uyumayi ozledimm sersem gibiyim..uykuya hasret kalanlarr hadi buyrun..

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 19 Haziran , 2010, 07:07:09

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: KaRa_CicEGiM - 03 Temmuz , 2010, 18:58:58
bende oğluşumda çok uykusuzluk çektim çok şükür büyüdü düzeldi derken şimdi yeni bebiş geliyor hayırlısı ile alışmıştık rahata ne yapcaksak şimdi bende çok ruh gibi dolaşırdım hatta bazen sallamaktan bacaklarım kopardı başka türlü uyamazdı bi keresinde gece bi uyandı kaç saat uyumadı salla salla bi hal oldum çocuğu alıp fırlatasım geldi uykudan çok sinir oluyor insan rabbim kolaylık versin herkese :) :amin:

hamilemisin ????  oglun kaç yasında

**fatoş**

Alıntı yapılan: ASEL'İM - 03 Temmuz , 2010, 19:00:32
bende oğluşumda çok uykusuzluk çektim çok şükür büyüdü düzeldi derken şimdi yeni bebiş geliyor hayırlısı ile alışmıştık rahata ne yapcaksak şimdi bende çok ruh gibi dolaşırdım hatta bazen sallamaktan bacaklarım kopardı başka türlü uyamazdı bi keresinde gece bi uyandı kaç saat uyumadı salla salla bi hal oldum çocuğu alıp fırlatasım geldi uykudan çok sinir oluyor insan rabbim kolaylık versin herkese :) :amin:

evet cnm 5  yaşında oğlum  :D

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: KaRa_CicEGiM - 03 Temmuz , 2010, 19:02:06
Alıntı yapılan: ASEL'İM - 03 Temmuz , 2010, 19:00:32

hmm iyi bari ben daha kucukdur diye biraz sok olmustum senin adına  :k06:  ayy ben cok korkuyorum 2. cocouga kızımın yası buyusede bılmemkı istermıyım  :'(

evet cnm 5  yaşında oğlum  :D

**fatoş**

oğluşum okula gidiecek bu yıl anasınıfına bendedüşünmüyordum aslında tek çocuk iyidir filan diye ama eşim istedi

benide ikna etti oğlumuzda büyüdü kardeş vakti gelmişti bebeiş sevmeyi özledik bizde hem kardeşsiz çocuklar çok,

hırçın ve yaramaz oluyorlar ve herşeyi birlikte daha çabuk ve güzel öğreniyorlar bence biraz büyüsn sende düşün kızın ne kadarlık bu arada ??

Lă_Tăhzen!

ben hamıleyken en az 4 cocouk dıyodum  :k06:  dogurdum uykusuz gecelerı gordum tek cocouk yeter diyorum ama buyunce bı kardes muhakkah sart tabiki  ben kendımı kardessiz dusunemıyorum neolurdu acaba saolsun annem benden sonra 2 tane daha dogurmus  :suclu:  benım kız 44 gunluk

**fatoş**

Alıntı yapılan: ASEL'İM - 03 Temmuz , 2010, 19:58:14
ben hamıleyken en az 4 cocouk dıyodum  :k06:  dogurdum uykusuz gecelerı gordum tek cocouk yeter diyorum ama buyunce bı kardes muhakkah sart tabiki  ben kendımı kardessiz dusunemıyorum neolurdu acaba saolsun annem benden sonra 2 tane daha dogurmus  :suclu:  benım kız 44 gunluk

daha çok küçük müş meleğin yeni doğduğu için insan sıkıntılarını görünce bidaha doğurmam diyor ama soonra untuyor herşeyi yeniden ço kheyecanlıyım bende ilk kez doğuracak gibi maşallah kızına rabbim korusun  :amin:

Lă_Tăhzen!

Allah razı olsun... evet herkes oyle dıyor unutuyosun yasadıklarını tekrar ıstıyosun hayırlısı bakalım sımdılık kafamı yormak ıstemıyorum  :k06:  zamanı gelınce dusunuruz ınsallah