27 Nisan , 2024, 22:17:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEBEĞİMİ KAYBETTİM..

Başlatan *ezgi*, 12 Haziran , 2010, 22:47:30

« önceki - sonraki »

*ezgi*

bebeğimi kaybettim geçen salı dr. kontrolümüzde yaşamadığını söyledi dr. o günden beri bende yaşamıyorum sezeryan ile yavrumu benden aldılar  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:  :y25: :y25:  :y25:
MELEĞİM CENNETTE BEN İSE ONA KAVUŞMAYI BEKLİYORUM.... :(

Emir@Havin

canim benim basiniz sagolsun ne diyecegimi bilemiyorum.
allah sabir versin, minik melegin su an cennette seni bekliyor annesi...

Allah birdaha boyle acilar gostermesin
EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...

--elif--

canımmm RABBİM sabır versin inş. meleğin seni cennete bekliyor olacak emin ol
ALLAH ın izniyle hayırlı ve sağlıklı bir şekilde yeniden hamile kalırsın inş.
ALLAH teala bir ayeti kerimesinde; 'Andolsun canlarınızla,mallarınızla,evlatlarınızla ve eşlerinizle sınanacaksınız.' diyor
herşey bizim için imtihan sebebidir.RABBİM isyan etmeden sabretmeyi nasip etsin  :amin:

н∂vv∂ ツ

canım çok üzüldümm
Allah sabır versin   :amin:

Uploaded with ImageShack.us

can yine cannnn

başın sağolsun çok üzüldüm inan allah bir daha göstermesin :crybaby2: :crybaby2:
can dediklerim....

tweety0555

cok uzuldum ama soyle dusun cennette sana onculuk edecek melegın var...rabbım sana saglık sıhhat versın

#tugba#

başın sağolsun cnm .geçmiş olsun.
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

Balböceği

Alıntı yapılan: *ezgi* - 21 Haziran , 2010, 10:52:59
bebeğimi kaybettim geçen salı dr. kontrolümüzde yaşamadığını söyledi dr. o günden beri bende yaşamıyorum sezeryan ile yavrumu benden aldılar  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:  :y25: :y25:  :y25:
Basin saolsun cnm cok uzuldum insallah sefaatcin olcak  :amin:

nesemsin

Canım başın saolsun.Üzülme Rabbim herşeyin iyisini bilir bunda da vardır bi hikmet. Allah sabır versin .

elif35

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: başın saolsun canım benim şimdi okudum şok oldum yaa hatta hepimiz yazmıştık hemen hemen bişey olmaz diye şaşırdım birden Rabbim aynı acıyı yaşatmasın birdaha  :amin:

cunfer_u

canım :( başın sağolsunnn... gerçekten çok üzüldüm...  allahımdan hayırlısını istemekden başka bişi gelmeiyor aklıma..  metanetini korumalısın canım.. :( :y25: allahım tekrar yaşatmasın böyle bir acıyı :(

Angel

basin saolsun cok uzuldum cok    :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:   rabbim sana ve esine sabirlar versin   :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

ARKADAŞIM KONUYU YENİ GÖRDÜM.ALLAH SABIR VERSİN.BAŞINIZ SAĞ OLSUN.
BAŞKADA NE DİYECEĞİMİ BİLEMİYORUM İNANKİ ÇOK ÜZÜLDÜM. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
RABBİM HERŞEYİN HAYIRLISINI VERSİN :amin: :amin: :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

.:.Zamansız.:.

çok üzüldüm :( rabbim sabır versin..

zehraab

canım çok geçmiş olsun ne denilebilirki bu durumda hiçbir söz teselli etmez insanı seni çok çok iyi anlıyorum ve duygularını derinden paylaşıyorum çünkü bende bebeğimi doğumda kaybetmiştim 1,5 yıldan fazla oldu ve benim ilk bebeğimdi hala acısı yüreğimde.Allah sana sabır versin, dayanma gücü versin hayırlısı böyleymiş demekki.İnşallah bir dahaki hamileliğinde hiçbir sorun yaşamazsın ve kucağına alırsın bebeğini :amin:
hüzün olgunlaştırır............. kaybetmek sabrı öğretir...................