs , 2011, 15:50:25
masallah canim ya sen normal dogum yapsan seni hiç zorlamaz tosuncuk  :nazar: :love9:

inş canım bende normal istiyorum dr şimdilik normal için bi engel yok dedi ama son ana kadar belli olmuyo bazende

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Afracım maaşallah ya senin normal doğum şansın sanki daha yüksek dünürümle benden:)
dünürrrrrr  oğuzla elifin kilosuda birebir gidiyor sonlarını iyi görmüyorum bak sezeryana doğru bir eğilim var sanki :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 08 Mayıs , 2011, 17:29:26
Afracım maaşallah ya senin normal doğum şansın sanki daha yüksek dünürümle benden:)
dünürrrrrr  oğuzla elifin kilosuda birebir gidiyor sonlarını iyi görmüyorum bak sezeryana doğru bir eğilim var sanki :k06:

:D off sorma dünür bu gecede sezeryan oluyodum  :sad1: amelyat yerimi görüyorum nekadar çok kesmissiniz diye sasiriyodum  :laughing7:

shekersheyler

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Mayıs , 2011, 17:31:51

:D off sorma dünür bu gecede sezeryan oluyodum  :sad1: amelyat yerimi görüyorum nekadar çok kesmissiniz diye sasiriyodum  :laughing7:

aaayyyyyyyyyyyyy   :icon_pale:
Allah korusun kıızzz... kabus görmeyi hiç sevmiom..  :cussing:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: shekersheyler - 08 Mayıs , 2011, 17:33:58
Biz de 37+3 3.200 olmusuz :nazar:

Arkadasım maaşallah meleğine ya :nazar:32. haftada yada 33 te ne kadardı hatırlıyormusun benimki çokmu tombiş diye kafama takılıyoda :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Mayıs , 2011, 17:37:13

ben bayilirim  ::) :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Mayıs , 2011, 17:54:52
Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Mayıs , 2011, 17:37:13

ben bayilirim  ::) :ehi: :ehi:

korku filmi gibi rüyalar görüyorum hergün ..
sonra çok azını hatırlıyorum ..

deli kız.. bayılırmış..  :ehi: :ehi: :ehi:

bu standart bişi galiba .. her hamile görüyor sanırsam .. sitede bi çok hamile kabuslarından bahsetmiştir yani..  :-\

XORRR

offff ya hepiniz maşallah buyutmuşsunuz hem göbişleri hemde bebeklerınızı allhım yaa ben merak tan deli olcam daha yenı öğrendım hamıle olduğumu kan tahlılı yaptırcam yarın çok merak edıyorummm kaç hafta olmuş tahmıne göre 4 hafta lık bebeğimm
bende öğrenmek istiyorumm meraktan çıldırcam  :cildir:

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

shekersheyler

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 08 Mayıs , 2011, 17:51:20
Alıntı yapılan: shekersheyler - 08 Mayıs , 2011, 17:33:58
Biz de 37+3 3.200 olmusuz :nazar:

Arkadasım maaşallah meleğine ya :nazar:32. haftada yada 33 te ne kadardı hatırlıyormusun benimki çokmu tombiş diye kafama takılıyoda :k06:
tesekkur ederiz canim 34+3 de 2.450, 32. haftada 2.020 idi:) ama son haftadalarda cok dogru olculemiyormus :icon_scratch:

hümeyra_t_e

°•.ℓανιηуα.•°

34+2 günlükken yani geçen hafta gittiğimizde 2500 gr ve 49.9 cm çıktı oğlum kızlar  :nazar: