Hamişler Bebişleriniz Kaç Aylık,Anne Karnında Boy Kilo Ölçümleri Nasıl

Başlatan °o.O євяυ O.o°, 19 Haziran , 2010, 19:33:34

« önceki - sonraki »

gülfer

iyiyim canım ya şu günlerde bi geçse dahada iyi olucam

geceleri rahat uyuyamıyorum ara ara sancılarım  oluyo

biranönce bebeğime kavuşmak istiyorum sen nasılsın?

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

****SeRaP-27****

Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

.:.Zamansız.:.

haydibebeğim

32 haftalıkken bizim bebiş 2300 gr dı :nazar: bakalım bugün dr günümüz kaç kilo oldu görcez,ama karnım 2 haftada acayip büyüdü :D

haydibebeğim

Alıntı yapılan: {safişim} - 14 Temmuz , 2010, 16:32:33
valla hasret bıraktılar bizi siyah beyez o ultrason fotolarından başka bişi göremiyoruz ki  :BangHead: :BangHead: bide içimizde oldukları halde  :laughing7: ben eşime bazen diyorumki sen hamile olsaydın  :toothy10: :toothy10: :toothy10: eğer bebeği hep merak ederdim  kımıldadımı hareket ettimi ne yaptı diye sen hiç meraklanmıyorsun adam sonra düşünüyo düşünüyo ya ben daha hissedemiyorum ianamıyorum diyo  :ehi: :ehi: :ehi:
ay al beniden de o kadar,çocuğun her hareketinde hala heycanlanıorum bak hareket ediyor diyorum,hıı evet diyor tv ye ya da bilgisayarınageri dönüyor,ne kadar duyarsızlar :icon_scratch: :-\

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 21 Temmuz , 2010, 14:12:58
32 haftalıkken bizim bebiş 2300 gr dı :nazar: bakalım bugün dr günümüz kaç kilo oldu görcez,ama karnım 2 haftada acayip büyüdü :D
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

yildiz168

CeRoXiMo

haydibebeğim

biz de salı çarşamba gittik,bebiş 2910 gr olmuş,camım yavrum benim :nazar: :nazar:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

gülfer

bizde çarşamba günü hastaneye yattık o zaman ölçtüler

32+6   2236gr olmuş bebişim  :nazar:

kızlar maşallah bebişlerinize  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

gülfer

32+6   BPD-83.4mm   AC-300mm   yalnız burda 3tane AC var diğer AC-92.5mm diğeri AC-98.4 FL-63.0mm

EFW-2.236gr  EDD-14/09/2010 kızlar EDD tahmini doğum tarihi