Dünyadaki Cennetin Melekleri Eylül-Ekim-Kasim 2008

Başlatan bebişim, 29 Mart , 2008, 15:01:24

« önceki - sonraki »

tubis

oy oy oyyyyyyyyyyyyyyy

puhhhhhhhhhh  41 kere maşşallahhhh

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

nasılda güsel uyuyo yaaa.

melek melek.

beyaz enli saçlar siyah.  sana benziyo emoş

ahh ahhh  benim meleğim ne yapıyo acaba içerde  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

mavili

emoş çok tatlı bu maşallah ya nazarım degmesin kızıma
:nazar: :nazar: :nazar:

ben ilk aşıdan bu kadar çektiysem ikinci ayda olanı düşünemiyorum bile

tubişim devlet her aşıyı karşılamıyor bazı aşıları kendin istege baglı yaptırıyorsun pnömokok rota virüsü menenjit gibi

yani grip aşısı gibi isteyen parasıyla yaptırıyor

bende yaptırcam ama ateş beni çok korkutuyor zaten eloş huysuz bir kızzzzzzz :cildir:

tubis

anladım canım sağol.

selmaaaaaaa  eloşunda resmini isterissssssssssss

kızımızın kırkıda çıktı nede olsa.

büyümüştür , sende koy bir resimde sevelim  :opucuk:

tubis

emosum

mavili

emoş ne tatlı çıkmışsınız hayran kaldım ikinize de yaaa :nazar: :nazar: :nazar:

bunlar size emoş varya eloş da tam bu pozisyonda durmak istiyor hep yatırıp tutunca aglıyor kollarım koptu yaaaaaaaa

emosum

SAOL CANIM FACEBOOKTA SİZİNDE RESİMLERİNİ Zİ GÖRDÜM SİZDE COK TATLISINIZ :nazar: :nazar: :nazar:

DENİZDE HEP BÖYLEDURUYO VE UYURKEN BÖYLE YATIYI İR SAAT KUCAGIMDA ÖYLE YERİNE BIRAKIYOM
AYNI DURUMDAYIZ BENŞMDE BAZEN KOPUYO KOLLARIM :k06:

tubis

gerçekten çok tatlısınız emoş.

allah nazarlardan saklasın :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

emosum

Organik_Seker

kızlar hepınıze mrb emos bebısın cok buyumus  :nazar:
Handan demek bısı yemıo sadece sut emıo olemı ama acıkıp sureklı aglar  :honk:

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

mavili

günaydınlar nasılsınız biz bugün kızımla doktora gidiyoruz rutin kontrollerden kalça ve batın ultrasonu yapılacak randevumuz saat  4 de daha çok var

kızım dün gece şaşırttı beni ve 4 saat deliksiz uyudum ilk defa ölü gibi yatmışım Allahım .çok şükür sana inşallah dün geceki gibi rahat gecelerimiz olur bundan sonra çok tatlı kızım ya uyudu ya bende dinlendim şimdi daha çok vakit ayırabilirim yavruma

tubis

oh oh

kırkının çıkması işe yarayacak inş. selmacım.

ne güsel. inş. hep böle devm eder :amin: :amin:

oozge

maviş ck svndmmm şükür hadi sefteyı yapmıssınız ınş.devamı gelır cnmcm :amin:

emel efe

cok guzel mavıscım sevındım senın adına yazını okurken valla kendı gunlerım geldı aklıma 2 saatte bır kalkardı benım sıpamda allah kolaylık versın buyudukce 3 saatte bır falan oluyo gazı falanda olursa cok zor ama kızlarda gaz olmazmıs pek ben dıyenlerın yalancısıyım  :k06: :k06: :k06:

mavili

olmazmış emelcim 39 gecedir saat başı uyandı ve aglayıp durdu gazdan dün gece bir ilkti çok mutlu oldum dinlenik olmayı özlemişim ya

ösgecim inşallah böyle sürer canım biz az sonra doktora gidecegiz kızımla

sonrada alışveriş merkezine gidip markete ugrayacagız bayram geliyor çikolata şeker felan alalım kendimize

akşama fırım makarna yapacagım sütümüzde kalmamış süt alalım hamileyken süt eksik olmazdı evden ama şimdi içemedigim için gaz korkusundan evde her zaman bulunmuyor süt içmeyi özledim ya ne güzel tadı vardı onun ısıtıp şöyle sıcak sıcak