29 Nisan , 2024, 01:02:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Merhaba

Başlatan Nevaa, 16 Haziran , 2010, 12:13:39

« önceki - sonraki »

Nevaa

Merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

Lă_Tăhzen!

ツgöçmen_54 ツ

mrb canım hoşgeldin aramıza..ben 20 yaşında 3 senelik evliyim bebeğim yok..sen kendinden bahsedermisin tanıyalım seni?

BoNCuK GöZLüM

Hoşgeldin aramıza canım  :flowers: ben rana 22 yaşındayım 13 aylık evliyim bebiş yok henüz çalışmalara devam ediyorz :)

Balböceği

Hg daim olman dilegiyle  :flowers:

EMEL 26

hoşgeldin  :flowers: :flowers:
güzel paylaşımlar :k06:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

tugbasri

hoşgeldiiiin ben tuğba 24 yaşındaym 9 aylık yaklaşık evliym e haliyle daha bebiş yok

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

cemre58

hoşgeldn canımm  :flowers:

aşkitom

NEFES ALDIĞIM SÜRECE SİZİNLEYİM CANIM KIZLARIM

Shadowqueen

Hoşgeldin Nevracım daimi olman dileğiyle

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

hoşgeldın aramıza nevracım  :flowers: :flowers: :flowers:

Lă_Tăhzen!

farkettım de masallah ya sıte hep genc bayanlarla dolu 25 yasın altı  :D   :occasion5:

cemre58

ben bugün 25 oldum artık 25 yaş altı değilimmm :(   :k06: :k06: :k06: :k06:

Nevaa

Nevaa ben 27 yaşındayım 3 aylık evliyim veeee 3 aylık hamileyim  ::) ::) ::)
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..