Hamişler Bebişleriniz Kaç Aylık,Anne Karnında Boy Kilo Ölçümleri Nasıl

Başlatan °o.O євяυ O.o°, 19 Haziran , 2010, 19:33:34

« önceki - sonraki »

ponçik

Biz de nihayet 1 kilonun üzerine çıktık  :nazar:
kilomuz 1060 gr boyumuz 35 cm olmuş  :amin:

CAN TANEM

Bugun benımde kontrolüm var kızlar durumum netleşecek artık insallah hersey yolundadır  :amin:

ponçik

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 04 Ocak , 2014, 11:42:02
Bugun benımde kontrolüm var kızlar durumum netleşecek artık insallah hersey yolundadır  :amin:
inşallah  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ponçik - 04 Ocak , 2014, 11:31:43
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
maşallah kuzuma çok iyi kilosu.normalden iyi sankim.boyu da öyle...maşallah yağmura.Annesi çok iyi bakmış,
beniem kontrol 3 haftada artık haftaya cuma nasipse...bakalım benimki ne kadar...sanki küçük olacakmış gibi hissediyorm ::)

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

CAN TANEM

Slm kızlar benim kız iyice kanala girmiş doktorum salı tekrar bakacak eger aynııysa carsamba alırım dedi ibsallah ciğerleri iyi durumdadır.. :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 04 Ocak , 2014, 18:45:32
Slm kızlar benim kız iyice kanala girmiş doktorum salı tekrar bakacak eger aynııysa carsamba alırım dedi ibsallah ciğerleri iyi durumdadır.. :amin:
canım inşallah tam anlamıyla gelişimini tamamlamıştır ciğerleri gelişmistir..37den sonra korkma diyor ebeler doktorlar genelde.o zaman tam 37 dolacak sanırım.korkma sen..insallah sağ salim doğar :nazar: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ponçik

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ocak , 2014, 16:16:17
Alıntı yapılan: ponçik - 04 Ocak , 2014, 11:31:43
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
maşallah kuzuma çok iyi kilosu.normalden iyi sankim.boyu da öyle...maşallah yağmura.Annesi çok iyi bakmış,
beniem kontrol 3 haftada artık haftaya cuma nasipse...bakalım benimki ne kadar...sanki küçük olacakmış gibi hissediyorm ::)
Oyle dusunme insallah iyidir boyuda kilosu da  :opucuk:

ponçik

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 04 Ocak , 2014, 18:45:32
Hersey yolundadir iyi dusun iyi olsun  :opucuk:

cigdemcrocus1501

KIZLAR KANALA GIRDIGINI ULTRASONDA MI GORULUYOR VE ALINMASIMI GERKIYOR O DURUMDA ?AYRICA SON AY BEN HER HAFTA NST GİRİCEM AMA ULTRASON2 HAFTADA BİR DEDİ DR OYLEMI OLUYOR.35+4 DE 2800 GR DI ŞİMDİ KAÇ OLMUŞTUR ACABA36+2 DEYİZ BUGUN..

CAN TANEM

Canım kanala girdiği ultrasonda gçrünüyor ben yaklaşık 3 haftadır haftada bir gidiyorum hem ultrason hem nst cekiliyor üstelik dün kanala girdiğini görünce 3 günde bşr bakmAk lazım dedi ve saşıda böyle olursa daha fazla beklemeden alırım dedi

ยรlคภ๓คz göภlüm

Ben de nst de sanci çikti ama bebek kanala inmemiş çok şükür persembe kontrolüm var oglum erkenci diye beslenmeme dikkat ediyorum ogludum büyüsün diye   

ponçik

birbuçukyıl

Bebeğim bugün 18 hafta bir günlük, 17cm olmuş 258 gr.Doktor gayet güzel dedi.
Sonunda cinsiyetini yüz de yüz öğrendik.Oğluşumuz olacakmış. :hello2:

ponçik

Alıntı yapılan: birbuçukyıl - 09 Ocak , 2014, 12:00:45
Bebeğim bugün 18 hafta bir günlük, 17cm olmuş 258 gr.Doktor gayet güzel dedi.
Sonunda cinsiyetini yüz de yüz öğrendik.Oğluşumuz olacakmış. :hello2:

maaşallah  :hello2: bir paşamız daha geliyor  :flowers:

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 09 Ocak , 2014, 13:24:42
37 haftalik 3200 gr boyunu bilmiyorum

artık göbüşe sığmıyor senin ki Ayşem , hayırlısıyla gelsin inşallah  :opucuk: