"Bebek Ne Zaman" Sorusundan Nefret Edenler

Başlatan cemresu, 18 Haziran , 2010, 00:28:54

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 24 Eylül , 2010, 01:16:34
ya sormayim kocisimin aklini bulandirmislar ikinciyi hemen yapin beraber buyutun diye ay her gece hadi yapalim diye bunaltiyo beni ´´olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ´´ diyorum zorla korutuyom ya napcam basim belada  :y25:
korktugum basima geldi  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

oslemturgay

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Haziran , 2011, 16:10:17
:k06: :k06: :k06: :k06:

Fazla surmez banada diyecekler  :cildir: :cildir:

ayıptır sorması 2. cocuk ne zaman  :toothy10: düşünmüyormusunuz yoksa olmuyormu  :-ooo  :toothy10:

Balböceği

Oglum 1 aylikti arkadasim hamile kaldi darisi senin basina demezmi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hadi onu gectim dogurmamistim henuz

ciddi ciddi ikinci ne zamana demezlermi  :ehi: :ehi:

oslemturgay

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Haziran , 2011, 16:19:47
Oglum 1 aylikti arkadasim hamile kaldi darisi senin basina demezmi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hadi onu gectim dogurmamistim henuz

ciddi ciddi ikinci ne zamana demezlermi  :ehi: :ehi:

ben evlendim 1 hafta sonra kayınvalideme sormuşlar  gelin boşmu diye. boş dolu ne demek se :ehi: Allahtan 4. ayımda bebeğim geldi değilse kısır ilan edeceklerdi..  :toothy10:

Balböceği

ederler ederler benide ediyorlardi az klasin  :cildir: :cildir:

nilüfer elif

bu aralar heralde en çok bu sorudan ben nefret ediyorumdur yaaaaaaaaaaa :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

Nezo

Geçen Annemlere Gittim Kadının Biri Geldi Balkonun Önüne Durdu Bağırarak Bebek Yokmu Bebek Dedi Ben Duymazlıktan Geldim Ama Bütün Mahalle Duymuştur Herhalde  :k06: Takmıyorum Ben Ya Nefret te Etmiyorum Tınlaıyorum Bu Tarz Soruları Hiç Gülüp Geçiyorum  ;D

Nezo

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 08 Haziran , 2011, 15:30:14
ya sormayim kocisimin aklini bulandirmislar ikinciyi hemen yapin beraber buyutun diye ay her gece hadi yapalim diye bunaltiyo beni ´´olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ´´ diyorum zorla korutuyom ya napcam basim belada  :y25:
Ahahahaha  :ehi:

Aytii

Kasim ayinda hamile oldugumu ögrendim

o hafta içinde birisi bana " eee nezaman artik bu bebek?"

9 ay sonra kismetse  8) dedim

sonuç: Mor oldu   :wave:

Aytii

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 08 Haziran , 2011, 15:30:14

resmen olacaklari yazmissin  :icon_thumright: :ehi: :toothy10:

derbeder

bir kac ay evli olunca haliyle cocuk dusunulmuyor ilk aylarda...sorduklari zaman viz gelip tiris geciyor. cunku oylesine bir sorudur bu. ama eger bir kac yillik evliyseniz, ustune ustluk birde deli gibi cocuk istiyorsaniz ve henuz cocugunuz yoksa..o zaman bu gibi sorular bazi anlarda delip geciyor. dunyanin en gamsiz insani olsaniz bile...
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: derbeder - 17 Haziran , 2011, 15:20:49
bir kac ay evli olunca haliyle cocuk dusunulmuyor ilk aylarda...sorduklari zaman viz gelip tiris geciyor. cunku oylesine bir sorudur bu. ama eger bir kac yillik evliyseniz, ustune ustluk birde deli gibi cocuk istiyorsaniz ve henuz cocugunuz yoksa..o zaman bu gibi sorular bazi anlarda delip geciyor. dunyanin en gamsiz insani olsaniz bile...
:icon_thumright: :icon_thumright:
ilk 2 sene kulak tıkadık şimdi 4.seneye girdik artık millet vahlanıyor yazık olmuyor diye :'(

derbeder

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 17 Haziran , 2011, 15:22:34
ilk 2 sene kulak tıkadık şimdi 4.seneye girdik artık millet vahlanıyor yazık olmuyor diye :'(
Rabbim buyuk, emrine sukur diyecegiz bekleyecegiz mecburen. elbet bir gun bizimde olacak buna inaniyorum canim. icini ferah tut  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: derbeder - 17 Haziran , 2011, 15:25:14
Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 17 Haziran , 2011, 15:22:34
Rabbim buyuk, emrine sukur diyecegiz bekleyecegiz mecburen. elbet bir gun bizimde olacak buna inaniyorum canim. icini ferah tut  :opucuk:
sonsuz şükürler..anlayışsız insanlarla uğraşmak zor canım.kaderimizi yaşıyoruz olursa olur olmazsa olmaz yapcak bişey yok :opucuk: