Hamişler Bebişleriniz Kaç Aylık,Anne Karnında Boy Kilo Ölçümleri Nasıl

Başlatan °o.O євяυ O.o°, 19 Haziran , 2010, 19:33:34

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 17 Ağustos , 2013, 11:20:28
31+5 1650 gr olmus   3 haftada 450 gr almis az geldi bu aralar pek iyi yiyemiyorum duzenim bozuldu
nur alır daha 2 ayın var  norml  :opucuk: :nazar:

CAN TANEM

Slm kızlar 18+3 de boyumuz 20 cm kilomuz 250 gr çıktı sizlerde nasıldı normalmi haftasına göre :dontknow: Bu arada ben hala hissedemiyorum bebeği ne zaman hissederim ki :dontknow:

elfo

aynurcum maş. baya büyümüşsünüz Allah tamamına erdirsin.
henüz hissedememen normal. ben o haftalarda karnımda gaz var sanıyordum meğer bebekmiş. 20 haftalıkken kesin olarak hissetmiştim.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

iklima

dün gördum bebişimi 1 ayda yarım kilo almış
26 haftaligiz boyumuz 29 cm kilomuz 900 gr
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

nelss

Alıntı yapılan: iklima - 03 Eylül , 2013, 08:43:16
dün gördum bebişimi 1 ayda yarım kilo almış
26 haftaligiz boyumuz 29 cm kilomuz 900 gr
:nazar: :nazar: :nazar:
bizde haftaya gitcez ins. doktora :love9: :love9:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: elfo - 02 Eylül , 2013, 23:07:13
henüz hissedememen normal. ben o haftalarda karnımda gaz var sanıyordum meğer bebekmiş. 20 haftalıkken kesin olarak hissetmiştim.

Sağol canım Rabbim herkese nasip etsin bu güzel duyguları insallah...

esasında ufak ufak biseyler hissetmeye basladım bir haftadır ama emin olamıyorum daha sert biseyler bekliyorum sanırım yoksa bazen karnımın bi tarafında kalp gibi bikaç atım oluyor sonra duruyor sanırım bebis ins en kısa zamanda daha sert hisseder emin olurum  :amin: :nazar:

elfo

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 03 Eylül , 2013, 11:45:08

esasında ufak ufak biseyler hissetmeye basladım bir haftadır ama emin olamıyorum daha sert biseyler bekliyorum sanırım yoksa bazen karnımın bi tarafında kalp gibi bikaç atım oluyor sonra duruyor sanırım bebis ins en kısa zamanda daha sert hisseder emin olurum  :amin: :nazar:

işte o ufak atışlar bebek oluyor  :love9: emin olabilirsin  ;)
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

CAN TANEM

Alıntı yapılan: elfo - 03 Eylül , 2013, 12:21:23
Alıntı yapılan: CAN TANEM - 03 Eylül , 2013, 11:45:08

işte o ufak atışlar bebek oluyor  :love9: emin olabilirsin  ;)

Aslında ara ara hissediyorum bu haftada bebek olduğuna emin oldum ama çok nadir hissediyorum bir iki haftaya daha sık hissederim insallah :amin: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Canim o hareketler prensesin hareketleri ben de günde  4-5 kez hissediyorum bazen daha fazla hareket ediyor òzellikle esim ya da oglum karnina elini koydugunda hareket ediyor

xxcansuxx

38+0 da cmt gittiğimizde oğluşum 3400 gr geldi ama ben drun yanlış ölçtüğünü düşünüyorum yoktur o kadar  :dontknow: :dontknow:

ツgöçmen_54 ツ

30+6 da doktora gittiğimde 1.370 gramdı  :-\ normalmi sizce ?
o kadar faydalı şeyler yiyorum neden kilo almıyor kızlar? çok üzülüyorum.  :'(

nelss

evet canım normal kilosu  :aferin:
bende 30+4 üm haftaya gitcem doktora  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

Lă_Tăhzen!

normal canim takilma son haftalarda alir daha 40 haftayi doldurursan 10 hafta var daha oo  :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

izemsevi

teyzeleri şimdi drdan geldik 2.prensesim geliyor zaten biliyorsunuz kilosu 985 gr boyu 35cm miş normalde 26+1 haftalık hamişim ultrasona göre ise 27+3 gözüküyor şükür şuan çok iyi durumda ablası kardeşini gördükçe nasıl seviniyor birde drumuz resim verdi onuda eline almış sevne sevine çıktı