bebeğiniz için alışverişe kaçıncı ayda başladınız?

Başlatan klmasm, 16 Haziran , 2010, 18:17:12

« önceki - sonraki »

vadi= muge & melis

izmir den forbeste dantel bebe den hatta dün dudaktan kalbe dizisi vardı cine 5 te ordaki bebeğin de battanıyesı aynıydı ama kızlar bı dokunsanız o kadar yumusak ki

elif35

Alıntı yapılan: VADİ - 19 Haziran , 2010, 11:50:11
OOOO CAMLARI DA SILSIN BALKONU DA YIKASIN  :k06: BENIM EŞİM DE EV ARAMAYA CIKTI BEN EVDE BILGISAYAR BASINDa  :k06:

badana yapçak kız o arada elimden geldikçe iş kakalarım ona ben ayy kasığım ağrıyo ayy belim ağrıyo diye  :k06: :k06: Allah'tan annem de gelicekte ben bişeye el sürmüycem koca evi temizlemekten yırttım geçen sene tek başıma yapmıştım koca temizliği annem yoktu izmirde bi yere gitmişti annaammm dedim yaa aradım annemi anne ağlıyon mu diye  :ehi: :ehi: neden ki dedi o da dedim anam ağladı temizlik yapçam diye  :ehi:

elif35

vadi= muge & melis

oooo  hiç hatırlamıyorum şubat ta almıstım ama taksıt falan yapıyorlar hesap açıyorlar

elif35

eşim taksitten nefret eder kredi kartı bile kullanmıyoruz biz genelde peşin alıyoruz bakalım inince şirinyere bakarım bende

CeRoXiMo

Geçen hafta aldım aynı battaniyeden, internette
30-45 arası değişiyordu fiyatları, 35TL'ye aldım
mağazadan. Dışı ayrı içi ayrı güzel, yumuşacık,
harika birşey :)

elif35

şimdi bende de şöyle bişey var benim bebeklik battaniyelerim duruyor 2 tane eşimin bebeklik battaniyleri de duruyor annemde bir tane ördü yeni modelelrden geçen de halamda oturuyoruz işte dedim bir tane de peluş alırım dedim ordaki yenge dediki alcam alcam deme belki hediye getiren olur dedim acaba o alcakta ondan mı öyle dedi şimdi alırım kalkar bir de o alır sonra bir de çok gıcık bir kadın biliyon mu bir laf eder sonra bana lohusa lohusa strese girerim sonra  :violent1:

CeRoXiMo

Bekle o zaman, doğsun bir kuzucuk, baktın beğendiğin şey gelmedi,
çıkar alırsın sonra. Strese girmeden ferah ferah. Ben de pek battaiye
almadım, tahminimce çok hediye gelecek.

❤ հმzεlἶო ❤

kac tane battaniye gerek bebise ???
burda polar veya penye var yunlu battaniye sartmi?
yazin dogcak hangisi iyi olur aceba ???
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

elif35

yazın doğacağı için pek alma istersen kışa daha güzel modelelr çıkar yeni yeni alırsın sende bir tane peluş bebek arabasına falan bindirdiğin zaman iyi oluyor,örgü misafirliğe gittiğinde hoş duruyor istersen bebek arabasındada örgüyü kullanabilirsin polarda kullanışlı oluyor diyorlar ama ben almıycam polar yün var peluş alıcam benim ve eşimin bebeklik battaniyesi var 4-5 tane olucak hediyede gelirse almam gelmezse bir de yeni model peluşlardan alırım yeter  :icon_thumright:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

kızlar battaniye dısarda gezmeye gıderken kullanılıyor ztn daha fazla mevsım itibariyle evde kısa kollu body altı cıplak dolanıyor rüzgar  :ehi: giyinmek hosuna gıtmıyor..ben mothercare dan almıstım biri polar vari olan bir de yeni sezon ıcın cıkmıstı pikemsi cok tatlı resmini gönderirim..normal kıslık battanıyemız var nenesinin ördüğü 2 tane var onlarda kış için ya da arabayla gezerken uzerıne ortmelık sarmalık, penyeler daha elverişli şu zamanlarda tabı hep dısarısı ıcın..gecen gun ısyerınden kız arkadaslarım geldi benım ayakkabı merakım oldugunu bılıyorlar oglana nike dan spor ayakkabı almıslar o kdr tatlı ki tabi anca 2 yasında fılan gıyer herhalde  :ehi: tshırtler almıslar yanı daha cok gelen hedıyeler gezmeye gıderken gıyılcek tarzda sımdılık daha gelcek var  :ehi:

н∂vv∂ ツ

kızlar 0-3 ay ayakkabılardan kaç tane almak gerekiyor

Uploaded with ImageShack.us

°o.O євяυ O.o°

ayy ben bugün bi kısa kollu kısa bacaklı bi tulum gördüm pembiş pembiş bandı bile vardı harikaydı almak istiorum ama annem erken dio bugn anneme danışcam alcam çok şkerdi :D

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

н∂vv∂ ツ

Uploaded with ImageShack.us

°o.O євяυ O.o°

ayy ben bugün bi kısa kollu kısa bacaklı bi tulum gördüm pembiş pembiş bandı bile vardı harikaydı almak istiorum ama annem erken dio bugn anneme danışcam alcam çok şkerdi   :D

:love9:  :love9:   :love9:  :love9: