bebeğiniz için alışverişe kaçıncı ayda başladınız?

Başlatan klmasm, 16 Haziran , 2010, 18:17:12

« önceki - sonraki »

ESİNCİK

bi de kızlar göbek filesi alıo musunz bebk için. Hani göbeği düşene kadar...Yoksa gazlı bez de onun yerie geçio mu?

ZyNp

elif35

ben 31. haftada gitiğimde 1655 falandı kilosu boyunu ölçemiyorlar artık boyunu bilmiyorum

çantamı ben temmuz başında hazırlarım heralde tamamen alışverişi bitsin yıkıyayım hepsini ütülüyeyim haızrlarım daha çanta bile almadım ben daha kafama göre bişey bulamadım o beşli setlerin içindeki çantaları sevmiyorum ben hem 5li set almıycam ben sadece ana kucağı tamam

benim yeğenime gazlı bez sardılar bir de bir ilaç adını bilmiyorum doıktoruma sorucam enfeksiyon kapmasın diye ondan çok az döküyorlardı tamam gazlı bezi de iyice sarıp bezini bağlıyorlrdı bir haftada düştü göbeği

vadi= muge & melis

YOOO HICBISEY YAPMADIK BIZ DR HAVA ALSIN DEDI GAZLI BEZI PANSUMAN YAPARKEN KULLANDIK

ELİF DEDİĞİN ŞEY BATİCON ZATEN DR VERIYOR

ESİNCİK

saol zeynpcm, adı güzelmiş müstakbel prensesin. :opucuk:
elifcm chicconun şu bebek bakım çantası var ya içi dolu o güzel gibi duruo ama küçük biraz. Ben valiz götürcm zaten hastaneye..Neyse daha çok var bnm :k06: :k06:

ZyNp

elif35

Alıntı yapılan: VADİ - 18 Haziran , 2010, 14:51:25
YOOO HICBISEY YAPMADIK BIZ DR HAVA ALSIN DEDI GAZLI BEZI PANSUMAN YAPARKEN KULLANDIK

ELİF DEDİĞİN ŞEY BATİCON ZATEN DR VERIYOR

tamam baticon adını hatırlıyamadım bir an öyle yaptılar bizimkiler

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 18 Haziran , 2010, 14:53:09
saol zeynpcm, adı güzelmiş müstakbel prensesin. :opucuk:
elifcm chicconun şu bebek bakım çantası var ya içi dolu o güzel gibi duruo ama küçük biraz. Ben valiz götürcm zaten hastaneye..Neyse daha çok var bnm :k06: :k06:

canım ben dalinin banyo setini aldım chicconun setini de alırsam nerde kullanıcam o kadar şeyi minnacık bedeni var zaten ben bir damla dalinle kırklarım onu  :ehi: :ehi: bakalım bulurum inşallah kafama göre güzel bişey

ESİNCİK

hııı o zaman tamam, ben nivea ve chicconun çantalıları arasında kalmış durumdayım :dontknow:
daha erken ağustosta alıcam.

elif35

yarın gidecektik eşimle alışverişe yarında öss sınavı varya eşimde okulda görevli yani bizim alışveriş yattı izmirdeyim var şirinyer forbest caddesi falan var burda minik bir kemeraltı gibi bir yer uygun orda herşey 5-10 milyona harika takımlar çantalar eşyalar var oradan bakıcam eeee gitmişken de şirinyer pazarına girmemek olmaz di mi ama eşimi biraz masrafa sokayım şurda kaldı 1.5 ay naz yapmama doğurunca nazım belki geçmez  :ehi: :ehi:

vadi= muge & melis

anaaaaaaa BENIM KIZIMIN KIYAFETLERINI BEN DANTEL BEBE DEN ALDIM  :toothy10:  FORBES TEN

elif35

oralara falan bakıcam mügecim curcunada da güzel şeyler var natonun orda da pamidor var çıkmışken hepsini alalım bitsin buraları yanıyor artık hayatta çıkılmaz dışarı  :sad1:

vadi= muge & melis

PAMIDOR DA IYIDIR BAK BEN BU BATTANIYEYI DANTEL DEN ALDIM BURDA HERKES SORUYOR NERDEN ALDIN DIYE YUMUŞACIK

elif35

güzelmiş kız gerçekten bakalım listem çantamda hazır bütün eksikleri yazdım inşallah gönlüme göre güzel güzel bulurum da bir an evvel biter çantasını hazırlıyayım da ne olur ne olmaz eşim evi temizlerken bende bebeğin ve benim eşyalarımı çantamızı hallederim

vadi= muge & melis

OOOO CAMLARI DA SILSIN BALKONU DA YIKASIN  :k06: BENIM EŞİM DE EV ARAMAYA CIKTI BEN EVDE BILGISAYAR BASINDa  :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: VADİ - 19 Haziran , 2010, 11:44:31
PAMIDOR DA IYIDIR BAK BEN BU BATTANIYEYI DANTEL DEN ALDIM BURDA HERKES SORUYOR NERDEN ALDIN DIYE YUMUŞACIK

mugecim hakikaten nerden aldin ay cok guzel ne guzel seker gibi gule gule kullan  :flowers: