21 Mayıs , 2024, 12:14:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

parkyatak mı sepet mi?

Başlatan klmasm, 16 Haziran , 2010, 16:30:05

« önceki - sonraki »

klmasm

6 aylık hamileyim.1 ay sonra bebeğimin odasını hazırlayacağım.çilekten cicibebeyi alıyorum odası için.ama yatak odamızda da yatağı olsun istiyorum.sepet düşünüyordum çabuk büyüdüğü için kullanışsız diyorlar.park yatakmı almalıyım.yardım ederseniz sevinirim.

Demet_dk

PARK YATAK DAHA KULLANIŞLI
TATİLE VS Bİ YERE GİTTİĞİNİZDE YANINDA GÖTÜREBİLİRSİN
HEMDE İÇİ DAHA DERİN DAHA GÜZEL

klmasm

teşkr ederim.epey bi araştırdım bugün netten ve park tatak almaya karar verdim.

serra_emine

ıyı yaparsın arkadaşım.
çok memnun kalırsın inşallah.bız kullanıcı olarak çok memnuınuz bır kaç arkadaş. :icon_thumright:
hayırlı saglıklı dogumlar bu arada :amin: :amin:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

klmasm

teşekkür ederim..ben bu siteye niye daha önce girmemişimki.çok faydalı :muzz: :flowers:

serra_emine

evet faydalı..boşa zaman geçmıyor en azından bılgı edınmiş oluyorsun arkadaş edınıyorsun guzel faydalı ıyı yanı :icon_thumright:sanada ıyı hoş sohbetler paylaşımlar inşallah :icon_thumright:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

мiŁenα.

canım hşgeldin..

kesinlikle oyunparkı beşik al ..çok kullanışlı :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

klmasm

hoşbulduk.baby max ın park yatağını alıcam.Allah kızıma yatmak nasip etsin.

.:.Zamansız.:.

bende aldım çilekten cicibebe yatağını :D
ayrıca park yatak alıcam kızıma annemde kalıcak ben işe dönünce taşıması kolay olucak :D

Demet_dk

PARK YATAK DOĞRU SEÇİM
BEĞENMEYENLER BİLE SONRADAN ÇOK MEMNUN KALIYO
HUZURLA UYUSUNLAR İÇİNDE İNŞALLAH  :amin:

elif35

ben mesela park yatak istemiyordum beşik alıcam hep diyordum hastanede beklerken annemle öylesine bir bakalım dedik elimde fişle çıktım mağazadan park yatağı aldım geldim  :k06: inşallah bende memnun kalırım cibinliği yoktu benimkinin kendim yaptım işledim bakalım inşallah bende herkes gibi memnun kalırım

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: elif35 - 17 Haziran , 2010, 11:44:19
ben mesela park yatak istemiyordum beşik alıcam hep diyordum hastanede beklerken annemle öylesine bir bakalım dedik elimde fişle çıktım mağazadan park yatağı aldım geldim  :k06: inşallah bende memnun kalırım cibinliği yoktu benimkinin kendim yaptım işledim bakalım inşallah bende herkes gibi memnun kalırım

hamarat insanın hali başka oluyor canım :k06:

elif35

ben hamile kaldığım zamanda derdim hep çevremdekiler hep hazır aldılar çoğu şeyi ve çoğu da gereksizdi bende derdim ki nasip olurda hamile klaırsam bebeğimin çoğu şeylerini kendi elimle yapıcam diye çoğunu da yaptım artık yapabileceğim bişey kalmadı günlüğünde de havamı atıyorum ama kendim yaptım diye  :ehi: :ehi:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

valla herseyı kız bebekler ıcın yapıyorlar zaten oglanlara süslü bişiler yok hem erkek adam giyer mi dimi ama  :ehi:  :ehi: bende oyun parkı alanlardanım uzun vadede kullanabılıyor..sımdılık daha ufak oldugu ıcın gun ıcınde yatırıyorum ara ara ohhh kebappp sere serpeee bacaklarda fora daha uzun ve rahat uyuyor :) port bebe üniteli bebek arabasında uyumayıda sevıyor henuz ufak oldukları ıcın yatar vazıyet hosuna gıdıyor ogluşun :) uyandırmak ıstemedıgımde cıkarıyorum arabanın üzerinden port bebeyı koyuyorum yataga o sekılde beraber uyuyoruz :) tabi araba 2 oda 1 salon vazıyetınde dısarıya cıkarken azcık zorluyor ama buyuyelım hele bir baston puset aldım maclaren in indirimi varmış ama duramıyor henuz 6 aydan snr cesaret edebılırım sanırım :) haydii öpüldünüz kuzucuklarrrrr... :opucuk: