31 haftada mide bulantısı yasayan oldu mu ??

Başlatan ♥ღ♥ JADE ♥ღ♥, 11 Haziran , 2010, 00:51:46

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

kızlarrrr
31+4 oldum ve 4 gundur yemeklerden sonra asırı mide bulantısı oluyo hayra alamet bi durum mu anlamadım  :dontknow: yardımcı olursanız sevinirim benim gibi yasayan var mı ????
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

AککORTįє

11 Haziran , 2010, 01:04:41 #1 Son düzenlenme: 11 Haziran , 2010, 01:16:15 __İSO 2010__
canım ben yaşamadım ama sakin ol gayet normal bi durum

halk arasında bebek saçlanıyor denilen (ve aslı öyle olmayan ) mide asitinin yemek borusuna dayanması durumudur.  

alt taraftan baskı oldukça mide sıkışıyor ve bu durum meydana geliyor

bi çeşit reflü yani

fıstık

canım bulantı dışında baş dönmen çabuk yorulma ve ödemin varmı?

sadece bulantıysa önemli olduğunu sanmıyorum ama başka şeyler varsa biran önce doktorunu ziyaret et derim

βαlκιz

mide bulantın dışında başka durum varmı
mesela isal gibi
bendede olmuştu doktor hemen gel demişti
serum takılmıştı sen doktorunu ara bi sor  :icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

arzuhatem

sibelciğim bende merak ettim şimdi yaa bencede ara olmssa dr. söyle bakalım ne diycekk
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

❤ հმzεlἶო ❤

benim bir tanidigim 9 ay boyunca yazamisti mide bulantisi.  ???
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

Demet_dk

gülşahın dediği gibi mide bulantısı dışında ishal de varsa doktoruna görün
bende de olmuştu hem mide bulantısı hem ishal doktora gitmiştim serum falan takılmıştı
ağır yemekler yeme hafif şeyler ye

onun dışında normal bi bulantıysa normal benim arkadasım hamileliği boyunca bulantı yaşadı
doğuma giderken bile çıkardım öyle girdim demişti  :-\

Pınar86

Canım miğde bulantısı normal o zamanlarda benimde hafif hafif olmuştu :) hamileliğim ilk 4 ayına kadar felaket yaşadım ve sonlara doğru yine hafif hafif olurmuş öyle okumuştum. Korkma yani benim teyzem 3 tane kız cocuğu doğurdu maşallah hepsindede 9 ay boyunca miğde bulantısıyla yaşamış ne kötü durum öööö :) ilk zamanlarım aklıma geldide kusarım falan diye dışarı çıkmaya korkuyordum :D Şükürler olsun 20 günüm kaldı bitiyor inşallah herşey :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

cok saolun arkadaslar sadece mide bulantısı yasıyorum ishal yok bas dönmelerim hiç bitmedi zaten oda tansiyon düşüklügünden kaynaklanıyormus zaten 5 ayıma kadar mide bulantısı yasadım  :-ooo

βαlκιz

bende 7 ay falan çektim mide bulantısı
benimde tansiyonum çok düşerdi
tek dışarı çıkamazdım bikaç kere yollarda bayıldıgım oldu  :crybaby2: :crybaby2:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ayy bende hastanede bayıldım pazara cıkmıstım arkadasımla orda fenalık gecirdim zor gunlerdi  ohh bitti derken yeniden basladı  :y25: :y25:yemek yemedigim zaman sorun yok ama yemek yedikten sonra baslıyo  :-ooo

Pınar86

sibelcim buda uzun sürmez merak etme bitip tekrar başladıysa cok sürmez ben ilk aylar cok kötüydüm şükür bitti tekrar başladı yandım dedim ama yok fazla uzun sürmedi 1,2 hafta gibi arada bir vurdu gecti sonra sıkma canını :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

inşallah canım  :opucuk: bebişim saglıklı olsunda onu etkilemesinde bulansın artık ne yapıyım cekeriz son zamanlardada  :)

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ayyyy 20 gun kaldı demekkk hadi hayırlısıyla kucagına al inşallah

mervemm

ben yaşadım canım
ilk 3 ay yediğim herşeyi çıkararak
son 3 ayda yaşadım

O biiiirrrrrr aşk bebeğii :)