Hamişler Bebişleriniz Kaç Aylık,Anne Karnında Boy Kilo Ölçümleri Nasıl

Başlatan °o.O євяυ O.o°, 19 Haziran , 2010, 19:33:34

« önceki - sonraki »

.:.Zamansız.:.

elif35

maşşalah eylül hanıma  :nazar: benim cimcime de 27 temmuzda 3 kiloydu geçen hafta gittiğimde sormayı unuttum pazartesiye kadar doğmazsa doktor tekrar gel dedi gidicem pazartesi günü bakalım ne dicek doktor inşallah sezeryan falan demez  :y25:

♥ღвüşяαღ♥

gülfer

benim bebişim küçük 33 haftalıkken 2.236 grmdı şimdi yani35 haftalığız 2.500 grm dr sınırda dedi ooofff niye bebişim küçük ya  :crybaby2: devamlı meyve yiyorum kilo alsın diye

Alıntı yapılan: gülfer - 06 Ağustos , 2010, 13:44:47
benim bebişim küçük 33 haftalıkken 2.236 grmdı şimdi yani35 haftalığız 2.500 grm dr sınırda dedi ooofff niye bebişim küçük ya  :crybaby2: devamlı meyve yiyorum kilo alsın diye

gülfercim bebeğin küçük falan değil. aramızda 1 haftadan fazla var.ve aynı haftalarda aynı kılodaydılar bebeklerımız..aklını kurcalama bence..benım bebıs 35 haftalıkken 2600 gramdı. sımdı 36+3 de 2840 gram olmus. yanı aynı gıdıyoruz. dınazormu doğuracak kız :ehi: genetık bırsey bu herkezler kıyaslama lütfen doktorunada selam söle :ehi:

Alıntı yapılan: elif35 - 06 Ağustos , 2010, 12:08:12
maşşalah eylül hanıma  :nazar: benim cimcime de 27 temmuzda 3 kiloydu geçen hafta gittiğimde sormayı unuttum pazartesiye kadar doğmazsa doktor tekrar gel dedi gidicem pazartesi günü bakalım ne dicek doktor inşallah sezeryan falan demez  :y25:

oyyy götünü yerim ben maşallah teyzeme :nazar:
haftaya kalmaz doğurcan sen merak etme :ehi:

elif35

inşallah canım yaa artık doğsun istiyorum kucağımda olsun istiyorum artık bir de yüzüstü yatmayı çok özledim öyle uyucam 2 ay hiç kalkmadan  :ehi: :ehi:

gülfer

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 06 Ağustos , 2010, 13:54:54
Alıntı yapılan: gülfer - 06 Ağustos , 2010, 13:44:47

gülfercim bebeğin küçük falan değil. aramızda 1 haftadan fazla var.ve aynı haftalarda aynı kılodaydılar bebeklerımız..aklını kurcalama bence..benım bebıs 35 haftalıkken 2600 gramdı. sımdı 36+3 de 2840 gram olmus. yanı aynı gıdıyoruz. dınazormu doğuracak kız :ehi: genetık bırsey bu herkezler kıyaslama lütfen doktorunada selam söle :ehi:

yok canım ya kıyaslamıyorumda ne bileym dr sınırda falan deyince korktum tamam söylerim selamını  :k06:

sizin şu kahkahalrınız gülmeleriniz olmasa kafayı yerim heralde onları okuyorumda bende gülüyorum  :k06:

gülfer

Alıntı yapılan: elif35 - 06 Ağustos , 2010, 13:58:29
inşallah canım yaa artık doğsun istiyorum kucağımda olsun istiyorum artık bir de yüzüstü yatmayı çok özledim öyle uyucam 2 ay hiç kalkmadan  :ehi: :ehi:

ay valla bende yüzüstü yatmayı çok özledim sırtımın üstüne bile yatamıyorum

elif35

eşim yatıyor bazen de sinir oluyorum bir tekme atıp yataktan atasım geliyor  :ehi:

gülfer

bende sinir oluyom eşime onu uyandırarak dönüyorum yatakta  :ehi: ben rahat etmiyom oda rahat etmesin

ne kendim uyuyorum nede onu rahat uyutuyorum  :k06: onun çocuğunu taşıyorum spermleri atmakla olmuyo  :ehi: :ehi:

elif35

vallaha ya salla gitsin demi çeken biz sefasını süren onlar çocuk doğdumu şapur şupur öpcekler öptürmücem ona  :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: elif35 - 06 Ağustos , 2010, 14:19:42
eşim yatıyor bazen de sinir oluyorum bir tekme atıp yataktan atasım geliyor  :ehi:
hahahah ayni benim gibi desene  :ehi: :ehi: eskiden hoplar ziplardim simdi kos kos yuru  :ehi:

haydibebeğim

Alıntı yapılan: gülfer - 06 Ağustos , 2010, 14:14:19
Alıntı yapılan: elif35 - 06 Ağustos , 2010, 13:58:29

ay valla bende yüzüstü yatmayı çok özledim sırtımın üstüne bile yatamıyorum

:icon_thumright:  al benden de o kadar..

elif35