Dünyadaki Cennetin Melekleri Eylül-Ekim-Kasim 2008

Başlatan bebişim, 29 Mart , 2008, 15:01:24

« önceki - sonraki »

emosum

handancım sizde  inşallah en kısa zamanda atlatırsınız ek gıda sorununu :amin:

maşşallah demek cibinliği indirdi güçlüymüş bak annesi :k06: :nazar:

l

mavili

çok şaşırıyorum öyküye 7 aylık yürüyor konuşuyor maşallah canım ya zayıf ama bak becerikli melegim

emoşum sagol canım kırkımız çıktı sonunda bakalım ne degişecek uyuyacakmı pek sanmıyorum ama şuanki haline bakınca

emoşum aşını yaptırınca bana bilgi ver olurmu canım bizim de önümüz ay dolacak iki ayımız  ayın 17 sinde hazırlıklı olayım diye aşılardan nefret ediyorum ateşinden gazından canım çıkıyor

emosum

tamama canım haber veririm sana inşallah 29nda doktorumuz hastanede olur yoksa ayın 8nde gidicez

canım ilk aşısında bende cok korkmustum ama korktugum gibi olmadı ası yapılırken aglamadı bile evdede sorun olmadı ama şimdiki aşısından korkmaya basladım siz böyle yazınca bide arefe günü olcak ya o yuzden cocuk bayramda huzursuz olmasın ya zaten ev kalabalık olvcak inşallah ateş felan olmaz ikinde olmadı bizde

duru boncuk

emoşm inşallah bişey olmz canım denize ama benden sana tavsiye bayramdan sonra yaptır aşısını canım sen sanırım pnomokök yaptıracaksın dimi canım o aşıda hiç bi sorun çıkmadı bizde canım zaten yan etkisi olmayan bi aşıymış ama yinede tereddütün varsa bayramdan sonra yaptır  :icon_thumright:
çok öptüm seni ve denizi canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

emosum

evet canım pnomokök asısıda olcak bilmiyorum bizim drmuz özelde ama dr ayın 8nde gel deid bakalım ya 29nda tatil olamz belki özel hastane sonucta drla bir görüüşemedim ya ulasamadım bugun aradımda
ama belki 8nde yaptırırm

handan

maşallah öykü'me...  :nazar:

emoşcum dr un nerde? adı ne?

duru boncuk

emoşcum naber canım deniz nasıl ulaştınmı dr unuza  :icon_scratch:
canım bide bişey kafama takılı ya bu pnomokök için çok erken değilmi biz 6.ayında yaptırmıştıkta çünkü en erken 4 aylıkken yapılıyo diye biliyorum ama deniz daha 2 aylık dimi canım  :dontknow:

emosum

Alıntı yapılan: handan - 24 Eylül , 2008, 12:24:41
maşallah öykü'me...  :nazar:

emoşcum dr un nerde? adı ne?

canım kartalda dogum yaptıgım hastanede umut hastanesinde nurettin yücel.deniz ilk dogdugu zaman muayane eden dr oldugu için hep ona gidiyorum memnunum yani

emosum

Alıntı yapılan: duru boncuk - 24 Eylül , 2008, 14:28:28
emoşcum naber canım deniz nasıl ulaştınmı dr unuza  :icon_scratch:
canım bide bişey kafama takılı ya bu pnomokök için çok erken değilmi biz 6.ayında yaptırmıştıkta çünkü en erken 4 aylıkken yapılıyo diye biliyorum ama deniz daha 2 aylık dimi canım  :dontknow:
saol canım siz nasılsınız biz iyiyiz sıpa kucagımda uyumaya alıştı bırakınca hemen uyanıyo ya
bizim yataga koydum biraz yanında yattım uyudu  ;)
canım pnomokök aşısını dr dediği zaman yapıcaz şimdi ikinci ay asısını yaptırcz karma aşısını yani
diğer özel asıları doktorun dediği zaman yani onu daha konusmadık
doktorla konustum arefe günü olup olmayacagı henüz kesin deilmiş cumartesi ara dediler ona göre gelirsinz

tubis

emoşum bu rutin aşıların yanında özel aşıları da mı oluyo.

nasıl oluyo anlamadım.  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

emosum

evet tubişim devletin karsılamadıgı bazı aşılar var onlarayrı canım :opucuk:

tubis

hmmm. yapılması zorunlu mu peki bu özel aşıların

emosum

deniz uyandı hemen yaa

geliyom
banyo yaptırıp :opucuk:
sizede b,r resim ekliyim
gelip :opucuk:

tubis

oy yerim ben onu , mis kokusunu.

bebeklere dayanamıyorum ya içim gidiyo. ah deniz ahh burda olucaktın ki sen  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
hadi canım bekliiyoruz cimcimenin resmini

emosum