Yaşasın Hamileyimmm

Başlatan hasretALİ, 16 Haziran , 2010, 07:44:53

« önceki - sonraki »

hasretALİ

16 Haziran , 2010, 07:44:53 Son düzenlenme: 17 Haziran , 2010, 10:17:39 g10ca
günaydın kızlar :wave:
hamilyimmmmmmmmmm dün öğrendim2 3 hafta arası bi bebişim var rabbim tüm isteyenlere versin taddırsın bu duyguyu :amin: :amin:

cunfer_u

canımmm çok sevindim... sabah sabah çok güzel bir haberle başladım güne... allahım tamamına erdirsin... dikkat et kendine ve bebişine..  :nazar: :nazar:

hasretALİ

tşk ederim canım benim amin allaha emantiz ikimizde:)

insu

Alıntı yapılan: hasretALİ - 16 Haziran , 2010, 07:44:53
günaydın kızlar :wave:
hamilyimmmmmmmmmm dün öğrendim2 3 hafta arası bi bebişim var rabbim tüm isteyenlere versin taddırsın bu duyguyu :amin: :amin:
Canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm çok sevindim dualarım kabul oldu  :hieyt: :hieyt: Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına da almayı nasib etsin :amin: Gün e böyle güzel bi haberle başlamak çok güzel :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
Herşeyin hayırlısı...

Shadowqueen

Hasretalicim çok sevindim senin adına, umarım tüm hamileliğin sağlıkla geçer ve tez zamanda bebişini kucağına alırsın. Allahım olmayan herkese nasip etsin. :amin:

hasretALİ

allah hepinizden razı olsun kızlar şimdide sizler için ben dua ediyorum

sekerbebe

hasret alicim cok sevındım senın adına.benımde 3 gün oldu gecikeli napsam dıyom :occasion14: :occasion14:

esra26

canım cok sevindim cok tebrik edrim allah hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin inşallah  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: sorunsuz bir hamilelik geçirirsin umarım cok sevindim canım  :opucuk:

Lă_Tăhzen!

hayırlı olsun saglıkla hayırlarla kucagına almayı nasıp etsın ınsallah

hasretALİ

amin kızlar ya inşallah ama sanki bu sefer bebeişim gelecek gibi:) doğucak gibi hissediyorum
şeker bebecim bol bol dua edin mübarek günlerde bende ediyorum yarın oruç tutmaya niyetim var kızlar ya

**YeŞiLzEytİN**

tebrik ederim cnm sağlıcakla al bebişini kucağanı allahım tüm isteyenlere nasip etsim inşallah... :amin: :amin: :amin:
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

hasretALİ

tşk ederim allh razı olsun yeşilzeytin cim

н∂vv∂ ツ

hayırlı olsun
Allah tamamına erdirsin inş

Uploaded with ImageShack.us

azrayağmur

hayırlı olsun canım. sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin Allah.... :nazar:
sükut eyledim ''kahrı var'' dediler, biraz söyledim ''zehri var'' dediler, sustum ''kahrından susuyor'' dediler; biraz konuştum ''zehrini kusuyor'' dediler

Nevaa

"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..