Bebeğiyle tatile çıkanlar...

Başlatan ) SaMiRa (, 01 Haziran , 2010, 21:48:21

« önceki - sonraki »

burcum

ben bebeğim 2.5 aylıkken izmirden fethiyeye gittim ordan da teknede 3 gün tatil yaptık bence anakucağına bebek arabasına sineklik muhakkak al bana söylemişlerdi ve iyiki almışım tekneyle koyları gezdiğimiz için bir sürü eşek arısı vardı sinek börtü böcek yanına muhakkak böcek sokmasına karşı merhem al çocuk dr unuza söyleyin o verir bebiş için şapka al iyi bir güneş kremi al kumla oynayabileceği oyuncaklar al şimdilik aklıma gelenler bunlar

burcum

ateş düşürücü calpol vs alın

fıstık

biz 4 aylıkken ankaraya gittik 5 saatlik yoldu çok rahat ettik mamalarını yanıma aldım zaten yolun çoğunda uyudu

ama 10 aylıkken gittiğimizde rahat vermedi arabanın bi önünde bi arkasında geldi yürümek dolaşmak istedi o zaman zor oldu

bu ay sonunda yine gidicez bakalım nasıl olcak

мiŁenα.

sorun olmaz kendi arabansa raht yedirir içirirsin..Otobüsse pek iyi olmaz ama mama yiyen çocuksa biberonla molalardada seni emerek olur aslında...

Ama ben geçen sene bve bu sene erteledim tatili oğlum küçük gözüm almadı artık seneye 1 yaşını geççek adam olur beraber gırerız havuza denıze :sunny: :hello2: :hello2: :hello2:

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

biz bu yılda erteledik tatili yaşını doldursa bile zor oluyo
yemek saatleri şaşıyo yemek hazırlayamıyosun vs
tokata gittik 10 gün hastalanıp döndük
ıspartaya gittik 2 gün orası daha iyiydi ama yemeyen çocukla heryerde zor
ama hafta sonlarını değerlendirmeden olmaz tabiki  :suclu:

seneye kardesimde geldiğinde kimse tutamaz muhteşem dörtlüyü  :love9:

polaire

Kızım 8 aylık. Haftasonu tatile gidicez ama otelde kalıcaz. Yanıma almam gereken neler var tecrübelilerden rica ediyorum. İnsanın aklına gelmeyen ama otelde çok lazım olabilecek neler var?

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

aman aman cocugun varsa kapının önüne cıkmayacaksın :ehi: :ehi:
eflınle tatıle ayvalıkga gittik kendı arabamızla 6 satlık yol yolda bıraz huzusuzluk yaptı uyumadı saga sola bılmem ne gıdene kadar sinir etti bana hele tatılde burnumdan getırdı herseyı ne yemek yedı ne bısey anca su içti onuda her fırsata kustu hep hastanelerdeydık denızden cok hastaneye gittik sahılde agladı bı rahat yüzemedım kumlardan korktu ayagına degdımı baslıyodu aglamaya yanı anlayacagınız hastalandık eve dönduk yolda gelırkende arabada hep kustu herkesın uzerını batırdı durmadan gelene kadar zaten evden dısarı cıksak hastalanıyo ıstanbula gıttıgımde de oyle oldu hastalandık dönduk

selmay

ben gecen yaz 2 aylk kizimla  oturdum yerden munihe 3 saat sonra,munihten ucakla 2´,5 saat

izmire .izmirden 3satt mmemleketimiz balikesire gittik  biz varana kadar aksam 9-10

olmustu saat,ama masslah kizim hic bi problem yasamadim cok usluydu halen öleee sabah

ciktik sonucta evden  sicak su soguk su aldim emziremedigim yerde birazcik mama verdim hic

gik dmeden geldi habuki yola cikiyorum die kac kisi beni kinamisti el kadar cocukla diee ...biraz cocuga da baglii tabii .bide nerden bilcen yinede ben hersey ini almistim fitil falan ne lur neolmaz die..

ah ahh keske yaza dönebilsekkkkkk de tr de olsakkk....

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: selmay - 23 Kasım , 2010, 00:35:04
ben gecen yaz 2 aylk kizimla  oturdum yerden munihe 3 saat sonra,munihten ucakla 2´,5 saat

izmire .izmirden 3satt mmemleketimiz balikesire gittik  biz varana kadar aksam 9-10

olmustu saat,ama masslah kizim hic bi problem yasamadim cok usluydu halen öleee sabah

ciktik sonucta evden  sicak su soguk su aldim emziremedigim yerde birazcik mama verdim hic

gik dmeden geldi habuki yola cikiyorum die kac kisi beni kinamisti el kadar cocukla diee ...biraz cocuga da baglii tabii .bide nerden bilcen yinede ben hersey ini almistim fitil falan ne lur neolmaz die..

ah ahh keske yaza dönebilsekkkkkk de tr de olsakkk....

esılama masallah saten herkes esıla gıbı lsa tabıkı yola cıkar  :k06: :k06: :opucuk:

Demet_dk

BU YIL TATİLİ ERTELEMİŞTİK AMA 1 HAFTA KISA Bİ TATİL YAPTIK

FAZLA ZORLAMADI BİZİ DENİZİ VS SEVDİ HATTA TATİLDE BANYO YAPMAYI BİLE SEVMİŞTİ

Bİ DAHA Kİ YAZA HERŞEY DAHA GÜZEL VE EĞLENCELİ OLACAK  :muzz: