Humana still tea kullanan varmı

Başlatan Lă_Tăhzen!, 11 Haziran , 2010, 15:52:46

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

bizde rüzgarla beraber milupa rezene çayı içiyoruz  ;) günde 100cc yi bölüyoruz gaz sorunumuzda yok çok şükür  :amin:

can yine cannnn

bende yarın alacağım bakalım bir faydasını görecekmiyim
can dediklerim....

Lă_Tăhzen!

muhakkah gorursun ben önce still tea kullandım sonra rezene aldım  ama still tea daha ıyı hem lezzet olarak hemde faydası rezeneyi hiç içemiorum öyle kaldı

elif35

Benim daha  sütüm inmedi emziremiyorum bir türlü 2 gündür içiyorum humanayı inşallah bugün ya da yarın gelir trille de pompalıyorum ama bugün sarı su gelmeye başladı gelsin ya mama istemiyorum ben :(

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

tatlım o sarı su senin sutun sen iç o caydan faydasını görüceksin benim 1 kutu bitti 2ciye baslıyacagım
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

ırmak184

Alıntı yapılan: elif35 - 19 Ağustos , 2010, 14:35:22
Benim daha  sütüm inmedi emziremiyorum bir türlü 2 gündür içiyorum humanayı inşallah bugün ya da yarın gelir trille de pompalıyorum ama bugün sarı su gelmeye başladı gelsin ya mama istemiyorum ben :(
sıksık emzirirsen gelir canım merak etme,humana bende kullandım faydasını gördüm,bol sütlü günler  dilerim :D

vadi= muge & melis

ben rezene cayını kendım yapıyorum bebısıme size de anlatayım aktarlarda var

1 cay kasıgı rezene 3-4 kuru papatya -papatya cocukta rahatlama etkısı yapıormus

ustune sıcak su koyuyorum bardaga cay tabagı kapatıyorum 4-5 dk demlenıyor sonra da afiyetle ıcıyor ben hamısken cok ıcmıstım  yuzden mı bılmıyorum da sımdı de bebısım cok sevıyor