27 Nisan , 2024, 17:25:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

merhaba!!

Başlatan #tugba#, 31 Mayıs , 2010, 16:40:01

« önceki - sonraki »

#tugba#

Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

n-i-d-a

GÖNLÜMÜN SEVMEDİĞİNİ GÖZÜM NEYLESİN RABBİM HERKESE GÖNÜLDEN SEVENİ NASİP EYLESİN amin

#tugba#

h.buldum cnm tşkler.

Demet_dk

Alıntı yapılan: #tugba# - 01 Haziran , 2010, 16:48:15
Alıntı yapılan: Demet_dk - 01 Haziran , 2010, 15:52:24
TUĞBACIM HOŞGELDİN ARAMIZA

SORUNSUZ Bİ HAMİLELİK GEÇİRİR VE BEBİŞİNİ KUCAĞINA ALIRSIN İNŞALLAH
CİNSİYETİ BELLİ OLDUMU
İnş. cnm cins. 20 gün sonra belli olucak ama içimden hep erkek geçiyo hayırlısı senin bebeğin çok tatlı maşallah güle güle büyüt:)
adaşım çokmuş sitede:)m.o

ÇOK TEŞEKKÜRLER CANIM
EMİNİM SENİN BEBİŞİNDE ÇOK TATLI OLCAK ANNESİ

ponçik

:flowers: aramıza hosgeldin canım  :hello:
Allah sagsalim bebegine kavustursun  :amin:

Balböceği

Melaba cnm, Hsogeldin aramiza daim olman dilegiyle  :flowers:

#tugba#

Shadowqueen

Hosgeldin cnm aramiza hos paylasimlar dilerm

maral aşıgım

mrb bende yenı katıldım.
:)

hayriye60

merhaba kızlar bende bugün yeniyim burda sayfanızı çok beğendim.bende bebek hasreti çekiyorum 2,5 yıllık evliyim 6 ay önce dış gebelikten amaliyat oldum.tedavi görüyorum haftaya yumurta çatlatma iğnesi olacağım sanırım doktorum duruma göre bakarız dedi.her ay oldu diye beklemekten çok yoruldum.inşallah benimde isteyen herkesinde bebeği olur.bu arad abenim sağ tüpüm tamamen yok oldu tek tüple olduğu için doktor haliyle yavaş yavaş olacak dedi.bu beni çok korkutuyor. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: hayriye60 - 23 Mayıs , 2012, 14:47:13
merhaba kızlar bende bugün yeniyim burda sayfanızı çok beğendim.bende bebek hasreti çekiyorum 2,5 yıllık evliyim 6 ay önce dış gebelikten amaliyat oldum.tedavi görüyorum haftaya yumurta çatlatma iğnesi olacağım sanırım doktorum duruma göre bakarız dedi.her ay oldu diye beklemekten çok yoruldum.inşallah benimde isteyen herkesinde bebeği olur.bu arad abenim sağ tüpüm tamamen yok oldu tek tüple olduğu için doktor haliyle yavaş yavaş olacak dedi.bu beni çok korkutuyor. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Öncelikle aramıza hoşgeldin  :flowers:  ve geçmiş olsun RABBİM böyle acıların tekrarından ve beterinden korusun hepimizi  :amin: :amin: :amin:
İnşallah site hayırlı uğurlu gelirde bebişin tez vakitte  hayırısıyla sağlıkla gelir arkadaşım  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

hayriye60

HOŞ GELDİN CANIM BENDE YENİYİM BUGÜN İLK GÜNÜM. :flowers:

hayriye60

TEŞEKKÜR EDERİM YELİZCİM İNŞALLAH BÖYLE Bİ ACI YAŞATMAZ ÇOK ZOR ÇÜNKÜ.O GÜN HERKES BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALDI BENİM YANIM BOMBOŞTU HERKES BEBEĞİN NERDE DİYE SORDU BİLMEDİKLERİ İÇİN BU DAHADA ÜZDÜ BENİ.ASLINDA ARTIK UMTLANMAK İSTEMİYORUM.ÇÜNKÜ HER AY HÜSRAN YAŞAMAKTAN BIKTIM.BU AY HİÇ BEKLEMİYORUM.ŞUAN ÇOK ERKEN AMA BAZEN MİDEM BULANIYO AMA SABAHLARI HEMEN BU BELİRTİ OLUMU ACABA 1 HAFTADA YANİ

tugbaemrah

slm kızlarr bende aranıza yeni katıldım :) ve ayrıca adımda tuğba adaşız yani 12 haftalık hamileyim bi kaybım var oyuzden çok tedirginim yarın 2 li test için doktora gidicez inşallah herşey yolundadır :)