29 Mart , 2024, 02:54:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yasemin35 doğum yaptı, Poyraz'ımız hoşgeldi :)

Başlatan .:.Zamansız.:., 07 Haziran , 2010, 10:02:53

« önceki - sonraki »

.:.Zamansız.:.

07 Haziran , 2010, 10:02:53 Son düzenlenme: 07 Haziran , 2010, 10:09:08 .:.Zamansız.:.
....yasemin35 doğum yaptı, Poyrazımız bu sabah  itibari ile bize merhaba dedi....

:hello2: :hello2: .:.Hoşgeldin Poyraz Bebek.:.   :hello2: :hello2:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Sağlıkla sıhatle büyütün tosun paşayı Öznurcum  :opucuk:  :love9:

ponçik

Hayırlı ugurlu olsun , gecmis olsun yasemin35   :love9:  :flowers:

Allah analı babalı büyütsün , saglıklı , akıllı, söz dinleyen , hayırlı evlat olsun yavrum  :amin:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

****SeRaP-27****

canım yaa banada yazmış bende tam şimdi konu aççaktım kiiii bi baktım sen benden önce davranmışsın çok güzel bi duygu bugün kavuşuyor yavrusuna allah analı babalı büyütsün inşallah hep birlikte çok mutlu olsunlar  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

мiŁenα.

çok sevindim öznur dopum yaptı demek.rabbim poyraza sağlıklı uzun ömürler versin.rabbim analı babalı büyümeyi nasip etsin :amin:

hayırlı uğurlu olsun :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

poyraz :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12:

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN
HOŞGELMİŞ POYRAZ BEBEK  :nazar:

duyguduygu

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
                                :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7:

:basardim: :basardim: :basardim:

:flowers:

hayırı uğuru olsun...Allah uzun ömürü hayırlı bir evlat omasını nasip etsin:)  :amin: darısı başımıza  :amin:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7:

:basardim: :basardim: :basardim:

:flowers:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ohhh ne gguzel bebişi kucagındaaaa

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

rabbim saglıkla sıhatle buyutmeyi nasip eylesinn  :amin:
hayırlı bir evlat olur inşallah  :amin: :amin: :amin:

darısı tüm hamişlerin basınaaaaaaa  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

AککORTįє

elif35

hemşehrim canım tebrik ederim Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etti ya ananlı babalı büyümeyi de nasip etsin inşallah darısı bizlerin başına olsun inşallah....eşinle ve oğluşunla mutlu huzurlu bir yuva dilerim en kısa zmanda doğum hikayeni bekliyoruz

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

н∂vv∂ ツ

Uploaded with ImageShack.us

betüs26

HAYIRLI OLSUN CANIM ÇOK SEVİNDİM GÖZÜNÜZ AYDIN :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :flowers: :flowers: :flowers:

ırmak184

gülfer

hoşgeldin poyraz bebek allah analı babalı büyütsün  :amin: :nazar: